Mění se Evropa v Afriku?? (videa)

Napsal
Sdílet článek

V posledních měsících velmi výrazně stoupla invaze ze zemí Afriky do Evropy. A to jak přes Itálii, tak přes Španělsko, kde se nyní potýkají s invazí nejen jejich enklávy Ceuta a Melilla na území Afriky, ale také Kanárské ostrovy, kde takřka denně přistávají čluny s africkými vetřelci. Jedná se především o vetřelce z Nigérie a  ze Somálska, ale zesílila i invaze ze severoafrických zemí – Tuniska a Maroka.

Proč nikdo tuto invazi nezastaví, proč prakticky nefungují deportace zpět do Afriky? Protože se většina zemí EU zavázala už před dvěma lety, že bude africké invazisty přijímat přijetím tzv. “Marakéšské deklarace”, kterou schválila i naše vláda.  Dokonce ani kriminálníci z řad vetřelců nebývají velmi často deportováni, o čemž jsem už ostatně psala mnohokrát. Vlastní zkušenost s africkým invazistou, který pobýval v Německu v tzv. režimu strpění, máme i u nás, kde jeden takový “obohacovač” znásilňoval, aby mu byl posléze udělen velmi nízký trest. Navíc byl podobně, jako mnoho dalších napříč Evropou, seznán psychicky nemocným…

Politikům napříč EU se tak velmi hodí COVID-19, jímž většinu občanů nyní zaměstnávají. A novou invazi, možná i horší, než byla ta v roce 2015, většina Evropanů vůbec nevnímá.

Dále se můžete podívat na další nálož afrického multikulturního obohacení Evropy – aneb “zpátky na stromy”!!

Takto vypadá nakupování “po Africku” (video z velké Británie):

Itálie – Lampedusa – vylodění invazistů:

 

To není Afrika, to je italská Neapol:

A opět Itálie: africký vetřelec si právě “ulovil oběd”… Prostě jako doma, v džungli…

 

 

 

 

 

 

(Visited 108 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *