Muslimský vetřelec záměrně srazil autem mladou Francouzku a vlekl ji 800m – utrhl jí ruku a zabil ji

Napsal
Sdílet článek

Auta se stávají zbraněmi muslimů poměrně často. Dnes se chci zmínit hned o dvou nových případech Francouzek, proti nimž muslimští invazisté použili auto coby zbraň. Zbraň proti ženám, jejichž jediným proviněním zcela zřejmě bylo, že jsou nemuslimky.  Po případu zavražděného řidiče autobusu se tedy jedná o další mrtvé, jejichž smrt je daní za islamizaci země.  To, že je Francie neodvratně islamizována, si však uvědomují i sami muslimové, kteří považují tuto zemi za dobytou, proto se podle toho i chovají.

Axelle Dorierová, třiadvacetiletá Francouzka a zdravotní sestra, byla sražena vozidlem a odvlečena 800 metrů, čímž byla velmi drasticky usmýkána k smrti. Čin se stal 19. července, když venčila svého psa ve městě Lyon, přičemž státní zástupci uvedli, že řidič ji „vědomě srazil“, poté vlekl za autem a nakonec odjel od jejího potrhaného těla. Jedenadvacetiletý muslimský vetřelec, Youcef T., byl vzat do vazby za „zabití“ za to, že je zodpovědný za smrt sražením. Krajně levicová právnička Céline Cooperová, která obhajuje podezřelého, prohlásila, že rozhořčení nad incidentem je patrné jen ze strany pravicových občanů, a obvinila francouzského ministra vnitra, že v případu hovořil o „vraždě“.

Ohavná vražda vyvolala ve Francii šok pouhý týden poté, co byl 58letý řidič autobusu Philippe Monguillot ubit k smrti čtyřmi muslimskými vetřelci, z nichž jeden pocházel z Afriky a byl zatčen v bytě Mohammeda A., jedince, kterého policie již zná. Monguillot byl zabit za to, že se snažil prosadit pravidlo povinné roušky v autobuse a za to, že požadoval, aby si muži koupili jízdenky, když se snažili násilím dostat do autobusu.

Nejedná se však o jediné podobné incidenty z poslední doby. 6. července zabil šestadvacetiletou francouzskou četnici Mélanie Leméeovou Afričan, který ji přejel, když se snažil uniknout z policejního kontrolního stanoviště. Během policejní honičky, která následovala, smrtelně srazil policistku svým vozidlem a utrhl jí nohu. Nejenže bral narkotika, ale od roku 2019 mu bylo odňato řidičské oprávnění.

Nyní se k těmto dvěma nedávným incidentům přidává smrt Axelle Dorierové. Po smrti Dorierové se na sociálních sítích začaly objevovat hashtagy „JusticePourAxelle“ a „OnVeutLesNoms“, což v překladu znamená „Chceme jejich jména“ v narážce na dva muže obviněné v pondělí večer. Adeline Noirmain, republikánská poradkyně, napsala, že: „Axelle je součástí mlčící většiny, která žije svůj život bez povyku, ale která snáší násilí. Její smrt nezajímá ani aktivistické umělce, ani establishment. Nesnesitelné a odporné.”

Francouzští žalobci tvrdí, že řidič, Youcef T., byl původně na narozeninové oslavě se 40 lidmi v 5. obvodu. On a jeho přítel odjeli z večírku ve dvou různých vozidlech a jeho přítel, který řídil Twingo, srazil psa a zabil ho. Youcef T. tvrdí, že „zpanikařil“ poté, co majitelé psa začali být agresivní a začali oba napadat. Youcef T. uháněl pryč a na útěku srazil Dorierovou, když venčila svého psa. Tvrdil, že si neuvědomil, že se zaklínila v jeho vozidle a prostě jel dál. Dívce při tom, když ji  táhl 800 metrů, utrhl ruku. Youcef T. je také obviněn policií z řízení s pozastaveným řidičským průkazem.

Policie tvrdí, že obdržela telefonát kvůli sporu mezi dvěma motoristy a skupinou mladých lidí, kteří jednoho z nich obvinili ze zabití jejich psa. O několik minut později obdrželi druhý telefonát o „motoristovi, který řídil Golf a vědomě přejel mladou ženu a vlekl ji několik set metrů“.

Dorierová byla nejprve sražena Youcefem T, ale ve skutečnosti se jí podařilo vstát, v té chvíli – jak vypovídán řada svědků –  „řidič začal záměrně zrychlovat, přičemž ji znovu zachytil a táhl za sebou.” Tři hodiny poté, co byla Dorierová zabita, Youcef T. a jeho spolujezdec se obrátili na policii a přiznali, že ženu srazili, ale tvrdí, že si neuvědomili, že ji táhli skoro kilometr. Devatenáctiletý pasažér, Mohamed Y., byl obžalován „pro neposkytnutí pomoci osobě v nebezpečí“ a propuštěn pod soudním dohledem.

Ministr vnitra Gerald Darmanin prohlásil: „Tragédie je obzvlášť strašlivá. Děkuji záchranným a policejním silám za okamžitý zásah. Všichni doufáme, že ti, kdo jsou za tuto vraždu zodpovědní, budou okamžitě potrestáni.” Policie také vzdala mladé ženě úctu tím, že se ve středu shromáždila na místě její vraždy. Detektivové tvrdí, že pokračují ve vyšetřování případu a vyzývají každého, kdo má informace o incidentu, aby se přihlásil.

Zarážející na tom všem je, že sice policie prozradila křestní jméno pachatele i jeho spolujezdce, ale odmítá sdělit víc. Zcela běžná muslimská jména samozřejmě víc ani nenapoví. Skrývání identity pachatelů je nejen ve Francii docela obvyklé. Podobně tomu bylo i v případě vrahů řidiče autobusu, nicméně nakonec se podařilo identitu po nátlaku rodiny i řidičových kolegů zjistit.

Případ samozřejmě budu sledovat a pokud se někde objeví i obrázky pachatelů, zcela jistě je zde zveřejním podobně, jako jsem zde nedávno zveřejnila i obrázky pachatelů vraždy řidiče autobusu.

Známe-li identitu obětí, je nutné znát i identitu pachatelů. Tu však známe okamžitě jen tehdy, kdy je pachatel bílý. 

(Visited 6 384 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *