Michel Chossudovsky: Kovidové etnické čištění: očkovaní proti neočkovaným

Napsal
Sdílet článek

Ti, kteří proti oficiálnímu kovidovému narativu protestují, jsou zařazeni do kategorie „psychopatů“. Jde o hon na čarodějnice? Ve většině zení byl zaveden kovidový pas. Pobyt neočkovaných je omezen na jejich obydlí, je jim znemožněno cestovat, jsou propouštěni z práce, je jim zakázána návštěva škol a univerzit. Jsou obviňování z toho, že jsou extrémisty a psychopaty.

Vzmáhá se proces kovidového etnického čištění, uvedeného v život tím, že se vytvořila společenská hráz mezi očkovanými a neočkovanými.

Tato společenská hráz vytváří konflikty uvnitř rodin a místních společenství a přispívá k roztržkám a nesouladu společenského života se zničujícím dopadem na ekonomickou aktivitu.

Podporována propagandou médií postupuje tato kampaň nezadržitelně vpřed. Ti, kteří odmítají nechat si píchnout zabijáckou „vakcínu“, jsou zkategorizování jako „protispolečenští psychopaté“.

A to, co z kampaně nepřehlédnutelně vyčuhuje, je heslo „rozděl a panuj“, čili scénář, uplatňovaný v mnoha zemích najednou, podle něhož se jak očkovaní, tak neočkovaní stávají oběťmi světové kriminální agendy, podporované OSN a většinou z jejích 193 členů.

Naším prvním úkolem je okamžitě zastavit a zrušit tak zvanou „vakcínu“ Covid-19, která spustila vlnu úmrtnosti a nemocnosti na celém světě. A hnací silou tohoto hnutí nechť se stane světová solidarita a lidská důstojnost.

  • Z Global Research přeložil Lubomír Man
5/5 - (1 vote)
(Visited 167 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *