Muslimský senátor chce zakázat alkohol v hospodách v celém Berlíně

Napsal
Sdílet článek

Přechází už Německo regulérně na chalífát? Zdá se, že ano. Sociálnědemokratický berlínský senátor tureckého původu  Dilek Kalayci to zcela vážně navrhl a vzhledem k tomu, že není jediným muslimem, který ovládá německou metropoli, může skutečně dojít k tomu, že jeho návrh bude díky jeho spolustraníkům a Zeleným úspěšný. Obě strany město ovládají a jsou podobným nesmyslům nakloněny.

Připomínám tímto třeba i nedávný zákon, díky kterému nemohou policisté jen tak kontrolovat kriminálníky na území Berlína, pokud jsou tmavší barvy pleti, jinak je to totiž považováno za rasismus. Tedy pokud mohlo projít něco takového, tak proč ne zákaz prodeje alkoholu, ať už pod jakoukoli záminkou?

Kvůli koronavirovým omezením se návštěvníci hospod a barů v Berlíně budou muset přizpůsobit přísnějším kontrolám ze strany policie a úřadů veřejného pořádku. V novinách „Berliner Morgenpost“ to oznámil berlínský senátor za zdravotnictví Dilek Kalayci (sociální demokraté). Kalayci také uvedl, že by se měl v hospodách a barech zavést zákaz prodeje alkoholu.

Muslimský senátor samozřejmě zdůvodňuje návrh na  zákaz podávání alkoholu koronavirovými opatřeními: “Nemám absolutně žádné pochopení pro neopatrné pronajímatele a číšníky,” řekl senátor. „Pokud chtějí, aby restaurace a pivní zahrádky mohly zůstat otevřené, musí dodržovat pravidla rozestupů.  „Konzumace alkoholu způsobuje, že lidé jsou neopatrní, hluční, stěží si udržují odstup.“

Ne všichni berlínští politici sice názory tohoto Turka sdílí, nicméně pokud už prošel onen rasistický zákon, který povoluje kontrolovat jen bílé zločince, proč by neprošel i zákaz alkoholu, kterým by vyšli vstříc především muslimské komunitě? Komunitě, která zanedlouho v Berlíně převládne?

(Visited 927 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *