Muslimové zdrogovali finský pár, ženu pak hromadně znásilnili

Napsal
Sdílet článek

Další z případů neuvěřitelné důvěřivosti k těm, kdo nás, bílé Evropany – nemuslimy – považují za méněcenné. Takřka denně lze najít podobné případy, které jsou jen důsledkem multikulturní propagandy, která probíhá už několik desetiletí v celém západním světě. Propagandy, která má zajistit, že lidé budou zcela dobrovolně vítat své vlastní vrahy a to ještě s otevřenou náručí. Nálepkování těch, kdo před nebezpečím varují, za extremisty a islamofoby, či cenzura nepohodlných názorů a především pak multikulturní výchova už od školek, mají zajistit, že většina lidí bude vůči nepřátelským entitám vstřícná.

V minulých dnech se stal ve Finsku další případ z tohoto ranku. Pár, který hledal byt k pronájmu, byl kontaktován údajnými pronajímateli. Přátelské posezení spojené s prohlídkou bytu, však skončilo především pro ženu nejspíš doživotním traumatem. 

Manželé se už předtím setkali s oběma muži, které neznali, na schodech nákupního střediska Sello v Espoo. Po krátkém rozhovoru posléze muži zavolali manželům, kteří hledali byt.  Řekli, že mají pokoj k pronajmutí s tím, že se mohou na byt přijet podívat, přičemž si chvilku posedí a dají pár piv. Pozvání manželé s radostí přijali.

Po příjezdu do údajně pronajímaného domu tam byli přítomni i další muži. Všichni byli údajně v dobré náladě a nabízeli hostům pivo a marihuanu. Řeč se mimo jiné dotkla původu mužů, kteří se netajili tím, že jsou muslimové. Žena se zajímala o islám, zvláště ji zajímalo postavení muslimských žen. Hostitelé nabídli ženě k pití mošt. Nápoj však měl zvláštní chemickou chuť, jako by v něm bylo něco přimícháno. Žena se zeptala, co v nápoji je. Muži odpověděli: „To je pro tebe.“ Žena brzy začala ochabovat. Hlava se jí zatočila a nohy ji nechtěly nést. Jeden z hostitelů ji odvedl údajně k odpočinku do místnosti, která bude údajně určena jen pro ni, ne pro jejího manžela.

Ženin stav se stále víc zhoršoval, byla dezorientovaná a upadala do bezvědomí. Podle její zmatené paměti byli v místnosti tři muži. Později řekla, že byla násilím svlečena ze šatů a někdo ji zbil. Žena se marně snažila křičet na manžela o pomoc. Buď neslyšel nebo jen nereagoval na její výkřiky. Žena tvrdila, že nebyla schopna ovládat své tělo. Nebyla ani schopná zvednout ruku, aby se ubránila. Zmatené vzpomínky byly tak křehké, že žena nedokázala ani říct, kolik mužů ji znásilnilo.

Manžel, který seděl s ostatními muži, vůbec netušil, co se děje jinde v domě. Když pak muž vzal sklenici  s moštem, ze které pila jeho žena, hostitelé se mu snažili zabránit, aby ho vypil. Muž však vypil zbytek moštu a brzy nato téměř ochrnul.  Na nějakou dobu pak byl zcela dezorientovaný, nohy se mu podlamovaly. V určitém okamžiku se mu však podařilo vstát a vydat se za svou ženou. Když muž otevřel dveře, byl šokován. Manželka ležela na posteli nahá a vůbec nereagovala. Muž pochopil, co se stalo. Nějak svou ženu oblékl a vzal ji do náruče.

Situace začala být hrozivá, když si muži, kteří se probudili v bytě, všimli, že ženu odnáší. Manžel znásilněné ženy však jasně prohlásil, že bodne každého, kdo by se k němu přiblížil nebo by se mu pokusil zabránit v odchodu. Muž posléze kontaktoval policii. Hysterická oběť byla ve tři hodiny ráno převezena na ženskou kliniku na vyšetření. Ve vzorcích, které jí byly odebrány, bylo nalezeno celkem deset omamných látek, včetně ethanolu, amfetaminu, kodeinu a diazepamu.

Mladý pár se snad poučil, je pravděpodobné, že příště si už dají pozor. A snad se jejich zážitek jednou odrazí i v tom, že budou k ostražitosti vychovávat i své děti. Skutečně je však třeba dojít podobné zkušenosti, aby se lidem rozsvítilo v hlavě??

5/5 - (5 votes)

(Visited 3 368 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

    1. Jenže, bohužel, u těch mladších jede na školách propaganda v tomto stylu ve velkém. Stejnou propagandu jedou i média – internet, youtubeři. Nově jsou osnovy genderové a multikulti výchovy už od 2 let, což je věk, od kterého už mají děti školky nově přijímat. Jdeme úplně stejným směrem jako Skandinávie, jenom trošku opožděně, ale časem je doženeme…

  1. Paradoxně někde v Afghánistánu by je za to popravili nebo jinak tvrdě potrestali, protože napadli své hosty. A host je posvátný, ať muslim nebo nemuslim. Ve Finsku bude trest menší.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *