Multikulturně obohacené Německo

Napsal
Sdílet článek

Chceme to také? Jen za dnešní ráno se mi podařilo objevit hned dva nové případy “multikulturního obohacení” Německa v praxi. A to je samozřejmě pouze špička ledovce. V jednom případě je jasné, že se jedná o obohacovače “jižního vzhledu” (rozumějme pravděpodobně Araby) a v tom druhém se jedná o Turky, kteří se ani po několika generacích nedokázali integrovat. Zdá se, že se spíš očekává, že se postupně integrují Němci mezi Turky a Araby.

První případ, na který chci upozornit, se odehrál v klubovně fotbalového klubu Blau-Weiß Grümerbaumim v německém městě Bochum. Tam slavila šestnáctiletá studentka své narozeniny, spolu s dalšími asi padesáti hosty. Kolem 23. hodiny vtrhla do klubovny partička deseti migrantů, přičemž se pokusili na slavící dívky sexuálně zaútočit.

Slavící slečny se v panice rozprchly. Migranti poté, co se jim nepodařilo dívky multikulturně obohatit tak, jak měli zřejmě od začátku v úmyslu, dívky alespoň okradli o věci, které tam po útěku zanechaly. Tedy děvčata přišla o mobily, kabelky i bundy. Multikulturní obohacovači samozřejmě zatím nebyli dopadeni. Jak vypadala klubovna po jejich odchodu, můžete vidět na titulním obrázku.

Další případ se odehrál taktéž o víkendu, tentokrát v Berlíně. Tam už dávají Turci (podobně jako jinde v Německu) zcela nepokrytě najevo, že už tuto zemi pokládají za součást velké Osmanské říše. Zde není třeba slov, stačí shlédnout video z typické turecké svatby:

Turci oslavují v Berlíně. Německo je jejich …

Turci dávají najevo, že Berlín nepatří Němcům, ale patří Turkům. Jde o oslavu muslimské svatby …Video zveřejnila AfD-Fraktion Abgeordnetenhaus Berlin.Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:Islám & islamismus v České republice – 3. rozšířené vydáníhttp://www.lukaslhotan.cz/Islam-v-Cechach-a-na-Morave/110-Isl%C3%A1m-islamismus-v-%C4%8Cesk%C3%A9-republice-3-roz%C5%A1%C3%AD%C5%99en%C3%A9-vyd%C3%A1n%C3%AD-fotogalerieProlomení hradeb: Proč západní civilizace podléhá islámuhttp://www.lukaslhotan.cz/Multikulturalismus/101-Prolomen%C3%AD-hradeb-Pro%C4%8D-z%C3%A1padn%C3%AD-civilizace-podl%C3%A9h%C3%A1-isl%C3%A1muJak porozumět Mohamedovi a muslimůmhttp://www.lukaslhotan.cz/Psychologie/73-Jak-porozum%C4%9Bt-Mohamedovi-a-muslim%C5%AFmIslám a terorismushttp://www.lukaslhotan.cz/Nabozenstvi/89-Isl%C3%A1m-a-terorismusSúmrak európskej civilizácie – Barbari sa zmocňujú Európyhttp://www.lukaslhotan.cz/Slovenske-knihy/127-S%C3%BAmrak-eur%C3%B3pskej-civiliz%C3%A1cie-Barbari-sa-zmoc%C5%88uj%C3%BA-Eur%C3%B3pyPovaha a zločiny zakladateľa islamuhttp://www.lukaslhotan.cz/Slovenske-knihy/125-Povaha-a-zlo%C4%8Diny-zakladate%C4%BEa-islamu

Zveřejnil(a) euRABIA – Islám dobývá Evropu, Eurabia.cz ji brání dne Úterý 18. února 2020

Uvědomme si, že Německo a úplně stejně islamizované Rakousko, jsou sousední země. Navíc země, s nimiž prakticky nemáme hranice a dá se říct, že jsme opět německým protektorátem. Připomínám, že v Německu byla postavena první mešita v roce 1990 (do té doby tam měli muslimové pouze modlitebny), v roce 2011 jich tam měli už první tisícovku a nyní se blíží druhé.

U nás máme už nyní více mešit, než kolik jich mělo Německo před 30 lety a zatím není nejmenší šance, že by se jejich výstavba zakázala. Naopak, spíš se jejich počty začnou výrazně rozšiřovat úměrně s tím, jak přibývá kebabáren.  Stále více českých firem vlastní halal certifikáty, což znamená, že zároveň platí tučné desátky muslimské obci. I to má zřejmě svůj důvod. Navázaní nadstandartních vztahů se Saudskou Arábií a Katarem, což jsou země, které jsou hlavními sponzory výstavby mešit v ČR, je dalším krokem k postupné islamizaci země.

Chceme časem podobná každodenní multikulturní obohacení zažívat i u nás?

 

(Visited 269 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *