Muslim zavraždil tři Němce ze vzteku, že mu nefungoval internet – prý je psychicky nemocný

Napsal
Sdílet článek

A máme zde dalšího psychicky nemocného muslima. Myslím, že to už by ostatně měl být námět pro psychiatry, především ty evropské. Nikdy jsem totiž zatím neslyšela o tom, že by byl islám běžnou psychiatrickou diagnózou. Proto si myslím, že by uzákonění podobného kroku stálo k zamyšlení. Sice by se do toho okamžitě napasovala asi miliarda obyvatel planety, ale nač troškařit, že?

Podezřelý trojnásobný vrah z Holzgerlingenu se na začátku soudního řízení přiznal. Bosenský muslim Ajdin V. (31 let), údajně tohoto činu hluboce lituje, uvedl v úterý před stuttgartským krajským soudem jeho právník v krátkém prohlášení.

Nešlo o plánovaný útok. Jeho klient údajně jednal v zápalu vzteku. Státní zastupitelství obviňuje obžalovaného, ​​že zabil svého pronajímatele a další dva lidi z hněvu kvůli vypnutému připojení pro W-Lan v jeho bytě.

Právník podezřelého pachatele uvedl, že ztrátu kontroly způsobila duševní choroba.

Od začátku pobytu v pronájmu byl údajně Ajdin V. v silné depresi. Žalovaný měl bydliště v podkrovním bytě bytového domu. Dne 18. března byla policií nalezena těla 27leté ženy a jejího 33letého partnera a jeho otce (62 let). Všechny oběti byli němečtí občané.

Předtím zavolala matka zabité 27leté ženy policii, protože její dcera nepřišla na sjednanou schůzku a své matce ani nebrala telefon.

Soud začal teprve nyní, nicméně lze předpokládat, že vše dopadne přesně dle představ obhájce trojnásobného vraha, který vše hraje na psychickou nemoc. Poslední dobou snad není dne, kdy by se v některé evropské zemi neřešil psychicky nemocný muslimský vrah.

Neměly by být nakonec alespoň v Evropě přidělovány „papíry na hlavu“ automaticky všem muslimům? Nezjednodušilo by to nakonec každý podobný soudní proces, který beztak skončí téměř vždy verdiktem „psychicky nemocný“??

4.6/5 - (5 votes)
(Visited 938 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Muslim zavraždil tři Němce ze vzteku
    boli títo Nemci vítačmi mohamedánov a voliči Merkelovej, alebo sa to už nedozviem

    1. To není jasné, jestli byli vítači, ale pronajali tomu muslimovi byt ve stejném domě, tak možná byli…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *