Muslimští vetřelci si stěžují na násilí ze strany chorvatských policistů (video)

Napsal
Sdílet článek

Je to jen pár dní, co jsem zde psala o tom, jak si muslimští invazisté stěžovali na rumunskou policii. Ukazovali, jak byli zbiti na rumunských hranicích, jejich mobily byly rozbity a oni dostali bičem po zádech. Vetřelci, kteří si myslí, že si mohou procházet Evropou bez dokladů, jak libo. Nyní zde mám pro vás další výpověď Afghánců, žijících na území Bosny doufaje, že se co nejdřív dostanou dál do Evropy. V tom jim však bránili Chorvaté, kteří se nakonec podobně, jako Rumuni, údajně nezastavili ani před násilím.

Poté, co svoje hranice uzavřelo Maďarsko, které je takřka neprodyšné, zkouší se invazisté ze Středního východu, ale i Afriky, dostat dál do Evropy především přes Chorvatsko. Ovšem podle toho, co vypovídají vetřelci na videu, na něž se můžete podívat níže, nebojí se uchýlit k násilí ani Chorvaté. A jak je vidět, tak násilí je nejspíš skutečně tím jediným, co na vetřelce z muslimských zemí účinkuje. Ostatně, stejnou medicínu “ordinují” také oni tisícům bezvěrců po celém světě.

Podívejte se na video v AJ, které tlumočí výpovědi především afghánských invazistů. Je v něm zmínka o potyčkách mezi invazisty, konkrétně o bitce Pákistánců a Afghánců, která skončila i smrtí dvou zúčastněných. Mimo stížností na to, jak je problematické se dostat dál do Evropy a jak zlí jsou Chorvaté, Afghánec nezapomene zmínit, jak tím trpí především ženy a děti. I vy se ovšem můžete na záběrech přesvědčit o tom, že mezi invazisty jsou výhradně mladí muži vojenského věku, velmi pravděpodobně členové některé z islámských bojůvek:

A pro osvěžení paměti přidávám i jedno přesně  rok staré video z Bosny, které jasně ukazuje, kdo do Evropy přichází. U videa je nutný i zvuk, neboť bez něj nemůžete slyšet jejich obligátní, sborové Allahu akbar!!

(Visited 302 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *