Muslim znásilnil tělesně postiženou Švédku, zatímco byla v bezvědomí

Napsal
Sdílet článek

Další případ ilegálního vetřelce, který zůstal v zemi i přesto, že nedostal azyl. Jemu podobných je plná Evropa, přičemž invazisté jsou mnohdy nedeportovatelní. Íránský vetřelec patří k těm, nad nimiž je vynesen verdikt “deportace”, nicméně Írán je jednou ze zemí, které nepřijímají své deportované občany, pokud s tím oni sami nesouhlasí. Jestliže tedy tato bestie zůstane ve Švédsku coby čekatel na deportaci, tak právě on by byl tím případem, o němž jsem psala v tomto článku, kde jsem upozornila na to, že nová azylová pravidla by na nás převedla povinnost deportací podobných invazistů, kteří by pak zůstali na našem území, neboť je jejich domovská země nikdy nepřijme.

Dvacetiletý vetřelec z Íránu byl odsouzen ke dvěma letům vězení a 10 letům deportace za znásilnění postižené ženy v bezvědomí, k němuž došlo v Nacke. Muž již dříve požádal o azyl, ale ten mu byl odepřen, takže zůstal ve Švédsku nelegálně.

Na konci července tohoto roku si skupina mladých lidí pronajala vilu v Nacka, aby tam uspořádali narozeninovou oslavu. Jedna z návštěvnic večírku, která chodila o berlích, se necítila dobře, proto si šla lehnout.

Když se přátelé rozhodli opustit party o několik okamžiků později, šli zpátky do ložnice. Pak zjistili, že jejich kamarádka nebyla v posteli sama. Byla v bezvědomí a nereagovala, byla svlečená, a 20letý vetřelec byl vedle ní v posteli.

Přátelé ženy uvědomili policii a zavolali sanitku. Muž přiznal, že měl s invalidní ženou pohlavní styk, i když byla v bezvědomí, proto byl zatčen a převezen na policejní stanici ve Västberga. Záchranářům se podařilo ženu přivést k vědomí. Poté ji odvezli na pohotovost na oddělení pro znásilněné ženy.

Dvacetiletý muž přišel do Švédska z Íránu během invazní vlny v roce 2015, avšak jak se zjistilo, tak hovoří dialektem perštiny, který je běžný v Afghánistánu a ne v Íránu. Není však známo, zda je občanem Afghánistánu nebo jiné země, neboť do Švédska přijel bez dokladů. K tomu jen podotýkám, že je tudíž velmi sporný i jeho věk, protože očividně on sám po příchodu do Švédska musel tvrdit, že je mu 15 let, aby si zajistil, že nebude vyhoštěn. Nejspíš mu také poradili, aby tvrdil, že je z Íránu a ne z Afghánistánu, neboť do Íránu nelze běžně přivandrovalé vetřelce deportovat.

20letý vetřelec již dříve požádal o azyl, ale byl mu odepřen. Nyní byl odsouzen ke dvěma letům vězení a deportaci na 10 let za znásilnění, ke kterému došlo v červenci tohoto roku. Okresní soud udává, že znásilnění bylo natolik závažné, že násilníkovi by nemělo být dovoleno zůstat ve Švédsku. Zde tedy nechápu, že za znásilnění, které sám soud kvalifikoval kvůli bezbrannosti oběti za závažné, dostal násilník pouhé 2 roky vězení. To považuji za výsměch oběti.

K tomu jen zopakuji to, co jsem psala na samém začátku. Právě podobné kreatury jsou – dle dlouhodobých zkušeností nejen ze Švédska – zcela nedeportovatelné. Pokud projdou nová azylová pravidla EU, pak se tisíců takovýchto zločinců, kteří budou do nekonečna čekat na deportaci, dočkají země, které jinak vetřelce přijímat odmítají.

Nyní už je v rámci nových azylových pravidel EU stanovené i právo odmítnout přijímat žadatele o azyl, nicméně v rámci údajné “solidarity” je nutno přijímat invazisty, kteří čekají v jiných zemích na deportaci. Tyto většinou zločince až do jejich deportace budou po osmi měsících od verdiktu ubytovávat v zemi, která má deportace na starosti, přičemž jednou z těchto zemí má být i ČR. Nedeportovatelných invazistů však nebude možné se už nikdy zbavit. %Právě ten z článku může být jedním z nich…

(Visited 431 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *