Ministr Blatný: My stanovíme podmínky, za jakých smějí lidé dýchat

Napsal
Sdílet článek

Hluboký výdech při sportovní aktivitě a další fyzické projevy lidského těla je potřeba regulovat stejně u všech. Nebylo by to správné, nebylo by to ani spravedlivé a epidemicky odůvodnitelné“

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/sport-jen-v-rouskach-hnilicka-jde-za-zruseni-orodovat-za-blatnym-40344060

Hluboký výdech při sportovní aktivitě a další fyzické projevy lidského těla je potřeba regulovat“

Toto je Genocida.

§ 400 Genocidium

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí

 1. uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,

Je zcela nepopiratelné, že tato vláda a tento parlament, stejně jako orgány EU a stejně jako vlády většiny zemí EU, jsou vládou a parlamentem zločinnými a nelegitimními jak z pohledu práva (českého i mezinárodního), tak z pohledu těch nejzákladnějších principů lidské morálky.

 • Michal Brand
(Visited 239 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. Doporučoval bych se ještě zaměřit na dámy, hlučné v postýlce. Když reguovat, tak jako řemen. Potichu budete kvičet, nestoudnice!

 2. Vydechujeme – vyloučíme – do roušky “odpad”, který si nabíráme do svých plic zpět. Co takhle nařídit, že to co vyloučíme konečníkem z těla – tedy “odpad”, budeme muset TAM zatlačit zpět.
  Blbost co? Ale co kdyby se toho někdo z vlády , nedej Bože, chytil? U nás je možné totiž už snad všechno! A navíc by jsme s takovým nápadem byli zase první!!!!

  1. Řešení je jednoduché, nosit tzv. tunel. Chrání krk před nachlazením a snadno se natahuje (přes nos či pod nos jako já) a stahuje, podle situace. Nosí ho ale jen minimum lidí.
   Pochází z armádní výstroje (včetně ČSLA) a civilní verzi uvedla před lety na trh firma Buff. Na jejím webu najdete video s multifunkčním využitím. Jako jedinou nevýhodu vidím to, že v teple je trochu nepohodlný.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *