Muž, který pracoval pro Gatese, varuje před masovým očkováním (video)

Napsal
Sdílet článek

Velká Británie patřila k prvním zemím, které začaly očkovat vakcínami proti covidu. Patřila však zároveň k prvním zemím, kde se objevila mutace viru. Člověk, který patří v oboru vakcinace k těm nejzasvěcenějším, nyní varuje před masovým očkováním vakcínami, které zcela zřejmě ony mutace způsobují. Nejvíce alarmující je pak fakt, že zatímco původní covid byl fatální skutečně jen pro velmi malé procento obyvatel planety, mutace, vzniklé v důsledku masových očkování, způsobují i smrt mladých a jinak zcela zdravých lidí, kteří by nákazu původní variantou viru bez problémů přežili.

Velká Británie, Jižní Afrika, Brazílie: V zemích, kde byly provedeny rozsáhlé studie vakcín pro Pfizer/BioNTech a Astra Zeneca, se objevily mutace covidu, které se vyznačují lehčím šířením a někdy i větším nebezpečím. Podle zasvěceného člověka, který se dlouhé roky podílel na výrobě vakcín, to není náhoda.  Vědec předpovídá, že ještě dojde k řadě dalších problémů.

Toto varování pochází od Geerta van den Bossche, kterého po letech práce pro Nadaci Billa & Melindy Gatesových a Alianci pro distribuci vakcín GAVI lze považovat za skutečného zasvěcence. Odborník se obává, že lidstvo mění virus, který je pro většinu lidí spíše neškodný, v nekontrolovatelné monstrum prostřednictvím masového očkování. Ale proč by tomu tak mělo být?

Van den Bossche je přesvědčen, že jedním z hlavních důvodů je samotná imunitní odpověď. V souvislosti s tím prohlásil: “Vzhledem k tomu, že protilátky vytvořené během očkování primárně napadají špičkový protein viru Covid-19, virus bude nyní stále více vytvářet mutace v této konkrétní části proteinu spike, protože ty s největší pravděpodobností umožní viru uniknout protilátkám vyvolaným vakcínou.”

Konkrétně to znamená, že se virus snaží dále a dále mutovat, aby unikl očkování. Nakonec bude odolný vůči všem běžným vakcínám. Lidé přitom nejen ztrácejí ochranu před očkováním, ale také jejich drahocenná vrozená imunita je nesmírně oslabena.

Geert van den Bossche v této souvislosti vyjádřil obavy: “Jsem více než znepokojen katastrofálním dopadem, který by to mělo na naši lidskou populaci.

V ohrožení už nyní nejsou jen starší lidé: specifické protilátky produkované očkováním vytlačí protilátky IgM normálního imunitního systému. Podle van den Bosscheho by mohli vzniknout noví mutanti: “A tak se lidé i mimo rizikové skupiny stávají náchylnějšími k závažným chorobám.” V dalším videu vyzval WHO, aby znovu otevřela vědeckou debatu o této otázce.

Video v angličtině:

Blog také informoval o prohlášeních van den Bossche. Geert van den Bossche vyzývá k okamžitému zastavení celosvětové očkovací kampaně. Jinak existuje rostoucí riziko, že se brzy budeme muset vypořádat s Izraelskými a dalšími supermutanty.

A první náznaky, že obavy van den Bosscheho mohou být pravdivé, ukazuje skutečná situace v Izraeli. Navzdory masovému očkování si mladší pacienti často stěžují na těžkou anamnézu. Úmrtnost je prý vyšší u očkovaných lidí než u neočkovaných lidí. A toto není první varování z předních kruhů. Irská molekulární genetička Dolores Cahillová před několika měsíci varovala před imunodeficiencí jako možným důsledkem očkování.

Umíte-li dobře anglicky, doporučuji shlédnout i toto video:

 

(Visited 1 078 times, 3 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *