Merkelová to zvládá – včera se u soudu řešilo pobodání Němce Syřanem a znásilnění 83-leté stařenky Afgháncem

Napsal
Sdílet článek

Multikulturně obohacované Německo to tedy skutečně „zvládá“. Takřka není dne, kdy by se před soudem neobjevil nějaký případ, ve kterém figuruje některý z miláčků mamá Merkel.  Nejinak tomu bylo i včera, kdy se u soudu v Chemnitzu probíral případ Syřana, který pobodal Němce a u sudu v Lipsku zase případ Afghánce, který přepadl a zranil 83-letou stařenku, kterou navíc znásilnil.

Okresní soud v Chemnitzu odsoudil syrského žadatele o azyl na jeden rok za zranění muže nožem na Štědrý den. Ačkoli sedmnáctiletý Alaa K. bodl oběť do plic, soud údajně nenašel u mladistvého obviněného žádný úmysl zabít svoji oběť. Jeho otec Mohamad K. byl rovněž z činu coby spolupachatel usvědčen, ale již šestiměsíční trest odnětí svobody vykonal vazebně.

Mohamad K. se dostavil na charitativní akci ve farním úřadu saské farnosti St. Nicolai 24. prosince minulého roku. Tam začal dary pro chudé – většinou oblečení – rozhazovat, dokud nebyl vyhozen. Vrátil se však se šesti dalšími  lidmi, včetně svého syna a znovu působil potíže. Když chtěl 51letý pomocník Mike W. výtržníky zpacifikovat, tak Alaa K.- tedy syn Mohamada K. – ho bodl do plic. Mike W. byl těžce zraněn a musel být operován.

K druhému včera projednávanému zrůdnému případu došlo v Lipsku. Také v Sasku byl okresním soudem v Lipsku odsouzen odmítnutý žadatel o azyl na čtyři roky vězení za znásilnění 83leté ženy. Afghánec letos v lednu srazil sluchově postiženou důchodkyni a poté na ni zaútočil. „Samotný pád způsobil ženě obrovskou bolest, protože padla tváří na asfalt, přičemž při nárazu se jí rozbila protéza,“ řekla žalobkyně. Zraněnou stařenku pak invazista znásilnil.

Pachatel zrůdného činu – Hamid A. byl údajně v době činu opilý, jak je vidět, tak Alláh zřejmě do Německa nevidí. 47letý Afghánec  byl navíc recidivista, protože již v roce 2016 byl odsouzen na dva roky vězení za zneužívání dětí. Jeho žádost o azyl byla zamítnuta již v roce 1999, přesto nadále v Německu zůstával.

K výše uvedeným případům bych ještě přidala čerstvý případ vraždy 33-letého Němce syrským vetřelcem. K vraždě došlo po vzájemné potyčce tento týden ve středu ve Friedrichshafenu. V kauze – jak jinak – opět figuruje nůž.

K poslednímu případu zatím není mnoho informací, nicméně ty první dva, kde již došlo k rozsudkům jasně ukazují, jak bezzubá je evropská justice vzhledem k muslimským násilným vetřelcům. V případě pobodání do plic uvedou, že pachatel neměl v úmyslu oběť zabít, tudíž – i vzhledem k věku – dostal jen rok vězení. To by se dalo tvrdit v případě bodnutí třeba do ruky, ale ne u bodnutí do plic, které je velmi často smrtelné, navíc nůž neměl příliš daleko k srdci, kdy by bylo bodnutí fatální. Pak je tak směšný trest výsměchem oběti.  A mimochodem – sedmnáctiletý násilník je již podle práva šaría, ke kterému mnohé rozsudky evropských soudů míří, zletilý, v islámu je totiž člověk dospělý již ve 12 letech.

Komentovat případ afghánského dobytka, který nejprve zranil a posléze znásilnil stařenku snad ani nelze. Opět se jednalo o recidivistu, který byl již dříve trestaný za zneužívání dětí, navíc už neměl v Německu dávno co dělat. Čtyři roky jsou tedy i zde pouhým výsměchem současné oběti i těm příštím, protože lze předpokládat, že po propuštění bude v páchání nekalostí pokračovat, není-li Německo schopné podobná invazní individua vyhostit.

Wir schaffen das. Ne, Angelo, nic jsi nezvládla. Snad jen to, že jsi již dnes předčila svého předchůdce Adolfa, protože ve schopnostech destrukce Evropy jasně vedeš….

5/5 - (2 votes)
(Visited 148 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *