Merkelová to skutečně zvládla – Kolín nad Rýnem má 18 no-go zón a kriminalita roste

Napsal
Sdílet článek

Vzpomínáte si na to, jak v roce 2015 provolávala Merkelová v době, kdy si zvala své “hosty”, to ono obligátní: “wir schaffen das”? Prý to zvládnou. Ale jak? Asi tak, že pro jistotu falšují data, aby nemuseli přiznat, že ve skutečnosti vůbec nic nezvládnou. Příliv invazistů se nezastavuje a v Libyi už čekají další statisíce vetřelců, mířících do Evropy. Další miliony čekají v Turecku. A většina jich chce ke své mamá Merkel do Německa. Tam už jsou území, kde vládne šaría, i když se o tom oficiálně nehovoří. V tomto ohledu nejvíce postiženou spolkovou zemí je Severní Porýní – Vestfálsko, kde už je – bez nadsázky – takřka regulérní sultanát.

Teprve po výzvě poslance AfD a pod tlakem Ústavního soudu se podařilo zjistit, jaká je skutečná situace této spolkové země a zejména pak Kolína nad Rýnem. Bylo třeba vyvrátit lži místních zastupitelů o tom, že jejich město je „bezpečnější“ než kdy předtím. Neboť ve zprávě ministerstva vnitra se jasně píše: Město Kolín nad Rýnem je bezpochyby v čele násilné kriminality v Severním Porýní-Vestfálsku.

Jen v Kolíně nad Rýnem je až 18 oblastí nebo ulic, které jsou považovány doslova za nedobytné pevnosti nejzávažnějších zločinců. Jde o místa, kde se i policie často odváží objevit jen s několika vozy. Riziko fyzického napadení skupinami invazistů je příliš velké, i když se jedná například pouze o falešný poplach. Nemluvě o policejních operacích jako jsou domovní prohlídky nebo dokonce zatýkání osob hledaných na základě vydaných zatykačů. Dokonce i záchranáři a hasiči jsou v těchto místech často napadáni, když si jdou vyzvednout zraněné nebo jedou uhasit požár.

Právě v těchto oblastech působí rodinné zločinecké mafiánské klany, což jsou bez výjimky původem cizinci. Ti se pak až příliš často snaží demonstrativním násilím dát najevo, že nemají rádi, když na jejich území někdo vstupuje. Považují se za vládce celých oblastí, klany často čítají i stovky mnohdy vyzbrojených  mužů. Jako „obzvláště nebezpečná místa“ už byly označeny kolínské čtvrti Chorweiler, Mülheim a Porz. Nejhorší pověst v této oblasti má nyní Mülheim, který je považován za mimořádně problematický. Již v roce 2017 Westdeutsche Allgemeine Zeitung uvedl: „Z městského parku se stává ráj dealerů drog – policie je bezmocná.“

„Němečtí “členové klanu mají několik občanství. Původem jsou většinou z blízkovýchodních oblastí, přičemž v těchto kruzích se uznává jiné právo, než to německé. Tito “Němci” s dvojím občanstvím jsou pak ve statistikách vedeni ne jako cizinci, ale jako Němci. V každém případě oni sami se za Němce nepovažují stejně, jako neuznávají německé zákony.

Levicový týdeník „Zeit“ nedávno velmi pokrytecky uvedl, že většina osob podezřelých z klanové kriminality byli „Němci (36%)“, následovaní Libanonci (31), Turky (15) a Syřany (13).   „Němci“ ve velkých rodinách, z nichž každá zahrnuje 100, ale mnohdy  až více než 1000 „příbuzných“, mají v zásadě několik občanství. Všichni členové německého klanu mají přistěhovalecký původ, prakticky všichni mají kořeny výhradně v muslimských zemích. Hlavní zdroje příjmů těchto mafiánských skupin jsou obchod s drogami, šíša bary, prodej aut a  sázkové kanceláře.

Pokud tedy zase někde v mainstreamu narazíte na informace o tom jak kriminalita  vetřelců v Německu klesá nebo stagnuje, ale v žádném případě neroste, pak si uvědomte, že je-li  dle mainstrteamu a oficiální německé propagandy někdo Němec, ještě to skutečně nemusí být žádný Němec. Občanství se v Německu po roce 2015 rozdávalo takřka jak na běžícím pásu, pak není divu, že tak náhle stoupla kriminalita “Němců”. Další noví “Němci” se tam v posledních desetiletích narodili. Ostatně, v Berlíně už je nejčastějším jménem novorozence Mohamed.

Jen by mne zajímalo, zda to těm Němcům bez uvozovek nevadí. Podobné statistiky, které jsem před časem zaznamenala i v našich dezinformačních médiích jako Seznam či iděs, pak mohou vyvolávat dojem, že hlavní příčinou rostoucí kriminality v Německu jsou zejména kriminálníci jménem Hans, Kurt, Wolfgang či Josef a ne Mohamed, Ahmed, Alí, Omar či Abdulah.

Mimochodem, vzpomeňte si, jak se před časem dokonce i v zahraničních médiích psalo o kriminalitě českých občanů ve Velké Británii. Mělo jít o pasáky, prostitutky, otrokáře a hodně často se dostávali do konfliktu s místními Pákistánci, přičemž většinově byli ve Velké Británii na dávkách. Také se psalo, že se jedná o “Čechy”.  Ale všichni moc dobře víme, o jaké “Čechy” šlo.

 

 

(Visited 2 473 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *