Muslimský kanibal zabil a snědl vlastního otce

Napsal
Sdílet článek

Ne, nestalo se to někde v Afghánistánu, Pákistánu či Somálsku, případně mezi divokými Papuánci, ale v komunitě údajně integrovaných muslimů v New Yorku. Sám policista, který případ vyšetřoval prohlásil, že něco tak otřesného v životě neviděl.  Šestadvacetiletý Chálid Ahmad  přiznal, že znetvořené torzo těla je jeho otce, kterého on sám zabil a jeho části zkonzumoval.

Muslim z Brooklynu svého otce nejprve zabil a posléze rozporcoval a části těla zkonzumoval.  Podezřelý, 26letý Chálid Ahmad šel 15. dubna kolem 4.20 do prodejny v Dyker Heights, kde oslovil dva policisty, kterým řekl, že zabil svého otce. Poté jim také přiznal, že otce snědl. Strážníci pak našli 57letého Imada Ahmada zmasakrovaného mnohočetnými bodnými ranami na těle. Jeho tělo bylo podle trestního oznámení také „rozsekáno a vykucháno“.

„Je to jedna z nejhorších scén zločinu, jaké jsem kdy viděl. Chyběly mu části těla – nevíme, kde jsou,“ řekl jeden z vysoce postavených policistů. Policie řekla, že vnitřnosti oběti byly odstraněny, ale nebyly nalezeny. „Nevíme, kam se poděly vnitřnosti,“ řekl zdroj a věřil, že je Ahmad mohl sníst. Mladší muž byl vzat do vazby. Šestadvacetiletý Ahmad  byl nezaměstnaný a měl za sebou už více deliktů. Podle policie byl obviněn z vraždy a trestného činu držení zbraně.

Co k tomu dodat? Nejde snad o další důkaz toho, jak úspěšná je „integrace“ muslimů do nemuslimské společnosti?

Pokud toto udělal svému otci, nebude se kanibal v budoucnu zdráhat učinit totéž komukoli cizímu. Bude-li prohlášen za psychicky nemocného a umístěn pouze na psychiatrii, může za pár let, až by ho propustili, spáchat podobný čin na komkoli, kdo se mu právě namane. Jak známo, v případě podobných činů ze strany muslimů dochází k mírným rozsudkům velmi často. Soudy se totiž obávají nařčení z islamofobie.

5/5 - (1 vote)
(Visited 1 101 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *