Muslimský vetřelec zabil německého hasiče, jeho obhájce žádá osvobození

Napsal
Sdílet článek

Na to, že většina muslimských pachatelů násilných trestných činů bývá na území EU prohlášena za psychicky nemocné, což jim ve finále sníží trest, jsme si už tak nějak zvykli. Je to de facto předobraz nastolení práva šaría, jinak se to vysvětlit nedá vzhledem k tomu, že tato benevolence je namířena výhradně vůči muslimům. Občas se stane, že například za znásilnění dostane pachatel veřejně prospěšné práce či je dokonce osvobozen. Tentokrát míří k osvobozujícímu verdiktu případ muslimského vetřelce, obviněného ze zabití německého hasiče.

6. prosince 2019 vetřelec s libanonským, tureckým a německým občanstvím ve rvačce usmrtil v Augsburgu 49letého muže. Šest jeho kumpánů to sledovalo, přičemž zároveň napadli a zranili kamaráda zabitého hasiče. Soudnictví po pozdějším zadržení, k němuž vedl až odpor veřejnosti ke snaze kauzu zamést pod koberec, nevidělo žádný důvod k jejich zadržování, takže vyšší soudy nakonec všechny účastníky rvačky propustily. Jde o další – a rozhodně ne první –  případ, kdy setkání se „skupinou mladých mužů“ skončilo fatálně. Německé soudnictví opět ukázalo rozhořčené populaci, čeho je v takových případech schopno: Ukázalo pozoruhodnou shovívavost vůči muslimským násilníkům.

Nechtějí chudáčkům pachatelům činit jakékoli problémy, konec konců, vrah tvrdí, že mu bylo v době spáchání trestného činu jen 17 let. Hádku údajně začal jeden z muslimů, který se pokoušel získat cigaretu. To, že to byla možná jen záminka k tomu, aby mohl někoho zmlátit, se německým médiím ani soudu nezdá logické. Oblíbený místní hasič byl na cestě domů z vánočního trhu se svou ženou a přáteli. Měla to být jeho poslední návštěva vánočního trhu. Po podrobném shlédnutí videozáznamů projevilo státní zastupitelství jen malý zájem o zatčení pachatelů. Až s rostoucím tlakem veřejnosti byla skupina muslimů vzata do vazby. Obhájci a Ústavní soud však učinili opatření k zajištění jejich rychlého propuštění. 

Obhájce muslima, který zabil hasiče, učinil dramatické prohlášení: „Obvinění ze zabití by bylo zcela netolerovatelné“. Federální ústavní soud v Karlsruhe zajistil, aby komplici mohli zůstat na svobodě až do soudu. Řízení proti třem z nich bylo okamžitě zastaveno. Proces by měl trvat osm dní.  Pachatel přiznává, že hasiče zbil pěstí. Opak by jistě bylo obtížné dokázat, protože je celý útok zaznamenán na záznamech z pouličních kamer.

Konečný rozsudek se očekává počátkem listopadu a bude zajímavé sledovat, jak verdikt dopadne, zatím to směřuje k tomu, že soud prohlásí, že 47letý hasič na pěst boxera spadl úplně sám a sám si tak zavinil i vlastní smrt. Alespoň v tom smyslu o tom referují mainstreamová média, ale i obhájce muslima. Jeho kumpáni zbili  kamaráda zabitého muže. Ten útok přežil s těžkým zraněním.  Bití sedmi kriminálníky z řad muslimských vetřelců pravděpodobně není závažný trestný čin, neboť tři z útočníků vůbec stíháni nejsou.

Podle toho, jak laxně se k této kauze dlouhodobě německá „spravedlnost“ staví (útočníci, včetně vraha, byli po zadržení propuštěni na svobodu), vůbec by mne neudivilo, kdyby byl verdikt směrem k vetřelci, který hasiče zabil, velmi mírný. Vzhledem k údajné nezletilosti útočníka v době napadení lze předpokládat, že dostane za trest napsat esej nebo v nejhorším případě pár hodin veřejně prospěšných prací. A dokonce ani osvobozující verdikt by nebyl v kontextu toho, jaké rozsudky v posledních letech padají, nic podivuhodného…

5/5 - (4 votes)
(Visited 1 672 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *