Muslim nakažený koronavirem kolem sebe kašlal, za chvíli padl mrtvý (video)

Napsal
Sdílet článek

Šestapadesátiletý Anan Sahoh byl v pondělí nalezen zhroucený v osobním vlaku poté, co byl během cesty dříve spatřen kašlající a zvracející.  Zdravotníci se lekli, když jim záběry z kamer na nádraží v Bangkoku ukázaly, jak plive na muže, který si kupoval lístky na vlak. Očividně tedy vědomě nakažený muslim hodlal ještě před smrtí nakazit co nejvíc bezvěrců.

Úřady se nyní zoufale snaží vypátrat oběť plivání, aby dotyčný nemoc dál nešířil. Navíc se neví, na koho dalšího nakažený muslim ještě kašlal. Anan, který byl spatřen při chůzi o berli, cestoval z Bangkoku do Narathiwatu po nedávném návratu z Pákistánu. Plivl na neznámého spolujezdce ve stanici Bang Sue v Bangkoku, kde v pondělí nastoupil do vlaku, v němž byl následně nalezen mrtvý.  Později ho našli zaměstnanci vlaku, mrtvého na zemi před toaletou. Zdravotníci provedli testy, které ukázaly pozitivní výsledek na Covid-19. Měl také cukrovku. Zde je obrázek v době, než muslim padl mrtev, na druhém již dezinfikují vagón:

Další cestující byli evakuováni z vagónu, který byl poté odpojen od zbytku soupravy a byl vydezinfikován dělníky v ochranných oblecích. Na video plivajícího muslima krátce před smrtí se můžete podívat zde:

Muslim byl velmi pravděpodobně v Pákistánu účastníkem hromadných modliteb, které se poslední týdny konají napříč muslimským světem,  ale i v Evropě. Právě tyto hromadné akce, kdy muslimové vzývají Alláha, aby je nemoci ušetřil a naopak poslal koronavirus na bezvěrce, jsou důvodem až raketového nárůstu onemocnění COVID-19 v muslimských zemích Asie, ale i v zemích, kde je početná muslimská menšina.

Co k tomu dodat? Chtěl k Alláhovi a už je tam….

5/5 - (2 votes)
(Visited 899 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *