Muslimská invaze pokračuje, jen o víkendu zachytili Maďaři 150 vetřelců

Napsal
Sdílet článek

Už od začátku bylo jasné, že invazisté, kteří se už dřív dostali do Evropy a uvízli cestou někde na Balkáně, se v situaci, kdy se uvolňují podmínky na hranicích, vydají dál do Evropy. Navíc, zelená hranice ani střežená nebyla, takže je možné, že přes hranice přecházeli i v době, kdy měla většina zemí vyhlášený nouzový stav. Ostatně, to nebyl pro jistého Afghánce, který pobodal svoji německou manželku, žádný problém. Ten se k nám v pohodě dostal i autem.

Navíc mnozí vetřelci, kteří na přelomu března a dubna útočili s pomocí Turků na řecké hranice, se tehdy dál do Evropy dostali. A další na hranice zaútočí velmi brzy, ostatně, Turci si dělají na část řeckého území neustálé nároky.  Myslím, že to nepotrvá dlouho a na turecko-řeckých hranicích bude horko stejně, jako před pár měsíci.

Maďarská pohraniční policie o víkendu zadržela 151 migrantů, kteří nelegálně vstoupili do země. Vetřelci byli poté, co je pohraniční úřady zadržely, eskortováni zpět do zemí, ze kterých nelegálně přešli. Kromě 151 migrantů, kteří byli dopadeni uvnitř maďarského území, pohraničníci zabránili vstupu dalších 37. Tři vetřelce, kteří se pokusili o nelegální přechod hranic opakovaně, zatkly maďarské úřady a proti dvěma osobám bylo zahájeno trestní řízení za falšování dokumentů. Přestože policie nezmínila, z jakých národů migranti pocházeli, naprostá většina vetřelců putujících po balkánské trase pochází z blízkovýchodního a středoasijského regionu.

Začátkem března varoval poradce pro národní bezpečnost György Bakondi premiéra Orbána, že na cestě do zemí EU je odhadem 130 tisíc migrantů na balkánské trase. O měsíc později zveřejnil  Frontex zprávu, která odhalila, že nelegální přechody vetřelců do Evropské unie vzrostly v prvních třech měsících roku 2020 oproti předchozímu roku o 26 procent. V únoru zachytili na maďarských hranicích 700 ilegálních vetřelců, z nichž většina byli Syřané, Afghánci, Jemenci, Maročané a Palestinci. Maďaři je vrátili zpět do Srbska.

Každý, kdo sleduje situaci v Řecku, o níž mainstreamová média zarytě mlčí, musí dojít k závěru, že v nejbližší době dojde k další, možná dosud největší invazní vlně. Situace je o to šílenější, že v konfliktu mezi Řeckem a Tureckem se EU staví na stranu Turecka.

Evropský komisař nedávno odhalil skutečnost, že Evropská unie nakoupila vybavení pro turecké ozbrojené síly. Toto vybavení nyní používají Turci k provokativním krokům vůči svému sousedovi, Řecku. Turecké ozbrojené síly Řecko zastrašují dlouhodobě, zástupci EU tedy museli moc dobře vědět, nač toto vybavení ve skutečnosti poslouží.

Turecko nyní každodenně provokuje svého řeckého souseda, vysíláním plavidel do řeckých teritoriálních vod v Egejském moři, ale také narušuje jeho vzdušný prostor. Turecko se netajilo tím, že doufá, že se jednoho dne zmocní řeckých ostrovů v Egejském moři, aby tam mohlo převzít rozsáhlé ložisko ropy a zemního plynu. EU vždy odmítala tureckou agresi jakkoli řešit ve prospěch Řecka. A nyní Olivér Várhelyi, evropský komisař pro rozšíření EU potvrdil, že EU koupila čtyři lodě pro tureckou pobřežní stráž. Nákupy plavidel byly provedeny v loňském roce, údajně pro “zajištění bezpečnosti uprchlíků”. To má tedy v překladu z “bruselštiny” znamenat, “na dovoz invazistů do Řecka”. Případně, jak vídáme nyní, na narušování řeckých výsostných vod.

Várhelyi potvrdil, že EU také zaplatila za nákup obrněných vozidel a sledovacích zařízení pro Turecko. EU tedy velmi aktivně pomáhá v boji Turecka proti Řecku, k čemuž můžeme přičíst i poslední iniciativu některých frakcí EP, které iniciovaly žalobu na Řecko za to, že se bránili invazi vetřelců z Turecka.

 

(Visited 330 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *