Muslim Rights Matter – mohamedáni v budoucím rakouském chalífátu rozjíždí kampaň

Napsal
Sdílet článek

O tom, že je sousední Rakousko jednou z nejvíce islamizovaných zemí v Evropě, se příliš nehovoří. Na počet obyvatel má však bezkonkurenčně téměř nejvíc muslimů (10%), z nemuslimských evropských zemí jej v počtu muslimů předčí pouze Bulharsko a na paty mu šlape třeba Švédsko, Francie, Belgie, Holandsko a Německo. U Rakouska tedy není ani tak otázkou zda zde bude chalífát, ale spíš kdy k tomu dojde.

To si dnes ovšem uvědomuje jen velmi málo lidí, je to asi jako jinde v Evropě. Jedná se takový ten efekt „pomalu vařené žáby“. Mezi hrstku těch, kdo si hrozbu islamizace uvědomují, patří i současný šéf rakouských Svobodných, Norbert Hofer.  Asi před týdnem uspořádal v islamizované vídeňské čtvrti Favoriten demonstraci, na které prohlásil, že větším nebezpečím než koronavirus je Korán. A měl pravdu.

Toho se samozřejmě chytili muslimové, především pak v Rakousku. O tom, že na něj byla vyhlášena fatva, snad ani netřeba hovořit. Muslimové vyhlašují fatvu (trest smrti) na každého, kdo jakkoli kritizuje islám či jejich pedofilního lžiproroka Mohameda. Stejně tak je vyhlášena fatva na každého konvertitu od islámu. Sami jistě znáte případ dokonané fatvy ve Francii, kde došlo k vyvraždění členů redakce satirického časopisu Charlie Hebdo. Stejně tak je znám třeba případ holandského politika Geerta Wilderse, který musí mít kvůli vyhlášené fatvě 24 hodin denně ochranku.

Prohlášení Hofera tedy vzbudilo velmi podobné reakce, nicméně u vyhlášení fatvy to neskončilo. Rakouští muslimové vyhlásili kampaň Muslim Right Matter. Příležitostí k tomu byla právě kritika Koránu ze strany Norberta Hofera. Výzva Omara Al Raqiho je dalším projevem ultralevicovo-islámské aliance. Ostatně, je mnoho důkazů, že i v protestech a rabování BLM jsou jak v USA, tak v Evropě zapojeny i muslimské komunity. A to přesto, že třeba v USA většina černochů nejsou muslimové tak, jako je tomu v Evropě.

Al-Azhar, což je organizace odhalující kritiky islámu, odsuzuje poznámky rakouského politika ke Koránu v prohlášení, které bylo zveřejněno v International Quran News Agency v sobotu 20. června:

Egyptské Islámské centrum Al-Azhar odsoudilo nedávné urážlivé výroky  rakouského politika o Koránu. Ve svém prohlášení označila hlídka proti islamofobii Al-Azhar tento krok za nestoudné nepřátelství vůči islámu a muslimům a prohlásila, že vede jen k dalším rozporům ve společnosti. Dodala, že cílem těchto připomínek je ospravedlnit násilí a teroristické činy páchané na muslimech krajně pravicovými a extremistickými skupinami v Rakousku a Evropě.

K tomu jen podotýkám, že mnohem častěji se objevuje v celé Evropě násilí muslimů vůči nemuslimům, o čemž se však tato propagandistická hlásná trouba islamizace nezmiňuje. Stejně tak se nezmiňuje o tom, že za nezájmu egyptské vlády i zbytku světa dochází velmi často k zabíjení místních křesťanských Koptů a k bombovým útokům na jejich kostely během mší. Přitom koptská menšina žila v Egyptě ještě před příchodem muslimů. A to už vůbec nehovořím o černé Africe, kde muslimové vyvraždí několik set nemuslimů týdně.

Člen vídeňské městské rady Omar Al-Raqi (SPÖ – rakouská soc. dem.) řekl televizi TRT Deutsch, že v době, kdy celý svět bojuje proti diskriminaci, je Hoferovo prohlášení neuvěřitelné.

„Kromě „Black Lives Matter“ zahajujeme novou kampaň s mottem „Muslim Rights Matter,“ (Muslimská práva jsou důležitá) řekl a prohlásil, že zvažuje, že proti politikovi podnikne právní kroky.

Takže co k tomu dodat? Už naši předkové věděli, že si nesmí mohamedány pustit na svoje území. Stejně tak je velmi dobře znám fakt, že úkolem každého pravověrného muslima je šíření islámu a postupné zavedení všesvětového práva šaría. To je nezpochybnitelný fakt, který přiznává i sám Korán. Stejně, jako přiznává, že pro muslima je nemuslim podřadným. Tedy logicky každý, kdo nemá zájem o to, aby byl z Vídně v dohledné době Kábul nebo Mogadišo, má právo před směřováním své vlasti i vlasti svých předků varovat. Ostatně, právě Vídeň je v boji proti muslimské rozpínavosti jakýmsi symbolem.

A všimněte si další „maličkosti“. Opět se nám zde objevuje politicky angažovaný muslim. A jak jinak, než za socany, kteří jsou napříč Evropou (včetně ČR) spolu se zelenými partajemi (u nás Piráti) vedoucími silami v islamizaci Evropy.

5/5 - (3 votes)

(Visited 375 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *