Mezinárodní úmluvy chrání zločince z řad muslimských vetřelců

Napsal
Sdílet článek

Víte o tom, že na základě mezinárodních úmluv nemůže stát zbavit ani ty nejhorší zločince občanství? Tím mám na mysli zločince z řad vetřelců (či jejich potomků již v dané zemi narozených), kteří již získali občanství dané země. To zřejmě netušili Dánové, jejichž vláda slíbila svým voličům, že kriminální vetřelce zbaví občanství a deportuje je.

Dánsko nyní ruší svůj návrh na zrušení občanství pro kriminální přistěhovalce. Nelze jej implementovat, protože porušuje mezinárodní “konvence”.

Před loňskými volbami sociální demokraté v Dánsku navrhli, aby byli zločinci z řad vetřelců zbaveni dánského občanství, ale teď je vláda nucena ustoupit. Je to proto, že taková věc by porušila “mezinárodní úmluvy”.  Je pravda, že občanství je možné ztratit, pokud pácháte trestné činy, které poškozují nejvyšší zájmy země, nefunguje to pro jiné trestné činy, jako jsou drogové trestné činy nebo násilné trestné činy.

Takže vetřelec si klidně může vraždit či znásilňovat jak libo, ale pokud má již občanství dané země, nelze jej deportovat a občanství mu odejmout. Podle všeho nejsou násilné trestné činy považovány za závažné ohrožení země. Pak se nelze divit tomu, že tzv. “psychicky nemocní chudáčci” v různých evropských zemích znásilňují a vraždí opakovaně. Po propuštění z vězení (či léčebny) mají jistotu, že jim nebude odňato občanství a tedy ani nemohou být deportováni.

Je s podivem, že o tomto nevěděla dánská vládní sociální demokracie, jejímž hlavním volebním heslem bylo právě odnímání občanství zločincům a jejich okamžité deportace. Jak známo, tak země jako Švédsko, Dánsko či Německo rozdávají občanství doslova na potkání. Německo vloni rozdalo rekordní počet občanství, podobně na tom bylo i Švédsko.

Ostatně, nedávno jsem zde zmínila otřesný případ velmi brutálně znásilněné devítileté švédské holčičky. Tu brutálně znásilnil a mučil Somálec, který se podobného činu nedopustil poprvé. Nicméně multikulturní Švédsko mu dalo brzy po příjezdu do země občanství, takže nemohl být deportován tehdy, když znásilnil první dítě – dvanáctiletou dívku. Směšný trest pak zajistil, že se dostal pedofilní zvrhlík velmi rychle znovu na svobodu a tentokrát mohl v k pohodě znásilnit devítiletou dívenku. Jakmile si odsedí současný trest, může si v klidu znásilňovat děti dál. Deportace a odnětí občanství mu totiž ani v nejmenším nehrozí.

A podobných případů je spousta. Tito násilníci tak zůstávají v zemích, které jsou co se občanství týká velmi rozdávačné a vzhledem k velmi nízkým trestům pak mohou zločinci násilnou kriminalitu kdykoli opakovat. Ostatně, luxusní fešácké kriminály, kde mají k dispozici 5x denně halal stravu, televizi, posilovnu, služby imáma, modlitebnu a další požadovaný komfort, je od páchání další kriminality ani v nejmenším neodradí.

Nemožnost odejmout občanství pachatelům násilných trestných činů je tak další ukázkou zvrácené pseudohumanity podobně, jako rozdávání občanství na potkání. Práva zločinců jsou tak v tomto zvráceném světě nadřazována právům obětí.

(Visited 315 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. pro takové případy bych zavedl nějaké tajné a speciální “ůředníky”,kteří by se postarali o to,aby dotyčná osoba například ve vazbě “uklouzla ve sprše”,nebo na svobodě “omylem spadla z mostu,pod vlak”,apod.-a hned by bylo po problému good

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *