“Mladíci s migračním pozadím” hromadně znásilnili patnáctiletou Dánku, vše si natáčeli

Napsal
Sdílet článek

O víkendu byli u soudu v Dánsku obviněni čtyři násilníci z toho, že jejich gang znásilnil patnáctiletou dívku u školy v Haslevu, přičemž hromadné znásilnění si ještě nahrávali. Čtveřici pachatelů – jeden 19, dva 18 a jeden17 let – policisté zatkli v noci na 2. května, krátce poté, co se znásilnění odehrálo. V neděli se čtveřice objevila na soudním jednání v Næstvedu. Šest těžce ozbrojených policistů bylo seřazeno podél zdí soudní síně, když začal výslech proti všem čtyřem pachatelům.

Tři ze čtyř pachatelů byli migranti, zatímco čtvrtý mladík u kterého je podezření, že sice neznásilňoval, ale že znásilnění natočil, je původu dánského. Při projednávání musel být nejmladšímu násilníkovi poskytnut tlumočník z kurdštiny. Podle obžaloby jsou podezřelí obviněni z toho, že se předem dohodli, že dívku znásilní, přičemž posléze ji skutečně proti její vůli znásilnili. Tři podezřelí migranti se však dušují, že dívka souhlasila s tím, že s nimi bude mít sex. Záběry z nahrávky však nejspíš svědčí o opaku, neboť na pachatele byla záhy uvalena vazba za znásilnění.

Vyšlo také najevo, že jeden z  násilníků už měl i přes svůj mladý věk za sebou četné potyčky s policií a dánským trestním systémem. Již byl v minulosti odsouzen za násilí, loupež, vydírání a vyhrožování svědkům. Všichni tři vetřelci, kteří aktivně znásilňovali, byli na čtrnáct dní umístěni do vazby. Čtvrtý podezřelý dánského původu, který neznásilňoval, ale vše natáčel, byl také umístěn do vazby, neboť i v jeho případě se jedná o známého recidivistu.

Zdroje sice neuvádí, co jsou násilničtí vetřelci zač, ale podle toho, že byl zapotřebí minimálně u jednoho tlumočník, předpokládám, že se jedná o invazisty, kteří přišli do Evropy v rámci invaze po roce 2015, možná v různou dobu, přičemž je nanejvíc pravděpodobné, že jsou o poznání starší, než je uvedený věk. Navíc, původní zdroj uvádí, že jeden z nich měl plnovous. To by skutečně ukazovalo spíš na věk nad 20 let.

Pokud jste si všimli, tak poslední dobou je podobných zpráv z Dánska spousta, není snad týden, aby se nějaký podobný delikt nestal. Spíš bych řekla, že týdně dochází k několika takovým deliktům ze strany muslimských vetřelců, kteří – jak víme – považují Dánsko za již dobytou zemi. A Dánky samozřejmě tak, jako všechny Evropanky, považují za “lovnou zvěř”.

 

(Visited 1 181 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *