Mohly by mRNA vakcíny vést k neplodnosti, potratům a vrozeným vadám?

Napsal
Sdílet článek

V nejbližších dnech nás čeká mohutná “provakcinační” kampaň, v níž se nás budou snažit přesvědčit o absolutních výhodách jakýchsi “na koleni spíchnutých” preparátů. Podle dnešního článku na Novinkách má být plně rozhodnuto pro očkování 40% lidí, dalších 20% je nerozhodnutých a zbývajících 40% očkování na COVID-19 odmítá. Je nasnadě, že nyní se začne působit na zmíněných 20%. Ať už si o těchto číslech myslíme cokoli, mělo by být rozhodnutí především na každém jednotlivci. Propaganda nám samozřejmě nastíní očkování jako něco skvělého a jak vláda nedávno svým hlasováním potvrdila, zřejmě budou mít očkovaní jisté výhody, nebo – chcete-li – neočkovaní nevýhody. Je jisté, že oponentní hlasy budou umlčovány, proto si myslím, že alespoň mimo mainstream by měly být slyšet. Dnes jsem právě takovéto oponentní hlasy z řad odborné veřejnosti našla a dovolím si vám je nyní prezentovat.

Dva výzkumní pracovníci zapojení do covidových analýz, Dr. Wolfgang Wodarg a Dr. Michael Yeadon, podali návrh na správní a regulační opatření Evropské agentuře pro léčivé přípravky (EMA). Jsou znepokojeni novými vakcínami mRNA Coronavirus vyvinutými společností Pfizer/BioNTech.  Výzkumní pracovníci varují, že vakcíny by mohly napadnout buňky placenty, což by způsobilo ženskou neplodnost.

Podle Natural News, lékaři požádali o regulační opatření, které vyžadují proto, aby mohli potvrdit výhodnost vakcíny. Lékaři žádají EMA o odklad akce a zastavují nouzové schválení nových vakcín, dokud společnosti nebudou moci opravit návrh studie, aby zajistily, že vakcíny nejsou založeny na nespecifických příznacích a falešně pozitivních testech PCR s vysokým cyklem.

Lékaři varovali, že vakcíny proti coronaviru by mohly způsobit autoimunitní odpovědi a neplodnost u žen od třetí fáze klinických studií, jenž přinesly podvodné datové údaje, které povedou k zavádějícím informacím o prospěšnosti pro veřejné zdraví.

Podle deníku Independent, britská vláda varovala těhotné ženy před vakcínami Pfizer a obecně varovali, že ženy by se měly vyhnout otěhotnění nejméně dva měsíce po očkování.

“mRNA vakcíny jsou určeny k navození imunitní reakce na  proteiny SARS-CoV-2, ale tyto proteiny (přepsané pro replikaci v rámci buněčných ribozomů) také obsahují homologní formu syncytinu-1.”

“Tento přírodní protein (syncytin-1) je vytvořen z lidských endogenních retrovirů a je zodpovědný za vývoj placenty u savců a lidí. Tento protein je nutný pro úspěšné těhotenství, ale po očkování proti COVID-19 budou imunitní buňky jedince vyškoleny k útoku na syncytin-1 (což vede k potenciálním potratům, vrozeným vadám a neplodnosti). Návrhy studie netestují na mutagenní nebo reprodukční vady, avšak vakcína mRNA má potenciál způsobit dlouhodobou autoimunitní destrukci ženského reprodukčního systému.”

Výrobek také obsahuje polyethylenglykol (PEG), díky němuž bude vakcína nejen méně účinná, ale také způsobí alergické reakce a smrtelné, nepříznivé účinky. Účinné látky, nanočástice mRNA, jsou potaženy PEG. Kromě toho vakcíny obsahují také mNeonGreen, složku s bioluminiscenčními vlastnostmi. Není jasné, proč se tato složka používá ve vakcínách.

Návrhy studií očkovacích látek navíc používají falešně pozitivní výsledky PCR testů, aby se zvýšila účinnost vakcíny. Návrhy studií vakcíny netestují, zda vakcína snižuje závažné příznaky Covid-19, včetně hospitalizace, JIP nebo úmrtí. Testy neurčují, zda vakcína může přerušit přenos viru.

Dr. Tommy Megremis tento fakt nedávno komentoval na Facebooku: “Problém je ve falešné pozitivitě při provádění PCR testů. PCR test se používá k zesílení malého množství genetického materiálu tak, aby rozpoznal vzorky DNA. (Také, pro RNA viru, RNA je převedena na DNA, aby mohly být detekovány, je to jen způsob, jakým test funguje). Tímto způsobem jsme byli schopni rozpoznat genomy u egyptských mumií či mamutů.” 

“Co je stále více a více zřejmé je, že PCR test nebyl navržen jako diagnostický nástroj pro infekci a opravdu nemůže fungovat jako jediný, vzhledem k obrovskému množství falešných pozitivit. Pokud jde o Covid, přítomnost virových částic zachycených technikou PCR není a nebyla kvantitativně spojena s aktivní “symptomatickou” infekcí. To prostě nemůže být tak, protože práh infekce se v důsledku virové zátěže u každého pacienta liší. Ukazuje se, že pokud jste testovací cyklus provedli více než 25 krát, falešná pozitivita infekce Covid začíná být velmi vysoká. Když testujete lidi s velmi nízkou virovou zátěží, kteří nejsou nemocní, můžete najít virový kód RNA, který se používá k “diagnostice”, pokud jste testovací cyklus provedli mnohokrát. Poslední, co jsem četl, Labcorp cykluje nejméně 40krát, aby odhalil fragmenty virového genomu.”

“Hospitalizace nyní neodrážejí klinický vzorec Covid-19 viděný v březnu a dubnu. Na závěr, co vidíme nyní, jsou  případy běžného respiračního onemocnění, které jen potřebují maskovat jako Covid, protože falešně pozitivní PCR testování produkuje klinicky nespolehlivý test na symptomatickou infekci. Tohle není teorie. Existuje výzkum, který to toto podporuje.”

Nejhorší část studie návrhu výrobců vakcíny proto je, že je založena na podvodné diagnóze SARS-CoV-2. Wodarg a Yeodon varovali, že “vysoké prahové hodnoty cyklu, nebo CT hodnoty, ve výsledcích rt-qPCR testů vedly k falešně pozitivním výsledkům.”

Vlády po celém světě zakládají svá rozhodnutí na hodnotách CT, které jsou velmi vysoké, zatímco měly by být velmi nízké. Koronavirus má 99,5 procent možnost přežití pro jedince, kteří jsou mladší 70 let, podle nejlepšího odhadu CDC .

“Výsledky RT-qPCR pozitivních testů, které se používají ke kategorizaci pacientů, vykazovaných ve studiích jako “případy covid-19″ a které jsou používané ke kvalifikaci cílových parametrů studie, by měly být ověřeny sangerovým sekvenováním, aby se potvrdilo, že testované vzorky ve skutečnosti obsahují jedinečnou genomovou RNA SARS-CoV-2,” poznamenali lékaři.

Vzhledem k tomu, že mnohacyklové PCR testy byly prohlášeny za z 97 procent falešně pozitivní, závěry shromážděné ve studiích Pfizer / BioNTech by nakonec ukázaly, že vakcína je méně než ze 3 procent účinná, ale zároveň způsobuje závažné a trvalé účinky na zdraví, včetně, neplodnosti žen.

Kupodivu, generální ředitel společnosti Pfizer, Albert Bourla, prodal 62 procent svých akcií ve stejný den, kdy jeho společnost oznámila, že jejich vakcína byla údajně z 90 procent účinná.

Tolik tedy ke studii, která byla provedena k jedné z vakcín, určených také k aplikaci pro občany zemí EU.  Jak jste jistě pochopili, tak vakcína je sice na COVID-19 neúčinná, nicméně takřka spolehlivě sterilizuje mladé ženy, ale má i mnohé další nepříznivé účinky. Už dávno se hovořilo o tom, že lidstvo má být zredukováno. A podle toho, jak se EU snaží už dlouhodobě podpořit invazi z Afriky a Středního východu  do Evropy, je jasné, že Evropané mají být výhledově “vyměněni”.

Nevím, jak vy, ale já se jistě naočkovat nedám, neboť nikdo neví, jaké další nepříznivé účinky vakcíny mají. Rozhodně si nedělám iluzi, že se nyní někdo pokouší “zachránit” celý svět před jakousi nemocí horší, než ebola a mor dohromady. Je věcí každého, zda se naočkuje vakcínou, kterou se nám nyní budou snažit vnutit vlezlou každodenní mediální propagandou. Pak si myslím, že je nutné slyšet i oponentní hlasy odborné veřejnosti, které se však do médií nedostanou.

Mimochodem, pro muslimy se vyrábí extra halal vakcína, bez živočišných buněk, údajně čistě na rostlinné bázi. Třeba půjde jen o nějakou vitamínovou injekci, kdo ví. A například na americké Cornell univerzity, kde vyhlásili povinnost očkování na chřipku (předpokládám, že stejná povinnost bude záhy vyhlášena i u COVID-19), jsou z této povinnosti vyjmuty všechny menšiny (černoši, další barevní, ale i muslimové). Takže opět zde máme jakousi selekci.

Ve všech zemích EU se mají aplikovat tři různé vakcíny, aniž by si kdokoli mohl vybrat, kterou chce. Odpůrci těchto pofiderních vakcín budou dle všeho nakonec různě sankcionováni, jak ostatně potvrdila svým hlasováním i naše vláda. V Malajsii se už vyrábí halal vakcíny, protože muslimové, kteří se očkovat dají, si prostě vybrat mohou. Zbytek si domyslete..

(Visited 800 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *