Muslimští vetřelci zapálili největší řecký azylový tábor Moria, hasiče kamenovali (videa)

Napsal
Sdílet článek

Tábor Moria na ostrově Lesbos je zároveň největším táborem na ostrově. Občané ostrova jsou kriminalitou v něm ubytovaných krimigrantů zcela zničeni. Už před časem vydali oznámení světu, v němž se se svými problémy svěřili. Obyvatelé ostrova jsou neustálým terčem krádeží, rabování, loupeží, došlo tam ke zničení několika olivových sadů, krádeži domácích zvířat, znásilněním, vraždám, ničení kostelů a kapliček v okolí, nelegálnímu zabírání území a nelegální stavbě mešit. Krimigranti mají také velmi rádi ohně, v táboře už totiž nejednou hořelo. Nyní vzplál v Morii další, tentokrát mnohem větší požár, než kdy dřív.

Řečtí hasiči, kteří v noci ze středy hasili požár azylového zařízení Moria na ostrově, byli kamenováni vetřelci, kteří tábor zapálili.  

Když do azylového tábora dorazily první hasičské vozy, střetly se s nimi organizované skupiny, které po nich házely kameny a klacky. Cílem bylo zabránit hasičům v hašení požárů. Na ochranu hasičů musela být povolána policie, aby útočníky zpacifikovala.

Skupina asi 70 žadatelů o azyl byla v nepokojích nejaktivnější, jednalo se zřejmě přímo o samotné žháře. Kromě požárů v azylovém zařízení v Morii byly požáry založeny i jinde na ostrově a existuje podezření, že měly hasiče odlákat na jiná místa, mimo tábor Moria.

Ve středu byly na Lesbos převezeny policejní posily z pevniny, aby potlačily násilí vzbouřených vetřelců na ostrově. Vojenský letoun  C-130 Hercules vzlétl v sedm hodin ráno z hlavního města Atén, na Lesbos dorazil asi o dvě hodiny později.

Řecká policie mimo jiné zřídila barikády, aby zabránila násilným invazistům dostat se do města Mytilene, hlavního města ostrova Lesbos.

Je jasné, že vetřelcům jde o jediné: dostat se dál do Evropy. A zcela zřejmě moc dobře ví, že se tam i dostanou, neboť vše jim nyní hraje do not. EU totiž nařídila ponechat hranice otevřené, na druhou stranu jsou Evropané plašeni údajnou další vlnou koronaviru, jejich pozornost je odváděna jiným směrem a přes účelově otevřené hranice mohou nyní džihádisté, shromáždění v Řecku i Turecku, proudit dál do Evropy.

A nakonec nezapomínejte, že právě tento měsíc se má hezky v tichosti, bez zájmu občanů, v Bruselu schválit další migrační pakt, mnohem zrůdnější, než ty předchozí…

I v minulosti už vetřelci tábor zapálili:

Podobně vyhořel tábor i v roce 2016 (obě videa níže):

(Visited 207 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Fakt se divím,že se s těma černýma prasatama tak serou-já bych zavřel brány,aby nemohli pryč a nechal to tam všechno pochcípat a uhořet-každýmu,kdo by přelezl plot okamžitě kulku do hlavy!!!! victory

  2. Také bych se nedivil, že s těmi migranty cestuje ten nový moribundus, který má velkou pozornost mainstream médií.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *