Muslim podporuje zavedení práva šaría v Německu, včetně sekání rukou a kamenování (video)

Napsal
Sdílet článek

Už dlouhodobě zde upozorňuji na fakt, že s přibývajícím počtem muslimů v Evropě se mění i jejich taktika přebírání jednotlivých území. Zatímco u nás zatím funguje ranná fáze islamizace – tzv. takíja, v Německu, Švédsku či Francii a jiných už poněkud více islamizovaných zemích se dostávají do fází, kdy se přestávají muslimové svým skutečným úmyslem tajit. Zcela bez jakýchkoli příkras přiznávají, že jediné, oč jim jde, je islamizovat Evropu a posléze celý svět a na islamizovaných místech zavést právo šaría. V minulosti jsem zde zveřejnila hned několik výzev muslimů k těm Evropanům, kteří islamizaci odmítají, aby se vystěhovali či jejich požadavkům na zavedení práva šaría ve více islamizovaných zemích.

Michael Stürzenberger již více než deset let pořádá populární prezentace o islámu a provádí pouliční rozhovory v centru Mnichova. Ve svém nejnovějším rozhovoru hovoří pan Stürzenberger s muslimem, který hrdě podporuje zákonné tresty islámu podle práva šaría za krádeže a cizoložství, sekání rukou a ukamenování.

„Podle islámu má být ruka v případě krádeže useknuta,“ vysvětluje muž z videa, o čem je právo šaría. A v případě cizoložství jsou „zločinci“ ukamenováni. „Jako muslim“ muž vysvětluje: „Proč bych se měl stydět za zákony, které stvořitel stanovil pro lidstvo?“

Překlad videa:

Muslim mluví k davu: Nejprve chci jako muslim říci, že se za nic nestydím!

Michael Stürzenberger: Společenský odstup. 1,5 metru.

Muslimský mluvčí: Cokoli v islámu. Podle islámu má být ruka v případě krádeže useknuta. To musí platit, když jsou čtyři lidé – nezávisle na sobě –  svědky krádeže na vlastní oči! To je milosrdné vůči stvořiteli. Jak milosrdný.

Michael Stürzenberger: A co ukamenování? A ukamenování za cizoložství? Je to stejné. Čtyři nezávislí svědci, že?

Muslimský mluvčí: Pak přijde ukamenování.  Jo, dokonce i s ukamenováním. Nestydím se za své náboženství. Proč bych se měl stydět za zákony, které stvořitel stanovil pro lidstvo?

Michael Stürzenberger: Dobře, přátelé, teď si dáváme pauzu. Vidím, že se zde tleská za ukamenování a sekání rukou za krádež. Velmi odhalující.

Západní politici a média odmítají řešit hrozbu islámské invaze, ale místo toho bojují za umlčení a stíhání kohokoli, kdo na tento problém ukáže. Novinář Stürzenberger byl několikrát stíhán v Německu a Rakousku za zpochybňování islámu a podávání zpráv o islámské historii. Byl dokonce odsouzen k šesti měsícům vězení a 100 hodinám charitativní práce za zveřejnění fotografie nacistického vůdce Hitlera a velkého muftího z Jeruzaléma na své stránce na Facebooku. Fotografie nebyla nijak digitálně upravena. Jednalo se o jednoduchý historický artefakt z druhé světové války. Artefakt, který dokazuje, že muslimové byli za druhé světové války spojenci Hitlera podobně, jako jsou nyní spojenci Merkelové.

Za prezentaci pravdy na FB dostal novinář půlroční vězení
5/5 - (1 vote)
(Visited 291 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *