Milion chvilek, aneb jak obejít volby a spláchnout vůli občanů do žumpy…

Napsal
Sdílet článek

Mikuláš Minář – kde se vzal, tu se vzal, vyloupl se odnikud, stejně nečekaně, jako pan Macron, nebo paní Čaputová… Podporován stejně jako oni všemi hlavními médii a záhadnými sponzory, zajišťujícími od začátku jeho demonstracím ozvučení, letáky, transparenty, propagační agendu a další organizační věci, které jiným skupinám chybí, protože na ně prostě nemají peníze…

Tento „bílý kůň“ současné antibabišovské a antizemanovské kampaně, vyzývá k věcem, na které nemá vůbec žádný nárok. Pan Babiš i pan Zeman, jsou lidé, kteří zastávají v naší zemi vysoké politické posty na základě vůle VĚTŠINY volících občanů naší země!!! Každý z nich byl zvolen v oddělených demokratických volbách z vůle plnoletých a svéprávných voličů!!!

Nenávistná kampaň pana Mináře neslibuje žádné alternativy, nebo východiska, neřeší, kdo by měl stát v čele země, pokud by se Milionu chvilek a jeho podporovatelům z řad extravagantních a nafoukaných komediantů povedlo pana premiéra, nebo pana Zemana i přes výsledky voleb, v rámci nelegitimního barevného puče snad opravdu svrhnout!!!

Ačkoli já osobně mám vůči panu Babišovi a Zemanovi také řadu výhrad (pana premiéra jsem ani nevolil), respektuji vůli většiny. Proto o případnou změnu budu usilovat pouze v rámci demokratických voleb!!! Pan Minář a jeho komediantská suita, která se snaží svými rádoby chytrými řečičkami zblbnout co nejvíce lidí, to však vidí jinak!!!

Podle pana Mináře a jeho akce podporujících telebroučků a teleberušek, jenž mají plná ústa boje o demokracii, vlastně pan premiér a pan prezident ve svých funkcích nemají co dělat, protože lidé co je volí jsou nesvéprávní hlupáci, ba mnohdá až totální idioti a vlastně by snad ani neměli mít právo volit!!!

Tak se stalo, že se Milion chvilek opírá o podporu tak profláklých politických figur, jako je pan Kalousek a spol a „herců a héreček“, kteří za celý život nesáhli na pořádnou práci a živí se falší a přetvářkou!!! Společnost, která z takových lidí dělá celebrity, jenž jsou zaprodanými médii popularizováni a vynášeni až do nebes, zatímco lidé, kteří svou poctivou prací tvoří páteř společnosti, jsou haněni a jejich názory bagatelizovány, míří rovnou „do pekla“!!!

Děkujme bohu“ za to, že ani pan premiér, ani pan prezident nejsou lidé, kteří by se nechali zastrašit křiklouny typu Minář a spol, ať už je financuje a podporuje kdokoli!!! Pokud chtějí pan Minář a jeho parta politických a komediantských nohsledů nějakou změnu, měli by poslechnout radu pana Babiše a založit si vlastní stranu!!! Jenže toho se ta samozvaná elita národa tak trošku bojí, že???!!! Také by mohli dopadnout jako ODS, TOPka, nebo pan Drahoš, že???!!! Takže, když to nejde demokraticky, zkusíme to pučem jako na Ukrajině, že pane Mináři … smile ???

LADISLAV KAŠUKA

4.2/5 - (13 votes)

(Visited 1 051 times, 1 visits today)
Sdílet článek

5 comments

    1. Máte na mysli obrázek pana Mináře, jenž je uveden v záhlaví článku?
      Totiž od pohledu mi jako debil nepřipadá, nicméně jeho konání za debilní označitelné je. Ale třeba to nemá z vlastní hlavy.

  1. A to je dobře, že může kdokoliv vyjádřit svůj – prosím slušně a bez urážek (což občas ujede – spíš je to promyšleno a to dobře a cíleně – M. Zemanovi) – názor. Můžu souhlasit, nemusím. Ovšem „měli by poslechnout radu pana Babiše“???

    Můj velmi chytrý, inteligentní, pracovitý a skromný táta říkával – nevěř bezmezně každému kdo ti “ DOBŘE radí“ a přemýšlej…. protože není rada jako rada a také se může stát : „dobrá rada od hovada“.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *