Muslimský invazista nutí dánského chlapce líbat mu nohy (video)

Napsal
Sdílet článek

Poslední dobou se doslova vyrojily případy, kdy jsou bílí nuceni násilím líbat nohy černochům či muslimům. Nejspíš se tak ti, kdo se nám cítí nadřazeni (ať už černoši nebo muslimové), inspirovali šílenými sluníčkáři, kteří v začátcích protestů BLM líbali nohy černochům. Ti se ovšem ponižovali zcela dobrovolně, ne tak mnozí  jiní. Zrůdné na tom všem je, že těchto případů po celém světě přibývá s tím, jak se stále více záměrně protlačuje protibělošský rasismus.

Tyto případy tedy velmi úzce souvisí s v současné době prosazovanou ideologií, založenou na diktatuře menšin. Jenže ono se tak děje i tam, kde jsou bílí menšinou (JAR), tedy jde o zcela jasně cílenou kampaň proti bělochům jako takovým, bez ohledu na to, zda jsou v dané zemi většinou či ne. Tmavá etnika jsou na druhou stranu až neúměrně protěžována, ovšem k protěžovaným patří také muslimové, bez ohledu na rasu. I když je pravda, že k vyznavačům islámu patří většinou zástupci tmavších ras.

Před dvěma dny jsem zde zveřejnila případ australské dívky, kterou gang černých muslimek zbil tak, že musela být převezena do nemocnice. Případ níže se již odehrál v Evropě, konkrétně v Dánsku. Tedy přesně v té zemi, kde byl před pár dny uvězněn za protiislámské výroky politik Rasmus Paludan, který dlouhodobě bojuje proti islamizaci Dánska. Po celé Evropě dochází k podobným rozsudkům za islamofobii. Tedy k takovým rozsudkům, které už začínají evokovat nástup práva šaría. Toto islámské právo – jak známo – zapovídá kritiku jejich lžiproroka Mohameda i Alláha.

A zde je inkriminované video, které jasně ukazuje, kdo má v Evropě navrch. Původní Evropané to jistě nejsou:

A nakonec ještě jeden nucený polibek nohou (viz titulní obrázek), tentokrát líbá nohy muslimovi pro změnu židovský chlapec:

5/5 - (2 votes)
(Visited 1 428 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *