Muslimští vetřelci si v Řecku nelegálně postavili mešitu na pozemku místní obyvatelky, policii to nezajímá

Napsal
Sdílet článek

Nelegální muslimští invazisté způsobili chaos a násilí po celé EU, zejména však v Řecku. Nyní došlo ke skutečně šílené události, která dokazuje, že práva těchto vetřelců stojí nad právy původních Evropanů: Řecká obyvatelka ostrova Lesbos podala stížnost poté, co zjistila, že nelegální invazisté si postavili provizorní mešitu na jejím pozemku, který se nachází poblíž nechvalně známého tábora migrantů. Majitelka nemovitosti prohlásila: „Upozornila jsem policii, okres, státního zástupce a obec, ale bez výsledku. Proto se žena ptá: „Copak nikdy neslyšeli imáma halekat? Copak tu budovu nikdy neviděli? Mluvil s nimi někdy někdo o tom všem?“

Obyvatelka ostrova Lesbos Maria Komninaki řekla, že provizorní mešita byla postavena na jejím pozemku, bývalém olivovém háji. Prohlásila, že ilegální vetřelci neměli právo postavit stavbu na jejím pozemku, který se nachází nedaleko tábora  Moria.

Paní Komninaki napsala o mešitě na Facebooku, že si ji prohlédla v doprovodu policie a vládního úředníka.  „Oblast byla jen stěží přístupná, protože jsme museli procházet splašky, odpadky a bahnem. Překvapilo mě, když jsem zjistila, že provizorní stavba, kterou zahájili před třemi měsíci – na kterou jsem upozornila odbor územního plánování, policii, okres, státního zástupce a obec – byla nyní dokončena,“ řekla.

Řecké noviny Proto Thema uvedly, že s pomocí promigračních neziskovek bylo pokáceno nebo vypáleno všech 300 olivovníků na ženině pozemku, přičemž od začátku invaze v roce 2015 jich bylo v této oblasti pokáceno celkem nejméně 5000. To vše na cizích pozemcích, bez povolení vlastníků sadů a pozemků.

Řecký právník Panagiotis Koufelos uvedl, že stavba byla původně navržena promigrační neziskovkou a původně měla být školou, nikoli mešitou. Řekl, že podá obžalobu na ty, kteří se podíleli na stavbě mešity…

Takže invazisté si s pomocí podvratných neziskovek kácí cizí sady, zabírají cizí pozemky a nikomu to nevadí. Policie to odmítá řešit, dává od toho ruce pryč obec, prostě kdokoli kompetentní. Není to snad další potvrzení faktu, že islamizace je podporována z nejvyšších míst? Proč by se jinak bály veškeré kompetentní orgány  jakkoli konat? Proč by všichni dávali od řešení zcela jasného případu nelegálního záboru cizího území ruce pryč??

 

5/5 - (5 votes)
(Visited 322 times, 1 visits today)
Sdílet článek

6 comments

  1. Ten obrázek je z doby, kdy ji začínali stavět, teď už je dokončená a jak je patrné, tak asi bude převážně ze dřeva. Myslím, že co nevidět na vaše slova dojde, oni už jsou místní s invazisty z tábora v jakési nevyhlášené válce, neustále tam dochází k různým potyčkám. Takže určitě i na mešitu dojde. Minimálně jim to Řekové „dluží“ za ty zdemolované kostely. yes

   1. Ono i za ty vypálené olivové háje. V Řecku mám řadu přátel a vím, jak vesničtí na těch olivovnících lpí. Teplota a tlak v hrnci stoupá, už to bude.

    1. Olivový sad musí růst takových 70-80 let, než je z něj užitek. Tedy trvá to generace, takže to je pro majitele sadů opravdu tragédie. Řekové mají olivovník taky jako národní strom, pro ně je to tudíž víc, než jenom obyčejný strom. Podle reakcí na různých zahraničních serverech, kde se Řekové v diskuzích objevují, už mají v drtivé většině muslimských invazistů plné zuby a dost silná je i jejich nenávist k těm podvratným neziskovkám a Turkům, což jsou hlavní podporovatelé invaze přímo v Řecku. Takže čekám, že tam už k nějakým větším konfliktům místních s invazisty nebo neziskovými parazity co nejdřív dojde. Trpělivost není nekonečná…

     1. To s těmi olivovníky samozřejmě vím, ale je dobře, že to tu připomínáte. Děsivým je totiž fakt, že podobně dopadne řada věcí, které jsme si tady, v civilizaci, desítky (či stovky) let budovali a udržovali, a pak je v okamžiku zničí banda tupých lidoopů.

      Přeji těm, kdo tohle svinstvo importu opic do civilizace oganizují a těm, kdo se toho účastní a z toho profitují, hezky dlouhé, pomalé a řádně bolestivé umírání.

 1. S tím muslimským rabujícím a ničícím odpadem kolaborují někteří bezpáteřní Evropané, kteří jsou za to velmi dobře placeni. Hodil by se pro ně dříve obvyklý trest za vlastizradu….

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *