Muslimští vetřelci připlují do Itálie a ihned se modlí k Alláhovi – typický znak dobyvatele (video)

Napsal
Sdílet článek

Toto video jsem původně zamýšlela připojit k dalším, v jiném příspěvku. Jenže pak by tak nějak zapadlo. Na videu můžete vidět, že tito invazisté ihned poté, co vystoupí z člunů v Itálii, se hromadně modlí k Alláhovi a video, které zde uvidíte, je vlastně jejich prezentačním videem. Má ukázat ostatním jejich soukmenovcům, jak velmi jednoduché je dnes dobýt slabou a zcela odevzdanou Evropu.

Zásadní chybou je, že ti, kdo jakkoli o muslimské invazi do Evropy informují, používají většinou zcela zavádějící výrazy. To, že mainstream používá výrazy jako “migrant” nebo dokonce “uprchlík”, což je už zcela  mimo mísu, tak záměrně zcela zastírá pravou realitu. To, co zde nyní probíhá, totiž nemá s migrací v tom slova smyslu, v jakém ji pojímá většina z nás, nic společného.

Slovo “migrace” totiž evokuje spíš stěhování za lepším, stěhování za prací či celkově lepšími životními podmínkami. Jedná se o velmi široký pojem, přičemž díky tomu, že se využívá právě tohoto výrazu, pak právě mainstream či sluníčkáři všeobecně stávající invazi srovnávají třeba s migrací za minulého režimu, kdy od nás také odešla spousta lidí za lepším. Jenže to se jednalo o migraci přínosnou, kdy se migranti skutečně snažili nějak přizpůsobit a integrovat. To se ovšem o těchto invazistech říct nedá.

Rozdíl je propastný. Oni nemají zájem se integrovat do naší společnosti, ale chtěli by integrovat nás do té jejich, přečíslit Evropany a zavést právo šaría. Pokud tedy používá třeba i jakýkoli odpůrce této muslimské invaze výrazy jako “migrace”, “migrant” nebo dokonce “uprchlík”, což už je zcela mimo mísu, tak tím celkovou situaci velmi výrazně zlehčuje. Tedy je třeba nazývat věci pravými jmény. To, že se občas do Evropy dostanou i jedinci, kteří nejsou dobyvateli, je sice pravda, ale mezi tím, co dnes proudí do Evropy, se řádově jedná snad o několik promile, maximálně možná 1%. Zbývajících 99% jsou ovšem dobyvatelé.

V širším slova smyslu sice lze používat slovo migrant, jenže – jak jsem uvedla výše – tím se skutečnost zlehčuje, ale také zkresluje. Všimla jsem si, že třeba zahraniční alternativa už výraz “invaze” používá zcela běžně, protože tam už na základě vlastních zkušeností zjistili, oč ve skutečnosti jde.

Takže uvědomte si, prosím, že to, k čemu v posledních asi pěti letech dochází, je řízená invaze, žádná běžná migrace. Stejně tak si uvědomte, že je Evropa propojená, bez hranic a jako taková bude postupně zaplavena celá, nikdo se islamizaci nevyhne, jen někam to přijde dřív, jinam později. V Evropě není mimo Slovenska žádná země, kde je islám zakázán, tedy islamizace zde má zelenou.

Ostatně, všimli jste si, že toto téma je poslední dobou ve většině médií potlačeno i přesto, že už nyní je jisté, že letošní invaze předčí tu před pěti lety? Víte, jak se politikům napříč Evropou hodí zástupné téma “korona”, které nyní rezonuje celým světem??

A nyní už slíbené video z italské pláže, na které se muslimští vetřelci modlí za úspěšné dobytí kontinentu:

(Visited 561 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *