Muslimská oblíbená “chuťovka” – velbloudí moč (video)

Napsal
Sdílet článek

MERS, nemoc podobná současné nemoci COVID 19 má mít původ u velbloudů, zřejmě i proto se tehdy nemoc rozšířila nejvíc právě v zemích, kde je velbloudí moč oblíbeným “nápojem”. Právě podobné libůstky, stejně, jako hromadné modlitby jsou ukázkou toho, že je to právě muslimská komunita, kdo bude zřejmě celosvětově velkým problémem a mnohde i hlavním přenašečem nemoci COVID 19. Dokonce i v Británii už si muslimové dělají monstrózní pouliční modlitby podobně, jako jinde po celém světě.

Ale vraťme se k velbloudům. Poprvé byla MERS, nemoc, příbuzná COVID-19, identifikována v saúdské Arábii v roce 2012, MERS-CoV je zoonotický virus, což znamená, že se přenáší mezi zvířaty a lidmi. Vědecké důkazy naznačují, že lidé jsou nakaženi přímým nebo nepřímým kontaktem s infikovanými velbloudy. Virus MERS (MERS-CoV) byl identifikován ve velbloudech v několika zemích, včetně Egypta, Ománu, Kataru a saúdské Arábie. Blízkovýchodní respirační syndrom (MERS) je onemocnění způsobené virem (přesněji koronavirem) zvaným blízkovýchodní respirační syndrom koronavirus (MERS-CoV). Většina pacientů s MERS měla respirační problémy s příznaky horečky, kašle a dušnosti. Přibližně 3 nebo 4 z 10 pacientů nakažených MERS zemřeli. Tedy smrtnost byla o poznání větší, než u současného typu koronaviru COVID 19.

Odbočkou k nemoci, jejíž infekčnost nebyla tak vysoká, jako u současného typu koronaviru, ale smrtnost byla vyšší, jsem ani tak nechtěla upozornit na tuto “příbuznou” současné nemoci COVID-19, tedy nemoci MERS, ale spíš je to další ukázka “hygienických návyků”  nemalého počtu muslimů. Návyků, díky nimž se jim dařilo nemoc přenášet. Tedy ideální k šíření nemocí jsou nejen hromadné modlitby a olizování interiérů mešit, ale také pití velbloudí moči. Zvyklosti, které zcela jasně ukazují, že s hygienou si mnoho muslimů hlavu neláme a to ani tehdy, kdy jim hrozí jakákoli nákaza. Na druhou stranu se stále více ukazuje, že islám a muslimové do Evropy nepatří. Toto vše je totiž jen zlomkem muslimských zvyků, které jsou neslučitelné s evropským způsobem života.

Ostatně, podívejte se sami, ale pro jistotu ne u jídla nebo po jídle, video není pro slabý žaludek:

 

 

(Visited 564 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *