Místo roušek náhubky?

Napsal
Sdílet článek

Člověk má někdy pocit, že je nechtěným hercem ve filmu. Ten film by se mohl klidně jmenovat

My tady a teď.

Kdo je „my“? My všichni, obyvatelé naší republiky v srdci Evropy. Naší hymnu jistě každý zná „A to je ta krásná země, země česká domov můj“. Doma by měl být pořádek, řád. Žít podle pravidel, která stanoví ti zodpovědní a budou je všichni dodržovat. Ne jen jak a kdy se komu zlíbí a hlavně hodí.

Včera jsem sledovala v TV jednání ve Sněmovně, těch zvolených správců našeho „domova“. V momentě kdy soudruh Filip odebral slovo panu Lipavskému z důvodu, že to nebylo k tématu, jsem měla dojem, že nedávno odložené roušky jsou nahrazeny náhubky. Opět!!! Zase??? Pan Lipavský totiž kritizoval – A TO SE ASI NESMÍ??? Potom, těch pár, kteří byli na svém pracovišti, hlasovali a jak to dopadne bylo jasné. Také to tak dopadlo. Dohady, dokazování, že to k tématu bylo, zazněla i nějaká slova, která do Sněmovny nepatří. Z úst poslanců, těch, kteří mají správu našeho domova na starosti, by vyjít neměla. Filip se hájil tím, že jiný postup zvolit nemohl „já jsem nikoho necenzuroval“.

Pokud občas sledujete v přímém přenosu TV i jiná jednání naší Sněmovny, musel by být snad každý třetí hovořící u pultíku zastaven – že nemluví k tématu. Že jen plká.

  • MAJKA DUBOVÁ
(Visited 89 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *