Muslim, který rozporcoval svoji švédskou přítelkyni, měl být deportován, ale nakonec dostal azyl i občanství

Napsal
Sdílet článek

Nedávno jsem zde informovala o otřesném případu Kurda z Iráku, který zabil a rozporcoval svoji sedmnáctiletou švédskou přítelkyni Wilmu. Připomínám, že byly nejprve nalezeny různé části jejího těla, plně identifikována však byla až poté, kdy našli její hlavu v kufru ve vetřelcově bytě. Podle výpovědi lidí, kteří oba znali, ji měl již v minulosti bít a vyhrožovat jí, že ji rozseká na kousky.

Nyní vyplouvají na povrch další informace, které ukazují šílenou migrační politiku Švédska v plné nahotě. Tishko Ahmed, který – jak se zjistilo – přišel do Švédska spolu se svým otcem, měl být původně i s otcem také deportován. V listopadu 2006 jeho otec požádal o povolení k trvalému pobytu pro oba dva, to však bylo následující rok odmítnuto s odůvodněním, že v tehdejší kurdské oblasti severního Iráku nedošlo k žádným ozbrojeným konfliktům. Otec se proti rozhodnutí odvolal u okresního soudu v Göteborgu, ale žádost byla v květnu 2008 opět zamítnuta. Písemné rozhodnutí soudu bylo jasné:  otec a jeho syn neměli být vzhledem k politické situaci v severním Iráku považováni za uprchlíky a měli být obratem deportováni.

Jak se dnes třiadvacetiletému Ahmedovi a jeho otci podařilo v Iráku zůstat v minulosti, zůstává záhadou. Tishko Ahmed, kterému bylo v té době 16 let, v srpnu 2013 znovu požádal o povolení k pobytu, které mu bylo uděleno o čtyři měsíce později. Podezřelý pak v červnu 2014 požádal o švédské občanství, které mu bylo uděleno v listopadu téhož roku. Nedávné zprávy také naznačují, že Ahmed, který je muslimem, se pokusil Wilmu donutit konvertovat k islámu, a to navzdory tomu, že na žádosti o povolení k pobytu tvrdil, že se „přizpůsobil švédské společnosti.”  Svědci, kteří pár znali potvrzují, že Wilmu týral a ponižoval.

K tomu jen pár zamyšlení. Pomineme-li šílenou azylovou a migrační politiku Švédska, které je neschopno deportovat nelegální a k deportaci určené vetřelce a nakonec je schopno jim dát nejen povolení k pobytu, ale i občanství, pak by mne zajímalo, co jsou zač rodiče zavražděné a na kousky rozporcované Wilmy. V předchozích článcích se psalo o matce, je tedy otázka, zda měla nějakého otce, který by se o ni aktivně staral. Na druhou stranu matka vztah své dcery s násilným muslimem podle všeho podporovala.

A co víc! Wilma začala se svým vrahem chodit, když jí bylo pouhých 15 let a to s vědomím matky! Tehdy ještě skutečně nejspíš nebyla sama schopna vyhodnotit případné následky svého vztahu. Připomíná mi to i případ dánské miss, která se v sedmnácti provdala za Pákistánce, konvertovala k islámu, svému tyranovi porodila několik dětí a postupně se manželem nechala utýrat až k smrti.

Copak na to západoevropské feministky? Feministky, které jsou většinou zároveň podporovatelkami invaze i multikulturalismu? Nejsou právě tyto případy zářnou ukázkou škodlivosti multikulturní propagandy, která je dnes nejen součástí školství již od jeslí, ale mladé doprovází i ve filmech, seriálech, reklamách, videoklipech a na internetu? Pokud by měly obě uvedené a mnoho dalších muslimy zabitých dívek jinou výchovu, nejspíš by ještě žily.

 

(Visited 3 827 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *