Mulktikulturní obohacování Evropy (videa)

Napsal
Sdílet článek

I přesto, že v mnoha evropských zemích platí různá omezení, vyplývající ze současné situace, multikulturní obohacování probíhá vesele dál. Invazisté dál proudí do Evropy a řádí v ulicích evropských měst. Řecká vláda i přesto, že deklaruje, že žádné vetřelce do země nevpouští, tak nakonec činí podobně, jako vláda italská. O případu, kdy si přes naše hranice v nouzovém stavu přejel Afghánec už jistě všichni víte. Tedy vše se jeví tak, že Evropa již patří vetřelcům a to dokonce za plné podpory EU a evropských vlád.

Jak jsem již dříve upozorňovala, tak i v období, kdy byl na většině území Evropy nouzový stav a veškerá veřejná doprava se zastavila, létala do Německa i jiných zemí letadla s invazisty.  Mnohé země přijímaly migranty i v situaci, kdy museli obyvatelé jednotlivých zemí dodržovat velmi přísná pravidla. Myslím, že postupně si Evropané na stav, kdy jsou vetřelci z muslimských zemí nadřazováni, zvykají. Děje se tak soustavně už nějakou dobu a tristní je, že většině lidí to už přijde normální.

Níže se můžete podívat na příklady multikulturního obohacení ze začátku května, z různých evropských zemí. Myslím, že přílišného komentáře netřeba.

  1. Itálie: italská pobřežní stráž včera převzala africké invazisty z lodi Alan Kurdi, patřící německé neziskovce Sea Eye:

2. Řecko: migranti z řeckých táborů se každodenně stěhují z ostrovů do táborů či hotelů na řecké pevnině.    Odtud by měli být později importováni do jiných evropských zemí:

3. Řecko: Muž projíždí kolem tábora pro migranty, který měl být již dávno vystěhován. Nicméně, jak vidíte, tak “obohacení” místních pokračuje i nadále:

4. Itálie – Torino: bitka mezi marockými a ghanskými invazisty:

5. Řecko: distribuce migrantů z táborů dál na pevninu a do dalších evropských zemí:

Británie: “lov ” afrického invazisty:

(Visited 306 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *