Modifikovaný Dublin IV – další podpora islamizace a afrikanizace Evropy

Napsal
Sdílet článek

Dochází ke “konečnému řešení” opět v režii Německa? Tentokrát však ve vztahu k původnímu Evropanovi? Jak známo, tak EU se již dlouhodobě snaží splnit plán na zaplevelení celé Evropy muslimskými invazisty. To je ostatně jeden ze základních cílů tohoto spolku, který nebyl založen ve prospěch původních Evropanů, ale výhradně s cílem profitu nadnárodních korporací a rychlejší realizace zvrácených plánů nikým nevolených (j)elit. Proto mne před pár dny ani neudivilo, když jsem narazila na informaci o tom, že se opět jedná o přerozdělování přesně ve stylu před časem navrhovaného Dublinu IV.

Jihoevropské země, které jsou zaplaveny muslimskými invazisty by se o svoji zátěž údajně rády podělily s ostatními. A nikdo neupozorní na to, že například Itálie s její sluníčkovou vládou, podobně jako Španělsko, velmi nadšeně vítají další vetřelce. Tak proč si stěžují? A vítají i v poslední době, kdy měli i v těchto zemích vyhlášen nouzový stav. Nejinak je na tom Řecko. Jak jsem nedávno uvedla, tak tamní vláda jde v mnohém proti přání většiny Řeků, kteří by chtěli svoji zemi před muslimskou invazí zcela uzavřít. Silně zadlužené a Německem vydírané, ale i Německu rozprodané Řecko je ve velmi tristní situaci.

Proč nyní budují na různých místech v oblasti Egejského moře nové tábory, či pronajímají tisíce nemovitostí, které mají sloužit k dočasnému pobytu invazistů s pronájmy platnými do roku 2030? Myslím, že odpověď je jasná a opět za vším můžeme hledat Německo a další podporovatele invaze, včetně Bruselu, který je ovšem také plně řízen Německem za jistého přizvukování Francie. Ostatně, vzpomeňte si na loňské založení jakéhosi Germanofrankistánu. Jistě i to má své postranní záměry a nejspíš všichni tušíte jaké.

Tedy jihoevropské země naléhají na přerozdělování, západoevropské mají přeplněno. Přesto Německo i v době, kdy byl po celé Evropě vyhlášen nouzový stav provozovalo pravidelné “taxi” z Afriky do Evropy. Samozřejmě jak jinak, než přes neziskovku. Jenže přísun invazistů je očividně příliš pomalý. Německo, Francie, Itálie a Španělsko proto v krátkém společném dopise ministrů vnitra zaslaném rovněž v dubnu tohoto roku Evropské komisi požadují návrat společných záchranných operací na moři a hlavně se nám sem opět navrátila myšlenka tzv. “hot spotů”, kdy mají být nedůvodní žadatelé co nejdříve vráceni. Avšak pro všechny ostatní navrhují ministři vnitra zmíněných zemí opět povinný mechanismus redistribuce, zejména v případech značného zatížení některého z jižních států EU. 

Takže tyto státy mají zájem na dalších “záchranných operacích”, jak nazývají lovení vetřelců u afrických břehů. Chápete to? Takže oni si ty invazisty chtějí přivážet, ale pak je rozdávat ostatním!!! No a aby mnozí invazisté ušetřili peníze, potřebné pro pašeráky, tak si třeba do Libye či jiných zemí Afriky umístí hotspoty, jen tak, aby se neřeklo. Jenže ony hot spoty, které mají vyvolat dojem, že dochází k jakési selekci vetřelců, jsou jen jedním velkým divadlem. Podle dosud schválených promigarčních dokumentů totiž budou nyní “uprchlíky”, kteří mohou žádat v Evropě o azyl takřka všichni. Důvodem pro azyl totiž může být nově třeba i nepříznivá klimatická či ekonomická situace v zemi, odkud žadatel o azyl pochází!!!

A tímto bych ráda připomněla zasedání světového ekonomického fóra OSN v Davosu letos v lednu. Tam byly stěžejními tématy klima a migrace. Tehdy prohlásil vysoký komisař pro uprchlíky Filipp Grandi: „Musíme být připraveni na prudký nárůst počtu lidí, kteří se vydávají na cestu proti své vůli. Nepouštěl bych se do spekulací o konkrétních počtech, ale určitě mluvíme o milionech.”

Právě na tomto summitu se dohodlo, že každý klimatický migrant je automaticky uprchlík a má právo na azyl!!!

Tedy vše je nastaveno tak, že až 99% migrantů hot spoty projde – a co víc! Už tam budou uznáni za uprchlíky!! Nyní rozvedu podrobněji, co to vše znamená a jak k legalizaci masové invaze postupně, krok za krokem, ale hlavně nenápadně došlo. Vraťme se do prosince 2018. Tehdy proběhlo schvalování dvou různých promigarčních paktů, které se lišily jen v drobném detailu. První byl Globální kompakt o uprchlících, ten druhý byl Globální kompakt o migraci.

K prvnímu uvedenému se přidala drtivá většina zemí světa, včetně ČR. Odmítlo jej však například Maďarsko. Ke druhému se už připojily téměř výhradně rozvojové země či země, odkud se migruje jinam a pak samozřejmě programově “vítací” země jako Německo či Švédsko. Jinak jej většina zemí včetně ČR přímo odmítla či se protestně hlasování neúčastnily. Všichni se nám snažili namluvit, že ten “o uprchlících”, který i naše vláda jednohlasně schválila, nic neznamená, protože aby byla povinnost migranta přijmout, musí nejprve získat status uprchlíka, který dřív nebylo až tak jednoduché získat.  Jenže ten nyní právě na základě všech dalších dokumentů získají už na oněch hot spotech!

Chápete již oč se jedná? Připomínám, že k tomuto paktu “o uprchlících” můžeme připočítat i tzv. Marakéšskou deklaraci, což je dokument, který legalizuje migraci zejména mladých lidí se zemí části severní a centrální Afriky, takřka výhradně pak jde o země muslimské!! Tento dokument za nás podepsal na jaře 2018 tehdejší ministr vnitra Metnar. Dále bych ráda připomněla, že v europarlamentu schválili před rokem (ještě ve starém složení) tzv. “Africkou deklaraci”, která nadřazuje práva Afričanů v Evropě nad právy původních Evropanů. Jak si možná pamatujete, tak tehdy pro tento paskvil hlasovala většina stran, které byly v europarlamentu za ČR (ANO, TOP0,09, STAN, ČSSD, KDU a KSČM).

Vraťme se však k Dublinu IV, o němž je titulek. To, co totiž nyní navrhují výše uvedené státy, je prakticky totéž, co bylo uvedeno v později odloženém návrhu na Dublin IV, jehož schválení v celoevropském rámci (musel by projít schválením národními státy) by bylo prakticky nemožné, minimálně Maďarsko by dokument zablokovalo.  Touto cestou se tedy invazisté do Evropy nasunou nesrovnatelně rychleji. S hot spoty budou souhlasit úplně všichni, což zajistí příslib jisté selekce žadatelů o azyl v EU. V reálu však dostane téměř každý žadatel již na hot spotu status klimatického uprchlíka (jak jinak v Africe, že) a bude vyslán dál do Evropy. Nutno podotknout, že ti, kdo již mají v některé ze zemí EU příbuzné, půjdou přednostně tam. Ti, kdo ale příbuzné v žádné ze zemí EU nemají, budou automaticky přiděleni tam, kde je zatím vetřelců nejméně.

Kvóty nevyšly a nesplnila je de facto ani jedna země. Dublin IV seznali coby neprůchodný, takže nakonec si vymysleli úplně jinou strategii. Pokud se podíváte na chronologii v přijímání jednotlivých výše uvedených dokumentů, pak vše do sebe perfektně zapadá. Habaďůra se dvěma globálními kompakty pak měla v reálu jen “oblbnout” tupé evropské ovce. Ano, takto nás nejspíš ti, kdo toto řídí, berou. A nejspíš mají důvod, když většina Evropanů jim s jejich plány pomáhá, minimálně tím, že si volí politiky, kteří jdou organizátorům invaze na ruku. Ať už zcela nepokrytě nebo oklikou.

Marakéšská deklarace, Globální kompakt o migraci, Globální kompakt o uprchlících. Tyto tři dokumenty dohromady tvoří základ budoucí invaze. Jediná země EU, která nepodepsala ani jeden je Maďarsko. Všichni ostatní své země už dávno zaprodali a to často za potlesku vlastních obyvatel. Agenda 2030, jejímž signatářem je od roku 2015 také ČR, pak všechny výše uvedené dokumenty zastřešuje. 

Poslední kroky k zajištění plynulého přísunu muslimských invazistů byly provedeny za koronavirovou clonou a to bez sebemenšího zájmu Evropanů.

Jediným způsobem, jak lze invazi a islamizaci vlastní země předejít, je odchod z EU, ale zároveň i odstoupení od výše uvedených smluv, což je ovšem zhola nemožné. Přes referendum o mezinárodních paktech odstoupit nemůžeme, neboť drtivá většina parlamentních stran jej odmítá. Vypovězení dokumentů souhlasem obou komor  Parlamentu je též neprůchodné. Takže zbývá jediné: připravit se na to, že za pár let budeme zažívat stejné “multikulturní obohacování” jaké dnes zažívají země jako Švédsko, Německo, Franci, Holandsko, Dánsko, Belgie či Itálie a další….

 

 

 

(Visited 196 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *