Muslimští bojovníci se stěhují do Evropy, aby ji ovládli a Evropané jim to ještě dobrovolně platí (videa)

Napsal
Sdílet článek

Dnes vám opět přináším nálož zajímavých videí, avšak také zamyšlení nad tím, zda Evropané skutečně nezdegenerovali. Co si totiž myslet o tom, že se nechají tak velmi lehce zmanipulovat tam, kam světu vládnoucí (j)elity potřebují? Jak je možné, že se drtivá většina lidí nepoučí ze zkušeností svých předků, ale zcela tupě věří čemukoli, co jim “předžvýkají” média? Opravdu už člověk zdegeneroval až do té míry, že je neschopen samostatně myslet, ale potřebuje někoho, kdo mu tu “jedinou pravdu” ukáže?

Možná nakonec měli naši předkové velkou výhodu v tom, že za jejich dob podobná masmédia neexistovala. Více se používal tzv. “selský rozum”, který bral do úvahy právě i zkušenosti předků. To, že lidé ztratili instinkty, které nechybí většině zvířat, se také nepřihodilo ze dne na den. Aby člověk svoje instinkty ztratil, musel na tom “pracovat” staletí.

Pamatujete si třeba na mohutné zemětřesení v roce 2004, které zasáhlo značnou část jižní Asie? Epicentrum bylo sice v Indickém oceánu, ale následná vlna tsunami zabila ohromné množství lidí. Nicméně mnohá zvířata katastrofu tušila předem a včas unikla dál od pobřeží, do bezpečí. Člověk ani při vší své moderní technice nebyl schopen hrozbu včas detekovat. Následná vlna tsunami tak zabila asi 230 tisíc lidí. 

Pamatuji si, že na jednom z ostrovů nedaleko epicentra se už před vlnou tsunami “zbláznili” sloni, kteří začali utíkat na nejvyšší kopce v době, kdy byl ještě úplný klid. Sloni, stejně jako lidé, kteří je následovali, katastrofu přežili. Ten, kdo se nevydal na výše položená místa, nepřežil.

Tímto jsem poněkud odbočila, ale chci vlastně naznačit, že podobně, jako jsme ztratili tyto instinkty, které jistě naši dávní předkové měli, ztrácíme i další schopnosti, jako třeba pud sebezáchovy či schopnost čerpání ze zkušeností našich předků. Na minulé generace se nahlíží většinově spíš s despektem, což je hrubá chyba. Pokud naši předkové viděli že jim chce někdo výslovně škodit, snažili se ho do země nevpustit. Pokud se už někdo takový do země dostal, pak neměl šanci se zde usadit a byl jakýmkoli způsobem – třeba i hrubým násilím – “vyprovozen”. A nepomohlo-li ani to, byl eliminován.

Jistě už všichni chápete, nač narážím. Na muslimskou invazi, kterou nikdo nechce zastavit, ani jedna evropská země nechce islám na svém území zakázat – čest jediné výjimce, Slovensku, které se však může v rámci “přizpůsobení se” časem islamizovat podobně, jako to dělají ostatní země. Tedy většina Evropanů zapomíná na letitý odkaz předků, pro které byli mohamedáni “škodnou”. 

Možná namítáte, že vám to také vadí, ale to jste v naprosté menšině. Kolika lidem třeba vadí, že se velmi vysokými částkami dotují neziskovky, které na dovozu muslimských invazistů plně participují? Asi to mnoha lidem nevadí, pak by totiž nepodporovali už přímo i ty politiky, kteří dlouhodobě neziskovkám “sypou” peníze. To se ovšem neděje jen u nás, ale napříč Evropou.

Kolik z vás při úvahách o tom, koho volit, kouká třeba na to, zda je daná strana proti islámu?? Předpokládám, že to nezajímá nikoho. Nebo jen mizivý počet lidí. Třeba v Itálii, Francii a Finsku už to lidi začalo zajímat, jenže to se předtím museli nechat silně islamizovat. Právě v těchto zemích vedou preference otevřeně protiislámští politici. Jenže na to už je v uvedených zemích možná příliš pozdě. V takovém Švédsku už do voleb ani s programem proti islámu nesmíte. SD, což je strana “na okraji” je protimigrační, ale ne protiislámská. Protiislámská strana tam existuje, ale nesmí se vůbec volebního klání účastnit.

O tom, že v Itálii vede v preferencích Salvini a podobně orientovaná Meloni má dostatek preferencí na vytvoření koalice, už jistě víte. Obě strany jsou proti muslimské invazi i islámu jako takovému. Už před časem jsem četla informaci o tom, že většina Finů by uvítala odchod z EU. Strana Finů, která má v programu odchod z EU a je protiislámská, je sice v opozici, nicméně velmi silně posiluje poté, co se nedávno odhalila činnost muslimských pedofilních znásilňovacích gangů právě na území větších finských měst. Předseda strany se stal dokonce nejoblíbenějším finským politikem a strana suverénně vede všechny – pro ně v neprospěch – zmanipulované průzkumy. O velmi pravděpodobném vítězství Marine le Pen ve francouzských prezidentských volbách se také hovoří stále hlasitěji.

Tedy v celé EU jsou pouze tři země, kde si uvědomili, že je třeba následky invaze a islamizace začít řešit. Jenže ve všech těchto zemích na to přišli příliš pozdě, do voleb je všude daleko a ještě se může stát cokoli. Volbami už se vlastně nevyřeší v takové fázi skoro nic. Islamizace se tak akorát zpomalí, ale nezastaví. Zbytek Evropanů právě probíhá fází “pomalu vařené žáby” a probudí se možná také až už bude úplně pozdě. Tak, jako Švédové, kteří vlastně rezignovali, neboť zánik jejich národa je již nezvratný. Doba, kdy začne v zemi vládnout právo šaría se neúprosně blíží. 

A nyní zpět k titulku. Platíme si zcela dobrovolně podvratné neziskovky, drtivá většina Evropanů volí ty, kdo invazi a islamizaci, stejně jako s tím související globalizaci podporují a drtivá většina je pro setrvání v EU, která však invazi podporuje. Platíme si dovoz džihádistů do Evropy a celoevropská justice se zaměřila na trestání “islamofobie”.

Zatímco osoba, která do Evropy dováží ten největší africký odpad je systémem adorována (Racketeová), tak ten, kdo chce Evropu tohoto odpadu zbavit je systémem perzekuován (Salvini). Zdá se vám to normální???

Jedním z hlavních podporovatelů islamizace Evropy je Turecko, přesto se najde stále dost Evropanů, kteří nechávají Turkům vydělat třeba tím, že k nim jezdí na dovolenou. Přitom Erdogan se ambicí na založení Osmanské říše dlouhodobě netají. Jeho velký přítel, nejvyšší turecký imám vyzval minulý týden muslimy k džihádu Evropy mečem, což znamená násilný džihád. A reakce evropských politiků?? Nulové…

Stále vám připadá jednání většiny Evropanů normální?? Myslíte si, že by se stejně chovali i naši předkové??

Na závěr už slíbená videa, na kterých můžete vidět “okupační vojsko” na cestě za dobytím Evropy či přímo na jejím území:

Invazisté na cestě do Itálie:

A ještě jednou Itálie:

Nocleh afrických invazistů v centru Neapole:

Invazisté na cestě do Velké Británie:

A zde už přímo ve VB:

Invazisté vybíhající na španělské pláži:

A opět Španělsko, kde chytili vetřelce, kteří již mají za sebou řadu trestných činů. Zde byli zatčeni po přepadení 81leté paní:

To se tak koupete na španělské pláži, když vtom připlouvá člun a v něm….další zásilka džihádistů pro Evropu….:

A na závěr něco optimističtějšího:

Nacpou se vám afričtí invazisté do kamionu? Nevolejte policii, jen si tím způsobíte problémy a vetřelce pustí (viz p. Sagan). Zde je mnohem lepší a velmi efektivní řešení, jak se jich bez problémů zbavit:

A dovětek nakonec. Všímáte si, jak bravurně se daří politikům i médiím odvést pozornost od muslimské invaze, která je nyní mnohem větší, než v roce 2015, k jakémusi koronaviru???

 

 

(Visited 195 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *