Muslimové na sociálních sítích schvalují stětí francouzského učitele

Napsal
Sdílet článek

Už bezprostředně po útoku bylo možné velmi jednoduše zjistit reakce muslimů na tento útok, stačilo nahlédnout na diskuzi na Facebooku Al Jazzíry. Tam bylo možné vidět souhlasná vyjádření muslimů z celého světa, přičemž myslím, že ani nikoho z vás neudiví, že tyto příspěvky, souhlasící s popravou učitele, nikdo nemazal. Daly se tam nalézt i o pár dní později a nejspíš jsou tam i nyní. Ovšem zde by se dalo namítnout, že se jednalo o muslimy ze zemí mimo EU, kde k tak masivní cenzuře nedochází. Jenže podobné schvalování brutální vraždy můžete spatřit i ve Francii.

Je jasné, že smrt Samuela Patyho muslimské uživatele internetu nezarmoutila, nešokovala ani nevzbouřila, ale naopak potěšila. Jejich nenávist je navíc nenávistí povolenou, muslimy nikdo nepožene před soud za schvalování terorismu podobně, jako se to dělo po celé Evropě třeba po útoku na mešity na Novém Zélandu, kdy se schvalování činu trestalo po celé EU. Dokonce i u nás si Al Hamajdovo komando na podobné internetové „zločince“ došláplo. Ti pak odešli od soudu s tříletou podmínkou. Tedy se stejným trestem, jaký dostal u českého soudu muslim, který financoval ISIS a v počítači měl i jejich propagandistická videa.

Zato muslimové jsou všude chráněni, mohou si tedy nenávidět bezvěrce a schvalovat islámský terorismus jak libo. V reakci na příspěvek Emmanuela Macrona, který na Facebooku litoval strašlivou smrt Patyho ve středu 21. října, si stovky muslimských uživatelů internetu vybralo emotikon, který ukazuje jejich pobavení a zároveň nesouhlas s Macronovým výrokem.

Na videu níže můžete vidět jména všech schvalovačů dekapitace učitele. Jistě vás neudiví, že se jedná vesměs o jména arabská: 

 

Jen pro zajímavost – umíte-li anglicky – zde jsou některé reakce muslimů z různých zemí světa. Předpokládám, že ti, kdo neumí anglicky, překlad nepotřebují, prakticky všichni níže uvedení čin schvalují či dokonce chválí:

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 393 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *