Médii utajovaná velká zdravotnická konference v USA přinesla děsivé informace

Napsal
Sdílet článek

Informace, jenž přináší článek, který o konferenci referuje, jsou natolik alarmující, že jsem přesvědčena, že by se je měli dozvědět všichni, kdo zatím naslouchají jen naší uplacené vládě, médiím a rádoby odborníkům typu Flegra. Článek je poměrně dlouhý, nicméně přesto jej velmi doporučuji přečíst všem, kdo zatím váhají nad tím, zda se třeba jen za možnost jít na restaurační zahrádku nebo zahraniční dovolenou nedat naočkovat. Představu si udělejte sami.

Doktorka Christiane Northrupová je neoblomná: takzvané anticovidové injekce nejsou vakcíny. Ve dnech 16. a 17. dubna se v USA konala velmi dobře navštěvovaná dvoudenní konference nazvaná Konference zdraví a svobody 2021, které se zúčastnilo několik známých lidí. Mainstreamová média se o ní ani slovem nezmínila, neboť se jim nehodí do jejich covidpropagandy.

Jedním z řečníků těžké váhy byla známá lékařka a odbornice na zdraví žen a poškození z vakcín Christiane Northrupová.

Northrupová zdůraznila, že vakcína mRNA byla experimentální, nezabránila by infikování covid-19 a ani šíření nemoci – což je definice vakcíny.  „Vakcína“ již způsobila tisíce poškození zdraví a úmrtí, ale výrobci vakcín za nic nenesou odpovědnost, bez ohledu na to, jak škodlivý se jejich výrobek ukázal být.

Northrupová také zmínila, že tyto vakcíny byly vyvinuty a schváleny v rekordním čase. V USA byly schváleny po pouhých sedmi měsících ve srovnání s předchozími vakcínami, u nichž trvalo 5-10 let, než získaly schválení. Northrupová také tvrdila, že vakcína mRNA od Pfizeru a Moderny byla mimo jiné geneticky modifikována – což je považováno za kontroverzní –, takže oběť je nakonec nevyléčitelně „geneticky modifikovaná“.

Během svého projevu Northrupová také uvedla, že výrobce vakcíny Pfizer požádal americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv FDA o povolení dát vakcínu dětem ve věkové skupině 12-15 let. 10. května prezident Biden, jehož administrativa prosazovala masové očkování, rychle schválil použití vakcíny mRNA společnosti Pfizer u dětí.

„Je to obrovský krok v našem boji proti pandemii,“ řekl nadšený Biden před zástupci systémových médií. Nezmínil se, že oficiální statistiky Spojených států naznačují, že děti (0-17 let) ve Spojených státech představují pouze 0,04 procenta údajných úmrtí „s Covid-19“. Nebylo ani zjištěno, že by děti údajně infikované Covidem trpěly vážným onemocněním a že pouze 0,02 procenta z nich potřebuje nemocniční péči ve Spojených státech. Dnes panuje shoda, že běžná chřipka je pro děti nebezpečnější než covid-19.

Panel CDC, který „doporučil“ injekci mRNA pro děti, byl důsledně popisován jako „nezávislý“ na mainstreamových médiích, a to navzdory dlouhodobé kritice, že většina lidí s mocí ovlivňovat v rámci CDC je různými způsoby spojena s farmaceutickými a očkovacími společnostmi, jejichž výrobky jsou předloženy k přezkoumání.

Rochelle Walensky, generální ředitelka americké Agentury pro veřejné zdraví CDC, zašla ještě dále než prezident Biden, který 12. května vyzval všechny rodiče, aby své děti očkovali. Walensky naléhala na děti, aby požadovaly vakcínu, pokud jejich rodiče „váhají“. Generální ředitelka nedávno před senátním výborem tvrdila, že je nutné očkovat děti, aby Spojené státy dosáhly stádní imunity a zabránily šíření Covid-19.

Stejně jako ve všech ostatních zemích, nikdo již nemluví o přirozené stádní imunitě, přestože lidé, kteří měli Covid-19, vyvíjejí přirozené protilátky. Dokonce ani ve Švédsku, které ji kdysi prosazovalo jako strategii. Premiér Löfven dokonce zašel tak daleko, že tvrdil, že imunita stáda nikdy nebyla součástí švédské covidové strategie.

„Nikdy, nikdy,“ řekl viditelně pod tlakem Löfven, když byl 26. dubna v ústavním výboru Riksdagu  dotázán na to, jak vláda zvládá pandemii. Mnozí se nyní ptají, proč švédský premiér tak očividně změnil kurz.

Christiane Northrupová také varovala, že vakcína Covid může způsobit neplodnost u žen, protože protein Syncytin-1 přítomný v placentě je velmi podobný spike-proteinu viru Covid SARS-CoV-2. Vakcína pak může způsobit útok vlastního imunitního systému. V tomto názoru se jí dostává podpory od mnoha odborníků, v neposlední řadě od bývalého viceprezidenta Pfizeru a vedoucího výzkumu Michaela Yeadona, který napsal EU dopis, v němž před tím varoval.

Známá gynekoložka pak řekla, že vakcína mRNA také ohrožuje nenarozené dítě. Mimo jiné se spoléhala na oficiální údaje zveřejněné Britskou agenturou pro léčivé přípravky MHRA, které ukázaly, že počet potratů od začátku masového očkování výrazně vzrostl. Zpráva MHRA za období od 9. prosince 2020 do 7. března 2021 ukázala, že počet potratů ve Spojeném království se pak zvýšil až o 366 procent, tj. 3,6krát více potratů během tohoto období než obvykle.

Citovala Ryana Colea, lékaře a koronera, také výkonného ředitele a ředitele medicíny v Cole Diagnostics, který spustil poplach ohledně vakcíny poté, co viděl účinky na těhotné ženy. Zopakovala, že řekl: „Mám přítele, jehož žena byla v sedmém měsíci těhotenství, dostala vakcínu a včera potratila, bezprostředně po injekci.“. Northrupová uvedla, že jako gynekoložka má podobné zkušenosti s pacienty a věří, že je to kvůli těmto experimentálním injekcím.

„Opravdu mě to znepokojuje,“ řekla Northrupová důrazně a poté ukázala výňatek z patentu společnosti Pfizer na vakcínu, týkající se pravidel pro testovací subjekty s cílem „eliminovat riziko reprodukční bezpečnosti“. Černobíle uvádí, že muži během zkušebního období a 28 dní poté se zavazují nedarovat sperma a nesmí mít nechráněný sex se ženami v plodném věku a že ženské subjekty se nemohou účastnit, pokud jsou těhotné nebo kojí. Navzdory tomu je vakcína nyní podávána těhotným i kojícím ženám, se zprávami, že děti kojících žen onemocní jeden den po injekci a druhý den zemřou. Spojení s vakcínou, jako obvykle, „nemohlo být prokázáno“.

Christiane Northrupová pak zmínila, že vakcíny AstraZeneca a Johnson & Johnson způsobují krevní sraženiny, a proto je mnoho lékařů zastavilo z vlastní iniciativy a zastavily je i některé úřady a země. K tomu došlo po několika hlášených úmrtích na krevní sraženiny záhy po aplikaci vakcíny. Ve Švédsku byla vakcína společnosti AstraZeneca dočasně pozastavena v březnu, ale byla obnovena, když švédská agentura pro veřejné zdraví tvrdí, že „přínos vakcíny převažuje nad riziky“.

13. dubna byla vakcína Johnson & Johnson ve Spojených státech zastavena poté, co FDA a CDC vydaly společné prohlášení doporučující, aby bylo užívání pozastaveno. Ale již 23. dubna bylo používání obnoveno, navzdory skutečnosti, že se nic nezměnilo. K tomu došlo poté, co FDA a CDC rozhodly, že riziko krevních sraženin (trombózy) by mělo být napsáno na příbalové informaci. EMA se rozhodla tuto vakcínu v Evropě nezastavovat obvyklým argumentem, že „riziko nepřevážilo nad přínosy“.

Northrupová se dále dotkla všech hlášených případů podezření na nežádoucí účinky a úmrtí souvisejících s vakcínou Covid, včetně oficiálních údajů z Evropy do 20. března, které se vztahují na všechny dostupné vakcíny. Systém hlášení EMA Eudra Vigilance tehdy hlásil 199 213 vedlejších účinků a 4 576 úmrtí v důsledku vakcín Covid. O něco více než o měsíc později, 24. dubna, vzrostl počet evropských údajů na 354 177 vedlejších účinků a 8 430 úmrtí. Poukázala na to, že se většinou jedná o závažné vedlejší účinky, jako je paralýza, a ne pouze o „bolest v místě vpichu“.

Northrupová pak ukázala, jak tyto smrtelné důsledky vznikly: „To je něco, co všichni potřebujete vědět,“ řekla a předložila výzkumnou zprávu nazvanou Reakce lidských monoklonálních protilátek na proteiny SARS-CoV-2 s tkáňovými antigeny: Důsledky pro autoimunitní onemocnění (PMID: 33584709), kterou v lednu zveřejnilo Národní centrum pro biotechnologické informace. Studie ukázala, že 28 z 65 testovaných lidských orgánů a tkání interaguje s proteinem spike (S-protein) po podání vakcíny mRNA.

„To znamená, že když vaše tělo protein vyrobilo, může interagovat s mozkovou tkání, srdeční tkání, oční tkání, jaterní tkání, neurologickou tkání,“ vysvětlila Northrupová a vydala vážné varování.

Christiane Northrupová na konferenci

„Jedná se o problém, který se nazývá patogenní priming. Zpočátku můžete být v pořádku, jako fretky v testech mRNA, ale později na podzim, když narazíte na něco, co vypadá jako koronavirus, vaše tělo začne reagovat na vaše vlastní tkáně. Tomu se říká patogenní priming, kdy všechny fretky umírají na cytokinovou bouři,“ proto nazvala vakcínu „trojským koněm“.

Patogenní priming neboli cytokinová bouře je forma syndromu systémové zánětlivé odpovědi (SIRS), který může být vyvolán řadou faktorů, jako jsou infekce, některé léky a vakcíny. Vyskytuje se, když je aktivováno velké množství bílých krvinek a uvolňují se zánětlivé cytokiny, které zase aktivují ještě více bílých krvinek. To je známý problém ve vývoji vakcín po mnoho let.

Northrupová podrobněji vysvětlila, co to znamená. Vytvořené protilátky aktivují typ bílých krvinek zvaných makrofágy. Když se rána zanítí aktivitou makrofágů, je to způsob, jak se tělo vypořádá s poškozením. To spouští další typ makrofágů, které přicházejí „vyčistit“, ale po injekci „vakcíny“ uvidí hrozbu ve své vlastní tkáni a místo toho na ni zaútočí.

„Uvidíme mnoho lidí, kteří zemřou na masivní zánět, cytokinové bouře. A to by se mělo stát do šesti měsíců,“ vysvětlila Northrupová. To je také nazýváno autoimunitní odpověď a je škodlivým útokem imunitního systému na vlastní tkáň těla. Je to stejná reakce, která stojí za odmítnutím orgánů během transplantačního postupu.

Německý expert Dr. Sucharit Bhakdi vydal podobné varování.

Northrupová připomněla divákům případy, které byly nahlášeny VAERS. Existuje anafylaktická (závažná alergická) reakce, paralýza, náhlá slepota, ztráta sluchu, encefalitida, záchvaty, mrtvice a smrt.

Do globální vakcinační kampaně jsou zapojena média i politici. Agentura Reuters vysvětlila, že „neexistují žádné důkazy o tom, že by vakcíny Covid-19 způsobovaly cytokinové bouře“. Příspěvky o tomto tématu byly v mnoha případech na sociálních sítích rychle cenzurovány a uváděly, že neexistují žádné důkazy o něčem, co se ještě nestalo.

Northrupová je však podporována několika odborníky, nejen Bhakdim. Stejný názor má i přední světová imunoložka profesorka Dolores Cahillová. Stejně jako Northrupová varovala před cytokinovými bouřemi, které by podle ní mohly být vyvolány přirozeně se vyskytujícími infekcemi koronaviru, které vedou k rozsáhlým závažným onemocněním a úmrtí u těch, kteří si nechali aplikovat vakcínu mRNA.

V klinických studiích od 60. let 20. století docházelo k testování na zvířatech. Kočky, fretky, opice a králíci pokaždé zažili vylepšení závislé na protilátkách (ADE), známé také jako patogenní priming nebo cytokinová bouře. K tomu dochází, když imunitní systém vytváří nekontrolovanou a ohromující zánětlivou reakci, když je konfrontován s patogenem v reálném světě a výsledkem je vždy smrt.

Stejná přehnaná reakce imunitního systému nastala u řady kojenců, kterým byly v klinických studiích podány experimentální vakcíny proti RSV a u přibližně šesti set filipínských dětí, které zemřely na začátku očkování proti horečce Dengue (které bylo poté přerušeno) a jeho důsledky přeživší pociťují dodnes.

Filipíny byly v roce 2019 zasaženy skandálem Dengvaxia. To je částečně považováno za důvod, proč pouze 19 procent populace chce podle národního průzkumu veřejného mínění být nyní  očkováno Covid vakcínou.

Christiane Northrupová zakončila projev tím, že znovu zdůraznila, že „není cesty zpět“ pro ty, kteří se nechali přesvědčit k tomu, aby si experimentální injekce nechali aplikovat. Je to proto, že se jejich DNA nenávratně změnila.

 

 

4.6/5 - (55 votes)
(Visited 85 179 times, 8 visits today)
Sdílet článek

19 comments

 1. Očkování je naprosto dobrovolné. No jistě, budete argumentovat, že v nějakých profesích je to povinnost. Jenže když je člověk sám v sobě, ve svém úsudku natolik přesvědčený, že tudy jeho cesta nepovede, půjde cestou, a třeba i profesní, jinou. Určité omezení v něčem pro nenaočkované je. Zamyslete se třeba na omezení pro řidiče – alkohol, návykové látky, za volant nesmí – je to omezení. Mají možnost zvolit jinou cestu – třeba taxi.
  Byl hezký a naučný pořad JSTE TO CO JÍTE – OK posouvám a doplňuji o JSTE TO JAK MYSLÍTE.

  1. Kdyby jste četli jestli ta jména vůbec existují a pídili se po pravdivosti a jen slepě neklikali na like tak zjistíte že to není pravda a že to je vymyšlené. Za 4 hodiny jsem to věděl. Jste klikající a hýkající oslové. Ale dobře vám tak.

   1. Jediný hýkající osel jsi ty . Pokud máš problém s googlením , pošlu Ti linky na všechna uvedená jména ,jež jsi „nenašel“ . Nevím co jsi ty 4 hodiny dělal ,ale řekl bych , že ses spíš zasekl u porna než u hledání pravdy 😛

  2. Promin, ale michas jabka s hruskami. Nemuzes srovnavat vratny ukon, jako napiti se alkoholu , s vakcinou, ktera te muze trvale a nevratne poskodit. A to je podstatny problem. Ale vysvetlim ti to jinak. Kazdy clovek ma v sobe nejake rakovinove bunky se kterymi si jeho imunita poradi. Je dokonce vic druhu rakoviny zpusobenych prenosnymi viry. A rocne zemre na rakovinu zdruba 30 tisic lidi. Kdyz vezmeme tu jednu bunku a pouzijeme naprosto idioticky PCR ttest, tak pri naprikla 50 treshhold cycles, dostaneme najisto vysledek, ze vetsina lidi ma rakovinu. No a co ted?Jdeme teda preventivne do vsech prat chemoterapii a nevratne jim poskodit zdrai abychom je ochranili pred virem ktery v drtive vetsine uz vime lecit?
   Takze tak. Nevidim jediny duvod aby byl kdokoliv sikanovan za to ze si nechce vzit neco, co nema ani statut vakciny.

 2. Karo mícháte dvě věci dohromady, tady jde o zdraví do budoucna, ne o možnosti výběru. Tohle je boh užel natvrdo. cool

 3. ja som niekde čítala, že 7- dnový pôst iba na vode obnoví vlastnú DNA. Takže oklamaný očkovanec, ktorý si myslel, že si ide dať pichnúť vakcínu na covid a nie genetické inžinierstvo by sa takto mohol „uzdraviť“ Je tu niekto s nejakým názorom na toto? vdaka

  1. Ano, myslím že něco takového říkal MuDr Mikuláš Štefan na jedné ze svých přednášek nebo rozhovorů. Tudíž se to dá použít i u jiných nemocí…

  1. „Očkování DNA nemění. “ řekl uznávaný lékař a virolog Hovňajz a přinesl ke svému tvrzení řadu nezvratných důkazů.

  2. Oooo bravo máme tu genetického inženýra, poznatek prostoduchého jedince přímo od elektronového mikroskopu, že ano rofl. Tihle primitivové už se poznají podle mentálně vočkovaného programu, kterému rádi říkají Fake News, jak to není v kanálech typu Hovinky.cz, všechno tak tito úspěšní „Výmytci“ nazývají.
   Tak proč už měsíc a půl v kuse krvácím, když už teď můžu trávit spoustu času s očkovanýma učitelama? Hlavu jak střep, krevní srazky a další mňamky mám k tomu bonusem. Nutně se z těch očkovaných nemusí stávat pětiruká monstra s ocasem crazy Jde to potichu a nenápadně… sad

 4. Voxpopuli se živí lží. Nechápu kdo tomu může věřit. Stačili mi 4 hodiny na to abych zjistil že tento článek je lež.

  1. Trvalo mi cca 10 min najít odkazy na videa z dané konference, všechna jména jsem znal, výše je napsán výtah z toho, co tam zaznělo, 3 srovnání ze 3 přesná. Takže 4 hodiny bezvýsledného hledání ukazuje buď na totální neschopnost, či blbost. Mír

 5. Vše v době pandemie i době jejího ústupu směřuje jen a jen k očkování. Vakcína má nejistou dobu účinnosti a ochrany před covidem, nejisté vedlejší účinky, byla vyrobena dříve než svět věděl o onemocnění covidem. Není to vše souhra zvláštních náhod a záměru? Proč se dosud očkovali lidé dospělí, vakcína nebyla dětem doporučována a najednou je neškodná i pro děti a těhotné?
  I lékaři berou v úvahu protilátky po prodělaném onemocnění covidem a v případě jejich vysokého množství očkování nedoporučují, uznávají přirozenou imunitu ve stejné míře jako očkováním nabytou. Z jakého důvodu se vakcíny takřka násilím lidem vnucují či se podmiňují možnosti běžného života bez nich?
  Z jakého důvodu se vakcíny dávají lidem zdarma, test na protilátky stojí 500 -600 Kč( navíc není právoplatně uznán)? Všechny mé otázky nabízí možnost jediné odpovědi, někomu mocnému velmi záleží na tom, aby všichni byli očkováni a podlehli všestrannému nátlaku. Pandemie je na ústupu, vakcíny jsou vnucovány ( ač nepřímo) dále…Eva

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *