Matěji, Matěji

Napsal
Sdílet článek

Někdy potřebuji, než se dostanu k podstatě věci tj. o čem (kom) moje slova budou, oslí můstek.

„Matěji, proč tě holky nechtěji“ je náš film (r. 1981) o tom jak 18letý zednický učeň získává své první zkušenosti ve věcech lásky. Film je prezentován jako komedie.

Při sledování nedělní Partie na CNN PrimaNEWS jsem se snažila zhypnotizovat jednoho ze čtyř diskutujících – konkrétně pana Matěje Stropnického, aby už na nic neodpovídal, nic nekomentoval, na nic neprojevoval názor, nic netvrdil, prostě aby, když už ho nenapadne odejít ze studia nějak dřív, třeba kvůli – a to je jedno, hlavně pryč – držel bobříka mlčení.

Ona už jeho koskovaná košile byla před začátkem debaty možná někde na houbách. Takže za „štábní kulturu“ nula bodů. Stejně tak nula bodů za každé jeho slovo. Do minusu, vzhledem k jeho mládí, nedostatku zkušeností, a ze soucitu, nejdu.

Matěj Stropnický se před kamerou umí pohybovat. Pořady nebudu zmiňovat – a už vůbec ne raději komentovat. Partii – po boku Radima Fialy (i tomu bych dala jeden až dva body) a protisedícím dobře připraveným Olze Richterové a panu Ondřeji Kolářovi, který měl často nad slovy pana Stropnického oči v sloup, že po něm mohl lézt, neměl šanci na nic.

Matěji, vnímala jsem Vaše vystoupení, promiňte mi, jako komedii.

Pokud má ČSSD v předvolebních preferencích nyní méně než 5 % a kostkovaného Matěje Stropnického jako nestraníka na kandidátce ČSSD v Praze, tak těch pět procent je fakt odhad hodně vysoký.

P. S. Matěji, nechápu proč Vás v ČSSD chtěji.

  • MAJKA DUBOVÁ
Jak se Vám líbil článek?
(Visited 132 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Jeho otec je provereny kolaborant a on sam je homous. Vynikajici kadrovy profil, alespon pro letosni sezonu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *