Muslimka, která vedla nepokoje v Malmö, byla zatčena (video)

Napsal
Sdílet článek

Pamatujete si na článek s videem, kde jsem upozornila na muslimku, která vyzývala ostatní muslimy k ničení a rabování? Muslimku, která křičela Allahu akbar, nadávala švédským policistům a křičela, že bezvěrci jsou psi a policisté prasata? Muslimku, která se ptala, proč je do Evropy zveme, když zde nechceme islám? Tak právě i díky inkriminovanému videu, které jasně ukazuje na to, že tato muslimka byla jednou z těch, kdo nepokoje iniciovali, byla zatčena. Nyní je již tedy policii známa i její identita, kterou však úzkostlivě tají.

V pondělí byla zatčena 58letá žena pro podezření z podněcování násilných nepokojů, k nimž došlo v souvislosti s upálením Koránu minulý víkend. Žena je osoba z tohoto videa, které jsem zde zveřejnila už dříve:

“Pokud nechcete islám, proč jste nás sem přivedli, vy psi?” To byla otázka, na kterou se muslimka ptala ve videu. Žena žije v Malmö s několika dalšími lidmi, včetně čtyř nezletilých dětí. Právník ženy Anders Olsson uvádí, že jakékoliv obvinění popírá.

Podle Mattiase Sigfridssona, policejního oblastního manažera v Malmö, probíhá velké vyšetřování a bude identifikováno mnoho dalších pachatelů. Celkem 15 lidí je v současné době podezřelých ze zločinů v souvislosti s nepokoji, kdy zapálili pneumatiky, házeli Molotovovy koktejly, rozmlátili autobusové přístřešky a napadli personál záchranných složek.

A jaká je odezva řadových Švédů? Nahlédněte do diskuze ke článku, který o videu muslimky informuje. Zde je několik názorů Švédů, kteří zažívají multikulturní obohacování dnes a denně:

 • “Naše elita měla informovat muslimy, že islám do Švédska nezapadá. Právě oni sem chtěli muslimy. Nemám v úmyslu se přizpůsobit islámu.”
 • “…Nezdá se, že by byli vděčnými přáteli, kterými by měli být a jsou zde v řádu stovek tisíc. Hm … Ale to, co říká divná teta v kapuci má smysl. Většina švédských občanů nijak neprotestovala, když vtrhly nepřátelské síly do země a nyní jsou zde. A nebudou se „vracet na místo, odkud přišli“, jak se zdá, mnoho Švédů už je nyní chce.”
 • “Nepřivedli jsme je sem!”
 • “Skutečně! Nenutili jsme sem žádné druhy hrozeb!
  Tito „sociální turisté“ prošli alespoň 10 mírumilovnými zeměmi, než přišli do Švédska, které se nachází na vrcholu severní polokoule !!! Co tady dělají ??
  Vždyť vytvářejí peklo pro domorodé obyvatele !!!”
 • „Pokud nechcete islám, proč jste nás sem přivedli?“ Je úplně šílená. Ne, nechceme ve Švédsku velké množství migrantů nebo islámu. Byli jsme nuceni přivést migranty a stále jsme. Osobně si nemyslím, že ve Švédsku mají co dělat hejna migrantů nebo islám.”
 • „Pokud nechcete islám, proč jste nás sem přivedli, vy psi?“ Myslím, že otázka je oprávněná. Bylo by velmi zajímavé slyšet, co by například odpověděla Annie Lööv.”
 • “Navrhuji, aby byla okamžitě deportována ze země !!!”
 • “Jaká čarodějnice, hodit ji do vlastního hrnce.”
 • “Jména pachatelů obvykle dostanete detailně a v minutách. Proč je jméno této čarodějnice utajeno?”
 • “Ano, Švédsko pro to hlasovalo. Slepice má naprostou pravdu. Osoby odpovědné za pořádek a bezpečnost uvedly, že nepokoje vedli mladíci. Jinak je to asi transgender, který právě podstoupil operaci, která se mohla trochu pokazit. Není z Malmö, ale z Alingsåsu a je to škoda, takže musí mluvit na SVT v ranním vysílání o svém utrpení. Pak dají byt někomu z těch, kdo zapalovali ohně.”
 • “Je to opravdu nepříjemné demografické složení, které dnes v našich městech máme.”
 • “Jak ve světě může křesťanská země, jako je Švédsko, pod počátečním velením Fredrika Reinfelta  začít přijímat islám a jeho muslimy ve stovkách tisíc a věřit, že to ve švédské společnosti zůstane bez povšimnutí. Nyní může Stefan Löfven a jeho vláda doslova smést střepy skla a uhasit požáry v ulicích a náměstích, které byly výsledkem arogance předchůdce. Paní ukázala prstem na slabé místo, konkrétně na to, že rozdíly v názorech na islám ve Švédsku mezi vedením státu a švédským lidem jsou tak obrovské, že je možné se ptát, zda ve Švédsku existuje demokracie nebo zda zde vládne islám. Všichni cizinci a přistěhovalci a jejich potomci, kteří odměňují švédskou pohostinnost například účastí na nepokojích apod., musí být samozřejmě zbaveni jakéhokoli občanství a deportováni na zbytek života.”

Tolik ukázka z diskuze, při jejímž čtení mi nezbývá, než se ptát na to, jak je vůbec možné, že Švédové mohli s podobnými názory volit dlouhodobě takové šílence, kteří jim zemi zaplevelili mohamedány??  Jenže odpověď je celkem jednoduchá a vlastně i z celé diskuze či alespoň z některých příspěvků je celkem jasná. Švédové nevolili islám, ten jim ani jeden z těch politiků, které volili, neslíbil, ani ani se proti němu nevyhrazoval. Volili jen politiky, kteří jim slibovali štědrý sociální stát.  Ty muslimy k tomu coby “bonus navíc” prostě vůbec nevnímali.

Stejně, jako nevnímali, že jim přibývají po celé zemi integrační střediska, kebabárny, mešity, modlitebny a jiné atributy islamizace. 

Nepřipomíná vám to něco???

 

(Visited 157 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *