Muslimové si přebírají Evropu

Napsal
Sdílet článek

V roce 2015, tedy ve stejném roce, kdy začala invaze muslimů do Evropy, došlo ke dvěma zásadním slovním výzvám, které muslimy podnítily atakovat hromadně Evropu.

Jednak došlo k dobře známému pozvání Angely Merkelové, jejíž “my to zvládneme” zná asi každý Evropan. A v téže dob zároveň jeden z nejvyšších imámů vyzval své soukmenovce k obsazení Evropy. Myslím, že jednoho dne se bude právě rok 2015 počítat coby počátek existence budoucího evropského chalífátu.

Nejhorší na tom všem je skutečnost, že islamizaci vychází vstříc i sami Evropané. V celé Evropě není jediná vláda, která by měla v programu potlačení či dokonce zákaz islámu, spíš naopak, islámu se vychází všemožně vstříc.

Pak není divu, že se všude po Evropě muslimové chovají stále více sebevědoměji. Oni si mnohem lépe, než většina zaslepených Evropanů uvědomují, kam tento kontinent spěje.

Nejinak je tomu ve Velké Británii, která se sice vymanila z okovů 4. říše, nicméně i díky své koloniální politice je velmi slušně islamizovaná. Pak není divu, že zasedání městské rady v britském městě Luton bylo zahájeno vzýváním Alláha. Vždyť jak známo, mnoho měst – včetně Londýna – tam má již muslimského starostu a logicky mnohdy i celé zastupitelstvo. A kdo není muslim, jistě se podřídí.

Všimněte si, že na jednání je přítomno mnoho etnických Britů, kteří zcela jistě tomu, co tento vyznavač Alláha vykřikuje, nerozumí. Podle popisky u videa mělo toto halekání trvat 4 minuty z celkem půlhodinového jednání. Je pravděpodobné, že podobné praktiky nejsou i v jiných městech ničím výjimečným.

V mnoha západoevropských zemích se již konají veřejné hromadné pouliční modlitby, imámové křičí několikrát denně z nahrávek z minaretu a očividně je to většině lidí úplně jedno.

Velká Británie si nese důsledky nejen vstřícné promigrační politiky, ale také důsledky dlouholeté kolonizace mimo jiné i muslimských zemí. V Evropě je ale spousta zemí, které nikdy muslimské kolonie neměly a přesto se islamizují úplně stejně. Ať je to sousední Rakousko, kde již došel počet muslimů na magických 10%, které jsou známkou nezvratné islamizace nebo třeba Švédsko, které je na tom velmi podobně.

My na tom nejsme lépe, za vše hovoří setrvale rostoucí počet v ČR trvale žijících muslimů, nových mešit, modliteben, halal výrobků i kebabáren, které už najdete i v menších obcích.

Nedávno jsem v nějaké diskuzi pod článkem o islamizaci některé z evropských zemí četla diskuzní příspěvek, který zněl asi takto: “Proč se někdo věnuje takovým nesmyslům, islám není důležitý, není třeba se podobnými nesmysly  zaobírat, existuje mnoho důležitějších témat”. Právě díky podobně smýšlejícím lidem se islamizovala západní Evropa a právě díky podobnému, bohužel, většinovému smýšlení, se nejspíš islamizujeme jednou i my.

Výzva imáma z roku 2015 byla muslimy hromadně vyslyšena a v současné době probíhá naplnění této výzvy k převzetí Evropy. A ten, kdo to nechápe, sám islamizaci aktivně napomáhá.

(Visited 1 258 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *