Muslimští vetřelci na lodích na cestě do Evropy vyhrožují s noži (videa)

Napsal
Sdílet článek

Invaze do Evropy pokračuje s nezmenšenou intenzitou i v tuto dobu, kdy už je Středozemní moře poměrně chladné. Ostatně, sami vetřelci se umí na cestu vybavit. A to nejen teplým oblečením, ale také běžným průvodcem muslima – nožem, jak můžete vidět na záběrech níže. Na nich se vetřelci, většinou údajně z Tuniska, nijak netají tím, že si s sebou přivážejí nože a jejich gesta hovoří za vše.

Přesně toto je ono přínosné multikulturní obohacení, na nějž se prý máme těšit. To tedy dle názoru neziskovek, Šojdrové, Pirátů, milovníka muslimů Al Hamajdy a dalších profesionálních vítačů a islamofilů. Přitom dnes a denně nám muslimové v Evropě ukazují, nač je jim potřebný nůž. Kdo čte moje články, jistě si nemohl nepovšimnout, jak často dochází v multikulturně obohacovaných zemích k útokům noži. Nůž je také obvyklou pomůckou při řešení vztahových problémů, tedy tzv. “vražd ze cti”. Jen za poslední dva týdny jsem zde informovala o několika podobných případech “umravňování” neposlušných žen pomocí nože. Například zde, zde a zde.

Zatímco Evropané se na příkaz EU odzbrojují, muslimové se naopak vyzbrojují ve velkém. A samozřejmě nejen noži, už několikrát jsem zde psala o zbraních, které byly u muslimů víceméně náhodně zachyceny. O muničních skladech v mešitách a tajných modlitebnách se hovoří velmi často, není však politická vůle tato hnízda zla prohledat a případné zbraně zajistit.

Na to, k čemu využívají muslimové nože, jste se mohli podívat na záběrech z území, která ovládal ISIS, pro jistotu vám to však níže připomenu. Reálná fotografie hlavy francouzského učitele, dekapitovaného Čečencem, obletěla svět, pokud ji náhodou někdo neviděl, zveřejnila jsem ji nedávno zde. Tyto hrůzné obrázky by se neměly před světem tajit. Měli by je shlédnout zejména všichni nadšení sluníčkáři či voliči multikulturalistů. Ukazují zvrácenost islámu v té nejsyrovější podobě. 

A tito “přínosní arabští chirurgové” kteří v minulých dnech připluli do Evropy, budou možná dalšími, kdo nám názorně předvede, nač je nůž v rukou muslima. Všimněte si nožů v jejich rukou:

Nakonec přináším obrázek, který je nevhodný pro slabé povahy, ale jasně nám ukazuje, jak dopadne bezvěrec na území, které islámští fanatici ovládnou. Takto dopadli koptští křesťané v Libyi na území, které ovládl ISIS. Je možné, že hrdlořezové, kteří získali praxi v řezání hlav v Libyi, jsou již dávno v Evropě, neboť právě z této země vyplouvá nejvíc lodí, plných džihádistů. A právě u břehů Libye loví muslimské vetřelce lodě podvratných neziskovek.  Kolik Evropanů dopadne stejně?

 

(Visited 2 112 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *