Multikulturně obohacované Švédsko posledních dní – bombové útoky a znásilnění dvanáctileté dívky azylantem

Napsal
Sdílet článek

Po nějaké době opět přicházím  s novou náloží multikulturního obohacování Švédska posledních dní. Podnítil mne k tomu například nedávný LGBTQI aktivismus švédského nábytkářského gigantu Ikea. Zatímco se tato firma stará o vyvěšování duhových vlajek a dlouhodobě se hlásí ke všem aspektům současné zvrácené ideologie, denně se můžeme dočítat, jak je právě díky zvrácené ideologii, prosazující mimo jiné neomezenou muslimskou invazi,  Švédsko den za dnem proměňováno v chalífát, kde se brzy začne právě nyní protěžovaná LGBT komunita stavět na pranýř. A to doslovně.

Takže nejprve zmíním některé události posledních dní z této severské země, které nám jaksi naše média tají či se o nich zmíní většinou jen velmi okrajově.

Před pár dny došlo v azylovém zařízení v obci Österåker ke znásilnění teprve dvanáctileté dívky, která byla do azylového zařízení nalákána a posléze devatenáctiletým vetřelcem znásilněna. Dívka byla s kamarádkou v nákupním centru, když se setkaly s několika mladšími muži, kteří je lstí přemluvili, aby s nimi odešly do ubytovny pro žadatele o azyl. Tam pak došlo ke znásilnění jedné z dívek.

Detaily k tomuto případu jsou velmi pečlivě drženy pod pokličkou, takže víc se – alespoň zatím – nedozvíme. Dovoluji si  však spekulovat, že holka vyrostla v ideologicky uvědomělé rodině, kde byla vychovávána plně v duchu multikulturalismu. Pak není divu, že bylo pro vetřelce tak snadné ji do azylového zařízení nalákat. Ona sama zcela zřejmě – jak jí propaganda vštěpovala – nepokládala muslimské vetřelce za nebezpečné. Pak bylo velmi jednoduché ji do „jámy lvové“ nalákat..

Během včerejší noci došlo k jednomu bombovému útoku v Landskroně a k dalšímu v Helsingborgu. První zmíněná exploze byla tak silná, že byla slyšet daleko za městem.

Policie byla upozorněna na první výbuch kolem 02.00hod nad ránem. K výbuchu došlo před branou v Tågaborgu v Helsingborgu. Několik volajících vyprávělo o hlasitém třesku z Hjälmhultsgatan. Policie zjistila, že bomba explodovala u brány na místě činu. Brána byla zničena, ale nikdo nebyl zraněn. Incident je popisován jako vandalismus.

Ve 2:27 ráno přišel další alarm. Někdo vyhodil do povětří obchod v centru Landskrony. Podle policie, došlo uprostřed města k hlasité explozi. Místem činu je cukrárna na Rådmansgatan. Nikdo nebyl zraněn, ale vchod do obchodu byl zcela zničen. „Byla to velmi silná exploze,“ řekl Daniel Berg, vedoucí vyšetřovatel policie policie v Helsingborgu.

Bomba byla slyšet daleko mimo centrum města a obchod utrpěl vážné škody. Policie uzavřela větší oblast. Incident je popisován jako obecná izolovaná devastace, ale nikdo nebyl zatčen.

Za zmínku jistě stojí i článek, ve kterém se píše o hromadném útěku obyvatel stockholmské čtvrti Norsborg, kde byla nedávno při přestřelce gangů zbita zbloudilou kulkou dvanáctiletá dívka. Policejní důstojník, který potvrzuje, že se většina obyvatel již necítí v místě bezpečně je tentýž policista, který tvrdil, že obětí není jen zastřelená dívka, ale i její vrazi. Poněkud pokrytecké, že?

Posledním článkem z posledních dnů, který pak plně dokresluje situaci ve Švédsku je ten, kde se uvádí, že v poslední době došlo k velmi výraznému nárůstu počtu pachatelů, kterým je méně, než patnáct let. To už zcela jasně signalizuje, že s další generací bude těžkých kriminálníků přibývat. A to o to spíš, že Švédsko dále bez omezení přijímá muslimské invazisty. Ostatně, Švédové už se možná začínají probouzet, protože podpora současného premiéra i vlády v poslední době značně poklesla.

Švédové už z oblastí, které ovládají muslimské gangy, utíkají. Brzy však přijde doba, kdy nebudou mít ve Švédsku kam utíkat. A ta doba se s každou novou „zásilkou“ muslimských vetřelců nezadržitelně blíží. Myslím, že za nějakých deset let už si Ikea ve své domovské zemi nedovolí LGBTQI vlajku vyvěsit podobně, jako ji nyní nevyvěsila třeba u pobočky v Saúdské Arábii…

5/5 - (3 votes)
(Visited 286 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *