Multikulturní Berlín: 1600 sexuálních útoků jen za poslední 4 měsíce

Napsal
Sdílet článek

Berlín patří podobně, jako jiná velká evropská města, k multikulturně nejvíce obohaceným lokalitám. V Berlíně jsou již některé čtvrti ovládnuty muslimy  a páchání trestných činů jakéhokoli charakteru jistě napomohl i fakt, že sluníčková berlínská radnice před časem vydala kontroverzní nařízení, kdy může jakýkoli cizinec jiného etnika zažalovat policistu, který by se rozhodl ho nejen zatknout, ale třeba jen kontrolovat.

Tamní nařízení tedy nahrává především muslimským zločincům, neboť většina policistů se již raději v případě muslimů, páchajících jakoukoli trestnou činnost, dívá jinam. Nikdo z nich nechce riskovat zdlouhavé vyšetřování, kdy by se zjišťovalo, zda má pravdu muslimský zločinec či policista. A myslím, že není třeba zdůrazňovat, že se většinou věří spíš zločincům jiných etnik.

Berlínská policie každý den zaznamenává v průměru asi tucet sexuálních trestných činů. Od 1. března do 7. července letošního roku úředníci zaznamenali více než 1600 případů sexuálního obtěžování, znásilnění, pornografie a napadení. 

V průměru policie v hlavním městě registrovala asi dvě znásilnění denně. V tomto roce bylo za výše uvedené období 4 měsíců v Berlíně zaznamenáno 234 dokončených znásilnění. Ve srovnání s předchozími třemi roky zůstala čísla konstantní nebo mírně poklesla. Otázka je, zda není pokles zaznamenán právě proto, že jsou díky novému nařízení muslimští násilníci nadměrně chráněni před policií. Velmi mírný pokles může být zapříčiněn také důsledkem nouzového stavu, kdy do ulic vycházelo všeobecně méně lidí.

Podíl zahraničních podezřelých byl kolem 40 procent. Například v březnu nebylo 37 procent z 243 podezřelých německými občany. V případě znásilnění ve zvláště závažných případech – pokud byly oběti zvláště ponižovány či týrány – byli zahraniční podezřelí ve většině případů na 54 procentech.

Potenciální migrační pozadí německých podezřelých nebylo samostatně zjišťováno. To je myslím docela podstatné, protože drtivá většina „německých“ Turků má dvě občanství, tedy německé i turecké. Podobně je tomu i u jiných potomků muslimských vetřelců. Tedy bude to velmi podobné, jako v případech pouličních nepokojů ve Stuttgartu či Frankfurtu, kde se zjistilo, že „Němci“, kteří se pouličních nepokojů účastnili,  jsou většinou potomci Turků a Arabů, tedy osoby s tzv. „migračním pozadím“, nicméně tito pachatelé jsou již ve statistikách považováni za Němce.

V neposlední řadě je třeba zdůraznit, že mnohé incidenty oběti ani nehlásí, často i ze strachu z pomsty násilníka či jeho příbuzných.

Situace v Německu je jakýmsi předobrazem toho, jak to jednou bude vypadat i u nás. Bylo by naivní věřit, že nepřijímáme žádné muslimské vetřelce, jen slepý nevidí rostoucí počty mešit, modliteben i kebabáren.

Německo už dávno přívaly invazistů nezvládá. Před časem rozdávali v nebývale velkém počtu občanství, takže mnohé vetřelce tak zlegalizovali. Jsou již tedy zcela regulérní Němci. Vetřelci, jimž byl udělen azyl, (i když zatím ne občanství) mohou být přerozděleni do jakékoli jiné země EU, aniž by figurovali na jakýchkoli seznamech žadatelů o azyl, neboť již azylovým řízením prošli jinde v EU.

Někteří hlupáci (většinou z řad sluníček) tvrdí, že u nás nikdo není, že k nám nikdo nechce. Ano, většina chce do Německa, ale pokud dostanou německé dávky, jistě jim bude nakonec jedno, kde zůstanou. U nás je navíc islámu velmi vstřícná vláda, muslimové si zde mohou stavět modlitebny, mešity, otevírat kebabárny a především ve velkém odkupovat pozemky  a nemovitosti, čehož notně využívají zejména bohatí Arabové. Nemáme vůbec žádné omezení co se praktikování islámu týče, tedy pro muslimy jsme – třeba na rozdíl od Slovenska – zemí zaslíbenou.

Je nasnadě, že podobná situace, jaká je nyní v Německu, čeká za čas i naši republiku. Budeme takové druhé Švédsko, které dovolilo nejen praktikování islámu, ale dokonce islám na svém území protěžovalo, což se děje i u nás. O tom jsem již psala třeba zde. Soudy jdou nebývale na ruku muslimům. A naopak „islamofoby“ trestají neadekvátně přísně.

Ostatně, kolik lidí zajímá, jaký je přístup vládnoucích politiků k islámu? Co si mám myslet o národu, který je ochoten nejen akceptovat, ale dokonce i adorovat islamofila na ministerstvu vnitra? V čem je takový národ lepší, než třeba švédský, kde se z Vikingů staly bezpohlavní entity, ochotné odevzdat svoji zemi mohamedánům? Ti, kdo nesouhlasí pak mnohdy ze Švédska emigrují.

Podívejte se na rétoriku mnoha mladých sluníčkářů u nás. Sluníčkářů, kteří jsou ochotni v řadách elfů udávat ty, kdo mají jiný názor. Udavačství se dnes totiž považuje za ctnost. Mladí prochází školstvím, které jim ten „správný“ názor také postupně vytváří. A není-li korekce od rodičů, pak se nelze divit, že zde vyrůstá už druhá generace voličů pro nepokrytě vítačské strany, jako jsou třeba Piráti. Ale mohou za to ti, kdo tuto indoktrinaci mladých nejen dovolí, ale dokonce nepokrytě podporují.

Naše mládež je vedena přesně tam, kam multikulturalisté potažmo globalisté potřebují. Stejné to bylo před několika desítkami let i v Německu či Švédsku. O tom jsem zde však psala už mnohokrát, tedy nechci se dál opakovat. Než proto budete říkat, že si za stav, jaký v Německu je, můžou Němci sami, tak si nejprve uvědomte, že jsme se vydali úplně stejnou cestou A je jen otázka času, než to zde bude stejné.

Jsme však horší, než Švédové či Němci, protože právě v nich máme odstrašující příklad, z něhož však nejsme ochotni se poučit. Oni odstrašující příklad neměli, ale my ho máme. Proč se nepoučíme a nesnažíme se vydat jinou cestou, než jakou šli oni?

5/5 - (3 votes)
(Visited 2 346 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *