Muslimové vykopali tělo třídenní holčičky z hrobu a pohodili u cesty, protože byla jiného vyznání

Napsal
Sdílet článek

O tom, že se často muslimové ve svém fanatismu neštítí čehokoli, jsem psala už mnohokrát. Bez problémů ukamenují, upálí zaživa či pohřbí zaživa vlastní dceru či sestru, neštítí se prodávat malé holčičky dospělým mužům coby nevěsty a jak ukazuje i případ, který se stal nedávno v Bangladéši, nemají úctu nejen před živými, ale ani před mrtvými, dokonce ani tehdy, kdy se jedná o velmi malé dítě.

Muslimští fanatici vyhrabali z hrobu tělo třídenní holčičky a nechali ho u cesty, protože byla z jiné sekty. Lídři menšinové muslimské skupiny obvinili islámské fanatiky, že vykopali tělo holčičky z hrobu a hodili ho k silnici. Třídenní holčička byla ahmadíjská muslimka a byla pohřbena jen na několik hodin na hřbitově v Ghatuře ve východní čtvrti Brahmanbaria v Bangladéši, než byla vykopána.

Mnozí muslimové hlavního proudu považují ahmadíjské muslimy za bezvěrce. „Její zločin je, že se narodila do ahmadíjské rodiny“, řekli. Policie v okrese však uvedla, že nebyla podána žádná stížnost, a jeden policista uvedl, že incident byl vyřešen „pokojně“.

Místní radní, Azad Hazari, řekl, že zasáhl s policií a dítě bylo konečně pohřbeno na jiném hřbitově asi 10 mil (16 kilometrů) daleko. Místní duchovní Munir Hossain řekl, že místní muslimové zabránili rodičům pohřbít dítě na hřbitově. „Je proti šaríi, aby byl nevěřící pohřben na muslimském hřbitově,“ prohlásil. Otec dítěte řekl, že viděl, jak se po pohřbu shromažďují nějací „antiahmadijští muži“ a exhumují tělo…

Tento případ je však nejen ukázkou toho, že se muslimové ve svém fanatismu často neštítí ničeho, ale především ukazuje, že nesnesou nejen jinověrce, ale vadí jim i muslimové, kteří nejdou s hlavním, tedy zřejmě sunnitským proudem. Ostatně, právě o bangladéšských muslimech, jejichž fanatismus je pověstný, jsem psala nedávno v článku o tom, jak vyráží do Barmy, kde vypalují buddhistické chrámy a vyvražďují hinduistické i buddhistické vesnice.

A nemálo Bangladéšanů je i mezi vetřelci, kteří míří do Evropy, kam si s sebou nesou i svůj „životní styl“.

4.7/5 - (3 votes)
(Visited 329 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *