Marocký vetřelec zavraždil Itala jen proto, že byl bílý a šťastný

Napsal
Sdílet článek

Tento případ se stal ještě před současným šílenstvím BLM. Marockému invazistovi prostě vadilo, že Ital vypadá příliš spokojeně a navíc nemá ten správný odstín pokožky. V těchto dnech stanul  muslimský vetřelec u italského soudu.

Maročan Said Mechaout byl odsouzen ke 30 letům za mřížemi více než rok poté, co v Turíně zavraždil Itala Stefana Lea, protože byl „bílý“ a „šťastný“. Vražda se stala vloni 23. února na břehu řeky Pád v Turíně, ale až asi o měsíc později se k vraždě přiznal 27letý Mechaout, marocký vetřelec, který však již měl italské občanství.

Italští žalobci Ciro Santoriello a Enzo Bucarelli požadovali maximální trest 30 let poté, co poznamenali, že Mechaout po vraždě neprojevil téměř žádné výčitky svědomí. Právník Mechaouta, uvedl, že očekává, že  po odvolání dojde ke sníženi trestu, přičemž poznamenal, že polehčující okolnost je, že se Mechaout sám přihlásil a k činu se přiznal.

Při výslechu, který se odehrál více než měsíc po vraždě, řekl marocký vrah policii, že Lea zabil jen proto, že byl běloch a vypadal šťastně. Invazista dále při výslechu prohlásil:

 „Podíval jsem se na něj a byl jsem si jistý, že je Ital. Chtěl jsem zabít chlapa, jako jsem já, vzít mu všechny plány, které měl, děti, odtrhnout ho od jeho přátel a příbuzných.“

Případ je jen jednou z několika velmi brutálních vražd v Itálii, za jejichž přípravou stáli invazisté. Jednou z nejbrutálnějších byla vražda mladé Italky Pamely Mastropietro, kterou v roce 2018 zabil a její tělo rozčtvrtil nigerijský drogový dealer. Pozdější svědectví muže uvězněného s Nigerijcem po vraždě naznačovalo, že dívka mohla být stále naživu, když ji rozřezávali.

Protože se právník vraha odvolal, je pravděpodobné, že bude nakonec úkladnému vrahovi trest snížen, případně vše svedou na psychické onemocnění. Přesně tak, jak se to děje u mnoha jiných podobných případů  po celé Evropě.

 

(Visited 400 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *