Muslimové o ramadánu obsadili španělskou křesťanskou katedrálu (video)

Napsal
Sdílet článek

Další bezprecedentní ukázka islamizace v praxi. Navzdory tomu, že byly všechny křesťanské náboženské aktivity ve Španělsku zrušeny kvůli karanténě, nevyžaduje se totéž omezení také po muslimech. Rada města Lleida předala muslimům k využití historickou křesťanskou katedrálu, z níž mohou o ramadánu vést svoje nenávistná kázání proti nemuslimům.

V pátek, 24. dubna vystoupilo pět muslimů na vrchol katedrály Seo Vieja, jedné z nejvýznamnějších katolických staveb ve městě Lleida,  aby odvysílalo výzvu k modlitbě (adhan) z reproduktorů pro ramadán. Mnozí vnímali tuto událost jako předzvěst směru, kterým se Španělsko ubírá i jako provokaci vůči nemuslimským Španělům. Obzvlášť po historických zkušenostech z dob, kdy bylo Španělsko obsazeno Maury jsou mnozí Španělé velmi nespokojeni s tím, jakým směrem se jejich země ubírá.

Jen pro zajímavost: ve Španělsku žilo v roce 1990 pouhých 100 tisíc muslimů, dnes, tedy o 30 let později, už jich tam mají dva miliony!! Varováním by to mělo být i pro nás, neboť počet muslimů u nás podobně raketově roste, což musí vnímat každý, kdo vidí rostoucí počty kebabáren po celé zemi. A opět opakuji, že jen za posledních asi 9 let se jejich počet zdvojnásobil!

Ale zpět ke Španělsku a zcela absurdní situaci, ke které tam nyní dochází. Jakákoli shromáždění většího počtu osob včetně katolických mší jsou kvůli  koronaviru ve Španělsku zakázána. Tento zákaz byl přísně dodržován v celé zemi, a to i během Velikonoc. Zákaz však islámská komunita stále více ignoruje, neboť jim levicoví „liberální“ politici přiznávají zvláštní výsady. Lleida byla městem, které bylo až do reconquisty roku 1149 vystaveno brutální nadvládě islámských dobyvatelů. Právo šaría stanovuje, že všechny země, kterým kdy muslimové vládli, jsou navždy legálně pod islámskou nadvládou.

Tomas Samuel, bývalý imám říká, že podle islámského textu muslimská výzva k modlitbě „ukazuje moc a kontrolu nad zemí.“ Samuel cituje jednu z nejdůležitějších knih islámského práva, „Omdat Al-Ahkam“; Adhan je v náboženské praxi islámu velmi důležitým rituálem, lze ho přirovnat k muslimské vlajce. Z jeho vyhlášení vyplývá, že obyvatelé města jsou muslimové. Před pěti stoletími byli „džihádisté“ vyhnáni křesťany; od té doby snili muslimové o „ztraceném chalífátu“ ve Španělsku a pracovali na něm.

Od Usámy bin Ládina po samozvaného chalífu Abu Bakr Al Baghdadiho – všichni vůdci globálního džihádu – včetně teroristické buňky, která nedávno v Barceloně zabila 17 lidí – zmínili Španělsko mezi zeměmi, které má dobýt islám.

Co by se asi stalo, kdyby si nějaký křesťanský (buddhistický, hinduistický…) kazatel obsadil mešitu v jakékoli muslimské zemi a tam by vedl svá kázání? Jak dlouho by asi trvalo, než by mu některý z vyznavačů „náboženství míru“ usekl hlavu???

 

5/5 - (4 votes)
(Visited 713 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *