Muslimští vetřelci kradou Řekům psy (video)

Napsal
Sdílet článek

O tom, jaké problémy mají místní s vetřelci na ostrově Lesbos, především pak v okolí tábora Moria, jsem napsala už několik článků. Ať už se jednalo o rabování v jejich domech, ničení olivových sadů, žhářství, krádeže, loupeže, znásilňování či ničení kostelů a kapliček. Vetřelci se nezastaví ani před krádežemi domácích zvířat a to dokonce i psů. To potvrzuje jedno aktuální video, natočené na dvoře domu místních obyvatel, jimž byli zcizeni jejich psi.

Na video se můžete podívat zde:

Psi jsou pro muslimy – jak jistě víte – nečistá zvířata, takže není příliš pravděpodobné, že by je kradli na maso. Nicméně v muslimských zemích, ale třeba i v Evropě, kde se nacházejí početnější muslimské komunity, se mohamedáni baví tím, že loví psí bezdomovce či kradou psy nemuslimům a ty pak velmi trýznivě mučí. 

Pokud na to máte žaludek, můžete se podívat, jak taková muslimská „zábava“ vypadá, ale všem milovníkům psů sem nedoporučuji nahlížet. Pro nás, kdo máme doma psa a považujeme ho za člena rodiny, jsou podobné záběry nesnesitelné. Pro muslimy je to zábava.

Nevím, zda se podařilo majitelům očividně přátelských psů z videa zjistit, co se s nimi stalo. Každopádně i podle brutality, jakou často muslimové projevují směrem ke zvířatům je jasné, že nejspíš nedopadli dobře.

Jen pro zajímavost připomínám, že i v Evropě se objevily případy toho nejodpornějšího týrání zvířat i  zoofilie muslimů.  Například v Německu přistihli  třiadvacetiletého Syřana, jak znásilňuje poníka v dětském koutku nebo v Dánsku v jedné muslimské komunitě neskutečně trýznivě zabíjeli kočky, s jejich hlavami si hráli malí muslimové fotbal, podřezávali koťata. Ženu od ochránců zvířat, která přijela se zvířecí sanitkou zachránit alespoň zraněné kočky, nakonec brutálně napadli a sanitku poškodili. Žena byla nakonec nucena odjet zraněná a bez zvířat, od té doby už se tam nikdo pro kočky neodvážil. Do této oblasti se běžně bojí jezdit i policie.

Dnes se objevily i na mainstreamu zprávy o tom, že se vetřelci z ostrovů stěhují dál na pevninu a předpokládám, že poté budou putovat dál do Evropy, protože hranice se opět začínají otevírat. Ostrovům se ovšem nijak neuleví, protože sultán Erdogan se o další „nadílku“ již brzy postará.

A na závěr ještě poznámka pro všechny práskačské eurosvazáky, elfy a jim podobné odpuzující existence: vím velmi dobře, že na různých místech Facebooku, kde se mé vždy ozdrojované články sdílí, právě mé příspěvky, týkající se muslimů nahlašujete a necháváte mazat. I dnes jsem na nějaké případy narazila. To mne však nikterak neodradí pravdu o nenávistné islámské ideologii nadále zveřejňovat. Čím víc budete mé příspěvky nahlašovat, o to ostřejší články budu zveřejňovat. 

 

 

4.7/5 - (3 votes)
(Visited 423 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *