Muslimský vetřelec, který nedávno útočil na berlínské dálnici, nebude deportován

Napsal
Sdílet článek

Pamatujete si na nedávný případ muslimského vetřelce, který útočil autem na berlínské dálnici proti motorkářům? Džihádista se ještě před samotným činem nezapomněl pochlubit svým muslimským soukmenovcům, kteří mu přáli hodně štěstí v zabíjení bezvěrců. Tak právě tento džihádista bude i nadále multikulturně obohacovat Evropu, neboť nebude za svůj čin deportován a nakonec možná ani potrestán.

Německé úřady se nepokusily deportovat berlínského útočníka z dálnice. Podle nařízení EU a Dublinu III by za vyřizování žádosti Iráčanů o azyl bylo odpovědné Finsko. Německo by mělo šest měsíců na to, aby ho poslalo zpět. Úřady o to však nepožádaly, což bylo zdůvodněno tím, že do jeho rodné země se jen tak každý nedeportuje.

V polovině srpna zasáhl irácký žadatel o azyl Sarmad A. svým autem Opel na berlínské městské dálnici A100 dva motocyklisty a narazil do dalších automobilů. Šest lidí bylo zraněno, tři z nich vážně. Podle berlínské generální prokuratury se zastavil až poté, co přitlačil motocykl na jiné auto. Poté vystoupil a na střechu vozidla rozložil zbraně a v arabštině pohrozil, že „každý zemře“. Vetřelec navíc neustále křičel: „Alláhu akbar!“ a měl s sebou kuchyňský nůž a modlitební kobereček.

Muž, který je nyní v psychiatrické léčebně, je vyšetřován pro pokus o vraždu. Sarmad A. dorazil do Finska v roce 2015, tam pak požádal o azyl. Tato žádost byla zamítnuta počátkem roku 2016. V březnu téhož roku přišel do Německa, kde se znovu pokusil získat status azylanta. V srpnu 2017 mu to bylo odepřeno, nebyl však deportován do Iráku nebo Finska, ale bylo mu uděleno povolení k pobytu – to je ten nám velmi dobře známý režim strpění, v němž mohou v Evropě zůstat nelegální vetřelci i bez azylu libovolně dlouho.

Berlínský senátor Andreas Geisel (sociálnědemokratická strana) to před třemi týdny v berlínské Sněmovně reprezentantů odůvodnil tím, že Německo v současné době nedeportuje do Iráku z principu, protože jde o stát v občanské válce. Výjimkou jsou nejzávažnější pachatelé násilí, vrahové, násilníci, osoby, které se dopustily nejzávažnější újmy na zdraví, teroristé.

Podle kanceláře generálního prokurátora měl Sarmad A. kontakt s nebezpečným islamistou v berlínském azylovém středisku v letech 2018 až 2019. Čin si zřejmě nějakou dobu plánoval.

Takže německému socanovi se zdá, že tento džihádista nesplňuje podmínky deportace do Iráku?? To jako vážně?? Co by tedy musel udělat, aby ty podmínky splňoval? Nejspíš zmasakrovat průvod gayů, pokud je mi známo, tak před časem jeden džihádista jen za plánování útoků na Pride pochod dostal ve Velké Británii doživotí. Jenže čin byl namířen proti obyčejným Němcům a právě ti také útok “odnesli”.

Myslím, že je jasné, jak vše dopadne. Už nyní je muslim namísto ve vazbě v psychiatrické léčebně, kde nejspíš i nadále zůstane, neboť vše směřuje k verdiktu, který známe napříč Evropou – “psychicky nemocný”…..

(Visited 336 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *