Muslimská invaze z Afriky do Evropy v plné síle pokračuje (videa)

Napsal
Sdílet článek

Po delší době vám opět přináším nálož aktuálních videí multikulturního obohacení především, ale nejen Itálie. V poslední době invaze velmi výrazně zesílila, za nezájmu většiny Evropanů, jejichž pozornost je plně odváděna ke koronaviru. To se samozřejmě hodí všem, kdo invazi podporují. Přitom nic není větší hrozbou, než invaze muslimských vetřelců, kteří hodlají Evropu převzít a islamizovat. Z Afriky sem přichází ten nejhorší odpad, země se často zbavují nejen kriminálníků, ale v řadách invazistů se nachází i dobře vytrénovaní vojáci různých islámských bojůvek.

Přehlídku videí, zachycujících africké „obohacovače“, zahájíme v Itálii. Minulý týden převezla italská vláda stovky nelegálních invazistů na trajekt z přetíženého zařízení na ostrově Lampedusa.
Po sobotním přesunu musí vetřelci strávit 14 dní v preventivní karanténě na palubě luxusní lodi. Kvůli přílivu ilegálních vetřelců letos v létě – někteří z nich byli vyloveni na moři, jiní se bez pomoci dostali na břeh ostrova – přijímací středisko na Lampeduse už obývalo přes 1000 lidí, přestože mělo kapacitu menší než 200.

Zatímco 800 muslimských ilegálních invazistů bylo z Lampedusy odvezeno na loď, 900 dalších přistálo na 30 člunech bez překážek na ostrově a to během pouhých 24 hodin, protože předseda vlády Conte používá policii a armádu k lovení Italů, kteří nemají roušku a už nemá kapacity na hlídání italského pobřeží.

Mezitím došlo v Serinu u přijímacího střediska nelegálních vetřelců k násilnému  napadení právníka třemi černoškami, čekajícími na udělení azylu:

Ve stejné době v Římě italský demonstrant odmítá nosit na ulici roušku, za což je odveden policií. Současně na ostrově Lampedusa vyložila Conteho pašerácká vláda 500 nelegálních ekonomických vetřelců, kteří cestovali bez roušky, ovšem ti zatčeni nebyli.

A zde je nová zásilka vetřelců na Lampedusu – 800 za jeden den!!:

Afrika? Ne, italská Neapol a níže Florencie:

A takto to vypadá v italském hotelu, určeném pro COVID pozitivní africké vetřelce:

 

Španělsko: Kanárské ostrovy se staly jakousi španělskou Lampedusou. Jakpak se jim nyní hodí výrazně utlumený turistický ruch!!

5/5 - (1 vote)

(Visited 793 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *