Muslimský vetřelec uškrtil svoji německou expřítelkyni, protože nechala jejich dítě pokřtít

Napsal
Sdílet článek

Právě pokřtění dítěte byl jeden z hlavních motivů vraždy, i když podle výpovědi vetřelce rozhodně nešlo o motiv jediný. Opět zde hraje hlavní roli obrovská kulturní odlišnost a to je Tunisko přece jen údajně jednou z “liberálnějších” muslimských zemí. Tedy rozhodně v porovnání s Afghánistánem nebo Pákistánem to tak jistě je.  Jenže i v Tunisku je výchova v islámském prostředí stále dost značně odlišná od té, jaké se dostává řadovému Evropanovi.

Hrůzný čin se odehrál v hotelu “Pelli-Hof” v Rendsburgu; matka (28) byla uškrcena vedle svého miminka. Nyní její vrah popisuje průběh noci smrti v hotelovém pokoji u okresního soudu v Kielu. Tuniský vetřelec Hamzar D. (25, usvědčený z několika násilných trestných činů) a Němka Ann-Kathrin K. se setkali na diskotéce. Dítě, chlapec, se narodil v červenci 2019. “Ale po narození se změnila,” říká Hamzar D. Došlo k hádce, pak k rozchodu. Stěžoval si, že se matka již dlouho snažila svého syna držet dál od něj a nejvíc mu vadilo, že učinila jejich chlapce křesťanem.

Setkání s ní eskalovala, neboť pokaždé, když se viděli, ji zbil, čehož důsledkem byl soudní zákaz kontaktu. Nicméně, oba se i nadále občas setkávali. 13. února strávili noc v hotelovém pokoji, pili vodku a Red Bull – jak tvrdí obžalovaný – a  měli sex. Pak se jejich dítě probudilo a začalo křičet. Když se matka postarala o svého syna, tak usnula. Hamzar D. objevil v mobilu své expřítelkyně  fotky mužů. Začal vyšilovat a nejprve se pokusil oběsit páskem v koupelně, pořezal si zápěstí a spolknul až 70 tablet.

Vtom se Ann-Kathrin K. vrátila a došlo ke vzájemné potyčce.  “Uškrtil jsem ji, jen jsem chtěl, aby byla zticha,” prohlásil obžalovaný.  Když se žena zhroutila, údajně se ji pokusil resuscitovat. Posléze byl tuniský vetřelec zatčen a jejich dítě bylo svěřeno do pěstounské rodiny. Konečný verdikt nad vrahem by měl být vynesen v pátek 14.8. Případ hodlám sledovat a po rozsudku sem v aktualizaci konečný verdikt doplním. Očekávám, že rozsudek bude muslimskému vetřelci tak, jako obvykle, nadržovat.

Poučení z tohoto a mnoha dalších případů je stále stejné. Je třeba zamezit až vražedné multikulturní propagandě, která má právě podobné nekompatibilní partnerské svazky podporovat. Protože však média i školy v tomto působí zcela kontraproduktivně, je pak na rodičích i prarodičích tuto propagandu doma korigovat.

Je pravda, že k podobným případům dochází i mezi páry většinové společnosti, protože všude se vyskytnou jedinci, kteří jsou něčeho podobného schopni. Jenže ve většinové společnosti jde o ojedinělé excesy, v islámu jde o běžnou součást života v případech, kdy se žena nechce muži či rodině plně podřídit. Denně narážím na několik článků z ranku “vraždy ze cti” z různých zemí světa, jen to zde už ani nepíšu, je toho moc a ne o všech těchto vraždách se píše.

Takže kdo máte dcery nebo vnučky, vštěpujte jim odmala, že muslimové nejsou partneři pro ně. Snažte se eliminovat dopady škodlivé multikulturní propagandy, kterou nám nyní zavádí neomarxistka Maláčová už dokonce od jeslí. Islamizujeme se stejně rychle, jako jiné země, dívky, které jsou dnes malými dětmi, tak budou mít mnohem větší šanci narazit na partnera – muslima.

A právě stovky podobných případů z celé západní Evropy by měly být pro rodiče a prarodiče těchto děvčat varovným mementem.

(Visited 935 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

      1. Pokud někdo jako debilitu definuje odmítání protikřesťanského násilí, pak je stejný zločinec jako slimáci, kteří se ho dopouštějí na příkaz nenávistného Koránu (9. súra).

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *