Mohamedánští vetřelci se snaží dobýt Evropu (videa)

Napsal
Sdílet článek

To, co nazývají loutkoví politici a jim poplatná média „migrační krizí“ není nic jiného, než invaze dobře cvičených vojáků, kteří se vydali převzít celý kontinent, o jehož ovládnutí se muslimové po staletí pokouší. Naši předkové se více či méně úspěšně bránili, ale  nikdy mohamedány dobrovolně, bez boje, do Evropy nepustili.

Dnes je vše jinak. Zatímco na hranicích Řecka místy pronikají invazní jednotky přes hranice a řecká vláda prosí „spojence“ o pomoc, ostatní státy Evropy tato invaze a fakt, že Řekové dlouhodobě nemají šanci ji zvládnout, nezajímá. Invazisty se snaží zastavit už i místní, kterým vadí, že záplavy vetřelců už několik let narušují jejich dřív poklidné životy a dříve dovolenkové ráje vypadají jako území po válečné vřavě.

Politiky dnes zajímá jen koronavirus, i když sezónní chřipka už má na svědomí v celé Evropě tisíce životů, tedy nesrovnatelně víc, než tato nová nemoc. Situace v Řecku nikoho nezajímá, ani jeden z evropských vládních politiků se nevymezil vůči jednání sultána Erdogana. Někteří ho dokonce slovně podpořili v invazi do Sýrie, odkud vysílá do Evropy další islamisty.

Mezitím Erdogan prohlásil, že na cestě do Evropy jsou miliony vetřelců, kteří se zatím nacházejí na území Turecka. Mainstreamová média mají ve zvyku vám ukazovat velmi pečlivě vybrané záběry, na kterých jsou nějaké ty ženy a děti, jenže 90% vetřelců jsou mladí muži vojenského věku. Pokud se podíváte na obrázky mimo mainstream, můžete vidět mnohem reálnější záběry.

To, že Turek plánoval tuto invazi už dávno, je jasné každému, kdo sleduje styl Erdoganovy politiky, jeho příklon k radikálnímu islámu a snahy implementovat do tureckých zákonů prvky práva šaría.  Výpalné, které EU Erdoganovi vyplácela, nikdy nechtěl použít na potlačení migrace. Naopak, záměrně nakumuloval větší počet svých mohamedánských soukmenovců v Turecku, ve finále, po obsazení Idlíbu, k nim poslal osvobozené hrdlořezy z ISIS. A nyní tyto hrdlořezy spolu s miliony dalších vetřelců vyslal do Evropy coby předvoj budoucí islamizace Evropy.

Erdogan je jistě spokojený, ostatně za vše hovoří jeho dnešní prohlášení: „Od té doby, co jsme otevřeli hranice, dosáhl počet uprchlíků mířících do Evropy statisíců. Toto číslo bude brzy v milionech.“ 

Vyjádřil se také turecký ministr vnitra Süleyman Soylu, který řekl, že celkem 100 577 migrantů opustilo Turecko přes Erdine, při hranicích s Řeckem. To je však poněkud v rozporu s prohlášením Mezinárodní organizace pro migraci (IOM), která tvrdí, že  k  řeckým hranicím dorazilo jen o něco více, než 13 tisíc migrantů. Komu věřit? Pravda bude nejspíš někde uprostřed, nicméně lze věřit tomu, že ty miliony vetřelců se dřív či později do Evropy vydají. Vždyť na to mnozí vetřelci v Turecku čekají už roky.

Řecko se snaží bránit, ale dlouho odolávat nebude. Jak jsme mohli vidět na několika případech zcela náhodně zadržených vetřelců na našem území, tak tito si vždy nějakou cestičku, jak se dál do Evropy dostat, najdou. Zde se jich pak ujmou velmi dobře dotované promigrační neziskovky, které dělají maximum pro to, aby pobyt v Evropě invazistům legalizovaly.

Řecká vláda oznámila, že se připravuje na 150 000 migrujících vetřelců, kteří se pokusí dostat na jejich ostrovy ve východní části  Egejského moře. Přes 1000 migrantů už během dneška uniklo řecké pobřežní stráži a podařilo se jim přistát na řeckých ostrovech.

Epidemie koronaviru se evropským politikům perfektně hodí k tomu, aby byla odvedena pozornost Evropanů od mnohem většího problému – invaze vetřelců. A to ne ledajakých, jedná se mnohdy o ty, co v ISIS, Al Kajdě či jiných bojůvkách na Blízkém východě podřezávali zabíjeli, popravovali, mučili a znásilňovali. To vše si nesou s sebou do Evropy, kterou se chystají obsadit a islamizovat.

Epidemie koronaviru a následná hospodářská krize odvedou pozornost většiny občanů od invaze a ta tak bude i s tichým souhlasem evropského politického establishmentu pokračovat. Až ve vaší blízkosti vyroste další kebabárna nebo mešita, pak se nedivte. Většina lidí s tím svojí netečností a nevšímavostí souhlasila.

Takto řecká pobřežní stráž chrání svoje vodní hranice před vetřelci:

A zde ukázka z pozemní hranice, kde se pokouší vetřelci přejít násilím:

 

 

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 4 912 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *