Muslimka, která vedla nepokoje v Malmö, se ptá: „Proč jste nás sem, vy psi, přivedli, když nechcete islám?“ (video)

Napsal
Sdílet článek

Každý, kdo má trošku povědomí o tom, co je islám ví, že hlavním cílem každého pravověrného muslima je šíření islámu, islamizace území, na nichž se muslimové usazují s cílem zavedení všesvětového práva šaría. Tedy stěhuje-li se muslim do jakékoli nemuslimské lokality, předem počítá s tím, že bude daná země či oblast i za jeho přičinění islamizována. A s tím musí počítat i všichni, kdo muslimům umožňují se v zemích podřadných káfirů usazovat. S tím pak museli počítat také Švédové, kteří se rozhodli islamizaci plně otevřít. 

Když nechtějí islám, proč nás sem přivedli, psi?“ To byl jeden z arabských výroků od starší ženy, která byla jednou z těch, kdo řídili muslimské nepokoje  v Malmö, ke kterým došlo v souvislosti s pálením koránu minulý pátek. 

„Jak jim může policie dovolit kopnout do Koránu? Jsou to pocity muslimů. Máme také pocity,“ řekla „Laila“.  Žena byla považována za jednu z těch, kdo vedli muslimy, kteří v pátek večer začali násilné nepokoje v Malmö v reakci na upálení koránu.

Podle videa z incidentu, „Laila“ mimo jiné křičela, že policisté jsou „psi“ a „prasata“, protože se spikli s lidmi, kteří znesvětili Korán.

„Když nechcete islám, proč jste nás sem přivedli, vy psi?“  křičela mimo jiné muslimka.

Švédská veřejnoprávní televize je nyní v kontaktu se ženou, kterou televizní gigant financovaný daňovými poplatníky anonymizuje a nazývá „Laila“. Tvrdí, že nikoho nevyzvala k útoku na policii a že je „naprosto proti tomu, aby mladí lidé ničili“. Žena také tvrdí, že lituje, že tam šla.

„Stejně tak jsem mohla zůstat doma a ukázat svůj hněv,“ řekla v televizi.

Co však na videu údajná Laila říká? Níže si můžete přečíst překlad:

00:01 Pak hráli fotbal s Koránem!
00:04 Prasata!
00:06 Poté, co hráli s Koránem, je policisté chránili.
00:09 Poté, co byli hotoví s Koránem, odvedli je. Tihle psi!
00:14 Tihle psi! Spikli se s nimi!
00:17 Pokud nechcete islám, proč jste nás sem přivedli, vy psi?

všichni pak křičí:
00:21: Allahu Akbar! Alláhu Akbar!
00:28 Není boha kromě Alláha 00:52 Muhammad je Alláhův prorok. Muhammad je prorok Alláha.

Já bych se ještě na závěr zeptala muslimů: Proč lezete do zemí, kde islám nechtějí? Proč nezůstanete v zemích, kde je za pálení koránu trest smrti?? A vůbec – proč by se měl kdokoli zajímat o vaše pocity, když vy se o pocity „podřadných káfirů“ nikterak nezajímáte??

5/5 - (9 votes)
(Visited 13 119 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

  1. Muslimové jsou prasata a špíny nečistý. Ať táhnou všichni zpátky do Arábie nebo odkud to přitáhli. 99,9% evropské populace je tady nechce, zmrdy špinavý.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *